Zeer slechte ervaring

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Nelly

Zeer slechte ervaring

Bericht door Nelly »

L.s.,


Twee weken geleden heb ik een laro serie II bij Theo S. te B. gekocht en opgehaald, en dus ook op naam gezet. Ik heb mijn vorige laro bij hem ingeruild plus een extra bedrag betaald, conform afspraak die ik 5 weken geleden met deze handelaar had gemaakt.
Welnu, op de eerste dag, direct na aankoop van de serie II schoot ik door de remmen. Zowel de hoofdremcylinder, remleiding en de voering achter bleken lek te zijn. Kan gebeuren (hoewel de auto nog drie dagen ervoor apk gekeurd was ...). Theo S. gebeld, en deze bood aan de remmen om niet (=gratis) te repareren. Klinkt goed, hoewel ik daar best voor wilde betalen. Ik heb op dezelfde dag de auto terug naar B. gereden. Wat schetst mijn verbazing dat de genoemde handelaar mij afgelopen donderdag een mail stuurde met de melding dat ik mijn serie II (stond reeds op mijn naam!!) niet meer terug zou krijgen: hij vond achteraf gezien de 'deal' voor hem niet goed genoeg...; hij wilde de koop terug draaien. Telefonisch heb ik hem aangegeven dat ik hiermee niet accoord ging. Hij gaf dat ik maar een proces zou moeten aanspannen: de auto zou ik niet meer terug krijgen. Ook zou hij de auto 'elders' gaan stallen met alle risico (hij noemde brand) en kosten voor mijn rekening!! Ik heb vervolgens de politie en mijn rechtsbijstand gebeld. Deze gaven aan dat ik een civiele procedure kon opstarten. Mogelijke consequenties: lange doorlooptijd voordat je voor de kantonrechter staat en het risico van een gemolesteerde auto (=weg centen). Ook was de politie niet genegen om mee naar deze handelaar te gaan ter bemiddeling. Beide instanties gaven aan dat deze werkwijze van de handelaar als verduistering moest worden aangemerkt en dat ik dit officieel bij de politie moest aangeven. Ik heb toch eieren voor mijn geld gekozen, gezien de genoemde consequenties en het gemis van een auto en heb dus de koop terug gedraaid.
U begrijpt dat ik nooit meer zaken wil doen met deze handelaar.

Mijn conclusies: 1. de werkwijze van de handelaar is zeer slinks en onbetrouwbaar te noemen; klaarblijkelijk had hij deze werkwijze eerder aan de hand gehad.
2. In Nederland kun je niet zomaar je eigendom vorderen, ook al is het zeer duidelijk waar je eigendom staat en dat een ander onrechtmatig handelt.
erik 109 ex-def

Re: Zeer slechte ervaring

Bericht door erik 109 ex-def »

Zo,dat is niet niks!

Mijn vertrouwen in het Ned. rechts systeem was al laag,maar dat je zelfs in zo'n geval niets kunt beginnen...De auto stond notabene op jouw naam!

De koop is dus teruggedraaid,je hebt dus je oude auto terug en hopelijk je centen?

Deze handelaar,doet ie meer in LaRo's?Als dat zo is,vind ik dat je wel even bekend kunt maken wie dat is en waar ie zit.
Op deze pagina tref je enkel liefhebbers en die kunnen maar gewaarschuwd zijn...

Mij zegt het nl. niets.

Groet!

Erik
Frans

Re: Zeer slechte ervaring

Bericht door Frans »

Voordat iedereen nu begint te roepen van we zullen dit en we zullen wel even dat, laat eerst de heer S te B eens reageren.
Misschien duurt het wat lang voordat hij dat doet, maar iedereen heeft recht op een weerwoord.
Laten we eerst afwachten wat zijn reactie hierop is.
Zo'n geschreeuw en gedoe laatst met R hoeven we niet nogmaals op het prikbord te hebben.
En Nelly heb je je oude auto terug? Ben je er financieel op achteruit gegaan, dat is mij namelijk niet helemaal duidelijk uit je verhaal.

