Vanmorgen wilde mijn #%&^#$@ lelijke eend Kwakkwak echt niet wakker worden! Ze vertikte het. 'T was een beetje te fris vannacht, kennelijk.
Maar gelukkig slaapt ze niet alleen, YsBrandt staat er vlak naast!
Dus die opgepord, he wakker worden joh, je mot ff helpen.
Dat liet die zich geen twee keer zeggen. Hier droomt hij van! Hups, in de veren! Lopen als een zonnetje. Wel een beetje veel rook, maar ach, wie maalt daar om. Een rood en een zwart lijntje getrokken tussen de twee bakken en Kwakkwak nieuw leven ingeblazen! Deze keer dus ZONDER DE ANWB! En de zon schijnt heerlijk, wat een mooie dag!
Larohulp, op de eigen oprit.
Re: Larohulp, op de eigen oprit.
Hoop niet dat Kwakkwak lijdt aan vogelgriep wat na deze transfusie via rood en zwart heeft Ysbrandt het nu vast ook en als je naar de prikkersdag komt de rest van de laro's ook (alleen mensen met laro virus is al genoeg)
mvgr. marcel
mvgr. marcel
Re: Larohulp, op de eigen oprit.
Nou, Kwakkwak is laatst door de APK-dokter kerngezond verklaart, dus dat zal wel niet. Maar een zeker risico is er wel, omdat het een trekvogel is (vliegt heen en weer tussen werk en huis) is de ophokplicht niet van toepassing. Inenten gaat ook een beetje lastig bij trekvogels. En om het erger te maken, we hebben thuis ook nog twee -levende- katten!
Maar wees gerust, YsBrandt komt niet naar de Prikkersdag want zijn baasjes zitten dan in Belgie. Misschien gaat 'ie wel mee! Zeker als Kwakkwak van dit soort fratsen blijft uithalen.
Maar wees gerust, YsBrandt komt niet naar de Prikkersdag want zijn baasjes zitten dan in Belgie. Misschien gaat 'ie wel mee! Zeker als Kwakkwak van dit soort fratsen blijft uithalen.