stallen van 110

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Richard 110 V8

stallen van 110

Bericht door Richard 110 V8 »

Mijn 110 V8 op gas gaat helaas voor minimaal 3 jaar een droge caravanstalling in.
Ik heb andere banden geregeld en ik tank hem helemaal vol, tegen het doorroesten van de tank.
Wat kan ik nog meer doen om evt schade te beperken.
graag wat tips

gr Richard
Marco D90

Re: stallen van 110

Bericht door Marco D90 »

Hey Richard,

Gaat je groene gevaar toch zijn laatste belastingplichtige jaren uitrusten ??
Jammer maar wel begrijpelijk...

Helaas (of gelukkig) heb ik geen ervaring met langdurige stalling van mijn auto's, Ik zou er in ieder geval voor zorgen dat alle vloeistoffen schoon en vers zijn en zou hem stiekum af en toe even uitlaten

Dit geeft je wel de tijd om de komende jaren in alle rust de auto helemaal in topconditie te krijgen zodat op het moment dat hij weer los mag hij ook helemaal los kan

Groeten
Marco D90

<img src="[www.mijnalbum.nl];

"Eleanor"
90
2,5 d (n/a)
raymond

Re: stallen van 110

Bericht door raymond »

Ha Richard,

Grappig, ik heb ook z'n 110 met z'n v8 en in het groen, die ik voor z'n 3,5 jaar ga schorsen. We hebben veel gemeen zie ik. Ik ga hem alleen helemaal strippen, stralen, galvaniseren, van nieuwe lagers voorzien, nieuwe vloeistoffen voorzien en ombouwen naar geel kenteken. Tot die tijd blijft het kwijlen bij het zien van een landrover.

Groeten Raymond (1,5x v8)
Maarten Schot

Re: stallen van 110

Bericht door Maarten Schot »

Met een stok de koppeling ingedrukt houden tegen vastzitten. Zal eens rondvragen wat ze op de mobilisatiecomplexen van Defensie allemaal doen.

groeten

Maarten
JW

Re: stallen van 110

Bericht door JW »

Probeer alle vloeistof nivo's zo hoog mogelijk te zetten.
Met verse vloeistof....dus geen condens water erin.

Bij mijn motoren haalde ik ook alle banden van de grond, om vlakke stukken te voorkomen.

Voor wat betreft de koppeling heb ik geen idee of het onderdruk laten goed of slecht is.
Ik weet wel dat ik bij de motor (droge koppeling) altijd een halve dag aan het klooien was om de platen weer los te krijgen.
De eerste keer, ik had geen idee dat ze aan elkaar zaten, ging ik op het achterwiel de schuur uit Yihaa.

JW
Gretl

Re: stallen van 110

Bericht door Gretl »

Misschien vragen naar de bekende weg, maar uh....waarom drie jaar stallen? grijs-geel discussie en mrb-perikelen?
Plaats reactie