Frans Bonnes
peter

Re: Zeer slechte ervaring

Bericht door peter »

weleens op je kenteken gekeken? staat duidelijk dat het geen! bewijs van eigendom is je hebt dus altijd een kontrakt en een kwitantie nodig.
Hendrik Blue-Box

Re: Zeer slechte ervaring

Bericht door Hendrik Blue-Box »

Ik kan slechte ervaringen met Theo Swolfs uit Breda bevestigen.
Ook een keer iets bij hem gekocht waarvan hij later bedacht dat hij er meer geld voor wilde hebben.
Ik heb de spullen iet gekregen.

Ik heb er toen m’n schouders over op gehaald.
Het zegt meer over hem dan over mij en met zulke types wil ik niets te maken hebben.

Met groet Hendirk Blue-Box.
edwarddonkers

Zak van de Maand....

Bericht door edwarddonkers »

Misschien kunnen we naast de verkiezingen van 'stuck van de maand', ook een verkiezing houden van 'zak van de maand'.

Groeten Edward.
Reeg

Re: Zeer slechte ervaring

Bericht door Reeg »

Mmmmh ................
Ik denk dat de optie hoor-wederhoor toch wel de beste is vooraleer een oordeel te vellen.
Ik heb wel niet zo veel ervaringen met Theo, maar wel altijd goede gehad dus .....
Geef hem in ieder geval de kans om te reageren.

Groeten Reeg

"Dame Blanche"
Series III 88" Petrol Safari Stationwagon

[reginald.fotopic.net]

<img src="[193.0.234.78]; <img src="[193.0.234.78]; <img src="[193.0.234.78]; <img src="[193.0.234.78]; <img src="[193.0.234.78]; <img src="[193.0.234.78];
Zandrovertje

Re: Zeer slechte ervaring

Bericht door Zandrovertje »

Ook ik heb goede ervaringen met s uit B.

Groetjes Zandrovertje (Arno)
Hendrik Blue-Box

Re: Zeer slechte ervaring

Bericht door Hendrik Blue-Box »

Bij mijn weten is dit een forum.
Een plek waar ook liefhebbers ervaringen uit kunnen wisselen
Een ieder kan lezen wat het wel of niet wil.
En me doen wat hij/zij zelf wil.

Dit is geen rechtzaal waar zo meteen iemand een uitspraak gaat doen of mijn en Nelly’s slechte ervaring wel of niet klopt.

Van zelf sprekend is er daarmee ook ruimte voor de heer Swolfs om op het een en ander te reageren.

Met groet, Hendrik Blue-Box
Alex de witte/Grizzly

Re: Zeer slechte ervaring

Bericht door Alex de witte/Grizzly »

ik ben van mening dat theo s'wolfs zichzelf moet kunnen verdedigen en dan kan je eventueel een oordeel vormen over wel of niet!!

mvg

Alex / Grizzly

[www.lr-discovery.nl]
Hermen Vlothuizen

Re: Zeer slechte ervaring

Bericht door Hermen Vlothuizen »

Met T.S. uit B. heb ik één uitzonderlijk positieve ervaring. Op basis daarvan heb ik iemand aangeraden om vanuit het buitenland per email zaken met hem te doen en voor zover ik weet is dat ook naar volle tevredenheid verlopen.

Hermen
Marco D90

Re: Zeer slechte ervaring

Bericht door Marco D90 »

Ik heb 1 x met Swolfs te maken gehad en alles is geheel volgens afspraak verlopen (mede dankzij de baas van Stumpertje)....

Dus al met al een positieve ervaring.....

Het verhaal wat gedaan word is het verhaal van 1 kant en ik vind dan ook net als vele voor mij dat het verhaal van beide kanten gedaan moet worden voordat er iemand uberhaupt een oordeel kan vellen.

Ook denk ik dat het forum van en voor liefhebbers is en dat je extreme ervaringen moet kunnen delen met elkaar, zowel de positieve als negatieve.

Wat me wel opvalt is dat alleen de negatieve hier geplaats worden, misschien leuk om ook eens mensen positief in de spotlight te zetten ?????

Misschien kunnen we een voorbeeld nemen aan blubberweb daar worden rapportcijfes gegeven en hoe meer mensen reageren des te betrouwbaarder wordt het eindoordeel.........

Laat ik maar eens positief beginnen........

Ik heb zelf zeer positieve ervaringen met british4x4 in wervershoof waar ik al vaak geweest ben.
Ben ook 1 keer bij Ron Bolleboom geweest en ook dat was een zeer prettige en positieve ervaring.

