Revisie Range Rover 4.0 motor

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
BOB

Revisie Range Rover 4.0 motor

Bericht door BOB »

Hallo,

Ik ben op zoek naar een bedrijf in Gelderland om de motor van mijn RR 4.0i uit 1990 te laten reviseren. Het liefst natuurlijk voor een eerlijke prijs.

Wie heeft goede ervaringen of suggesties?

Alvast enorm bedankt!

BOB
roald

Re: Revisie Range Rover 4.0 motor

Bericht door roald »

Rob Adolfs van ROAD weet heel veel van de V8
Dick Bolderkar

Re: Revisie Range Rover 4.0 motor

Bericht door Dick Bolderkar »

Bob,

Ik heb een 4.0 RR blok in mijn Rover P6 (1970) liggen. Die is door Smink in Hooglanderveen ingebouwd. Smink is de DE Rover specialist in Nederland en is zeer goed bekend met het 4.0 blok. Inmiddels zou ik het reviseren gewoon zelf doen, maar in 2002 kon ik dat nog niet, dus dat hebben zij toen gedaan. Heel veel kennis van de V8 en eerlijke prijzen. Bel eens met Berry Smink 033-2571400 of orienteer je op hun website www.smink.nl

Groet, Dick
P&O109V8

Re: Revisie Range Rover 4.0 motor

Bericht door P&O109V8 »

of informeer eens bij rene winters, weet ook wel 'het een en ander' van de V8
[www.roversd1.nl]

gr.
peter
(onze auto = jouw naamgenoot)
janzzen

Re: Revisie Range Rover 4.0 motor

Bericht door janzzen »

pasman motoren revisie in baak. niet de goedkoopste maar wel erg goed ( en betrouwbaar weet ik uit eigen ervarin, gingen per week een stuk of 4 motoren naartoe toen ik nog in de motorfietsen toestand zat)
Marc van Aperen

Re: Revisie Range Rover 4.0 motor

Bericht door Marc van Aperen »

Anders bij Peters in Epse.

Gr.

Marc
Plaats reactie