Laten we aub dus ook eens positieve dingen vermelden :-)


Groeten
<img src="[images.fotopic.net];
Marco D90
'Eleanor' 90 2,5D N/A
mbtimmer@zonnet.nl
Stucked JW

Re: Zeer slechte ervaring

Bericht door Stucked JW »

Hallo Nelly.

Wie is U????

Ik ken namelijk helemaal geen Nelly.....maar dat kan natuurlijk ook aan mij liggen

Theo ken ik wel. heb ik nooit zaken mee gedaan maar de keren dat we aan elkaar geroken hebben waren oprecht en eerlijk.
Dat de handel niet door ging was niet aan hem noch aan mij te wijten..

Maar daar zitten jullie niet op te wachten.......

Het is lullig dat je een teleurstelling moet verwerken maar zie het zo.

"Het is best zeldzaam dat gedane zaken toch keren"

.
.
<a href="[www.3sbaars.nl];
<img src="[www.3sbaars.nl];
Jan Willem de Winter
Ketelbinkie SIII 109D 24V '80 softtop Deluxe en eenbiertje in de kraag
Gerben 109d SIII ex-leger

Re: Zeer slechte ervaring

Bericht door Gerben 109d SIII ex-leger »

Heb ook positieve ervaringen met TS uit B.

Kreeg bij aankoop van de 109 garantie/ coulance

Startmotor ging stuk na een maandje of zo, geen enkel probleem, werd vervangen zonder kosten ( wel even meehelpen, maar da's geen probleem)

Ook altijd bereid -al dan niet telefonisch- vragen te beantwoorden.

Al met al wel 5 jaar geleden, nadien niet meer gesproken.


vrgr
Gerben

Land Rover 109d ex-leger
Floris - SIIb FC (in wording)

Re: Zeer slechte ervaring

Bericht door Floris - SIIb FC (in wording) »

Ik heb 1x met dhr Swolfs te maken gehad.
Hij bleef mij overtuigen dat ik een 101" had nadat ik hem om specifieke onderdelen vroeg voor een 110" FC. Zelfs toen ik plaatjes naar hem stuurde met uitleg, daarna heb ik maar besloten niet teveel contact met hem te zoeken tenzij ik een onderdeel nodig heb waar ik een onderdeelnummer bij heb en hij het toevallig goed kan leveren.
R

Re: Zeer slechte ervaring

Bericht door R »

Theo Swolfs is geen echte Laro liefhebber, meer een ordinaire handelaar.

Ik heb dezelfde ervaring dat prijzen achteraf toch hoger bleken dan vooraf overeengekomen.

gek he dat dan je zaken slecht gaan!!!! hij doet er alles aan om zijn klanten niet te binden.
Teun SIII88

Re: Zeer slechte ervaring

Bericht door Teun SIII88 »

Helemaal mee eens JW.

Lijkt me niet terecht om iemand welhaast te kielhalen, simpel en alleen omdat iemand (die ik nooit eerder op dit prikbord gezien heb overigens!) een negatief verhaal publiceert.

Tuurlijk, niemand zit te wachten op dubieuze handelaren, maar ik zit ook zeker niet te wachten op het eenzijdige verhaal van iemand die vindt dat ie gedupeerd is.
(Wat was de reactie van R. bij de vorige klager ook al weer? Zoiets van "we hadden een afspraak, maar mevrouw kon de rekening niet betalen en dáarom kreeg ze de wagen niet meer mee&quot. Was ook een onbekende klager trouwens ...

groet
Teun
willem weltevrede

Re: Zeer slechte ervaring

Bericht door willem weltevrede »

mooi gesproken,

willem
Serious IIa

Re: Zeer slechte ervaring

Bericht door Serious IIa »

Teun

Idd, en als je echt geintresseerd bent in het verhaal Mail desnoods even Theo, Hij is over de mail naar mij altijd zeer correct.

Cheers Bowy
paul

Re: Zeer slechte ervaring

Bericht door paul »

ik heb er alleen ooit een auto aan verkocht, geen probleem hiermee gehad.

al met al goede en slechte ervaringen lees ik over hem

prijsafspraken niet nakomen is natuurlijk uit den boze.

Leest hij dit prikbord? Zal wel niet reageren.

We zijn in ieder geval gewaarschuwd, maar let overal op. Je wordt niet alleen met auto's belazerd!
Mathieu van den Berg

Re: Zeer slechte ervaring

Bericht door Mathieu van den Berg »

Natuurlijk moet je niet zomaar iemand zwart maken,maar als je een slechte ervaring hebt met een dealer of handelaar,moet je dat hier wel kwijt kunnen,zolang je het maar netjes houd,en zeker niet gaan schelden(want ik ben vast niet de enige die daar niet van houdt)
Maar kritiek moet er van beiden kanten kunnen zijn.

She,s real fine my one-0-nine
88Serie123

Re: Zeer slechte ervaring

Bericht door 88Serie123 »

Ik vind het een vaag verhaal. En er ontbreken feiten. Jammer dat het wederom weer zo gaat. :-( Je kan beter geen dingen zeggen waar je later spijt van krijgt. Via dit forum staat het namelijk toch op schrift en kan het later tegen je worden gebruikt.

We kunnen beter met onze Land Rovers gaan baggeren dan hier op dit prikbord. :-)
lucifer

Re: Zeer slechte ervaring

Bericht door lucifer »

nelly je speelt met vuur

aktie is reactie
Huub Pennings

Re: Zeer slechte ervaring

Bericht door Huub Pennings »

Heb al een keertje of 10 zaken gedaan met Theo Swolfs en heb er geen klachten over. Natuurlijk is hij handelaar en zijn belangstelling is vanuit die optiek.
Land Rovers als liefhebberij gaat vanzelf over als je er dag in dag uit voor je boterham mee bezig bent. Verwacht dus ook geen liefhebbers gedrag van een zakelijke tegenpartij want dat wordt vrijwel altijd een teleurstelling.

Mocht " Nelly" behoefte hebben aan neutrale bemiddeling om dit konflikt in de minne geschikt te krijgen dan hoor ik heet wel.



Just my two cents worth....

Huub
Hendrik

Re: Zeer slechte ervaring

Bericht door Hendrik »

O, Heerlijk.
Ik ben altijd gek op dit soort anonieme reacties.
Kan je er niet nog een paar plaatsen.
Al was het alleen maar om mij een plezier te doen.

Weet je, ik ben gek op actie en reactie……..

Met Groet,
Hendrik “Blue-Box”
www.swane.net

O, shit, dit had ik natuurlijk ook anoniem moeten doen…….

<img src="[www.swane.net];
Disco

Re: Zeer slechte ervaring

Bericht door Disco »

Zeg miselijk, een ieder heeft recht om zij mening te spuien
Bevalt dit bericht je niet klik je de regel onderaan aan.

Ik heb geen mening,het is kwalijk als een autoverkoper dit soort zaken zou doen.
De betreffende handelaar zou eigenlijk zijn weerwoord moeten hebben

Hoe dan ook het blijft oppassen,eerlijk zaken doen blijft moeilijk.
het feit dat er hier alleen maar negatieve zaken over handelaren wordt besproken weerleg ik.
hoe vaak lees je niet gekocht bij!
Deze berichten kijk naar de respons gaat ons allemaal aan het hart,niemand wil besodemietert worden

Berry gooi aub een ban op dhr.lucifer,deze stemming maker schijnt niet te begrijpen dat hem de toegang gewoon door z'n IPnummer te blokkeren geweigerd kan worden.

Theo
Arie SIII88Ducktarie

Re: Zeer slechte ervaring

Bericht door Arie SIII88Ducktarie »


Ik heb ook alleen maar goeie ervaringen met Theo hoor !!.

Alleen NIET met die #%#%#% hond van hem...

Die is ZO speels, dat ' ie volgens mij gemuilkorfd moet worden.

Grtz,
Arie H. te P.
Ryan

Quote Sir Winston Churchill

Bericht door Ryan »


<i> <b> "Mensen struikelen van tijd tot tijd over de waarheid,
maar de meesten staan weer op alsof er niets gebeurd is." </i> </b>

Sir Winston Churchill

Hebben we dan niets geleerd van het draadje met Bianca-RvdZ?

Ryan
Plaats reactie