oooooooh wat is brabant mooi

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Arjan

oooooooh wat is brabant mooi

Bericht door Arjan »

Jambo.

we zijn net thuis van een rondje toeren in het brabantse land.
Han ik heb genoten van je route was een hele mooie route door zuid oost brabant.
zaten hele mooie off road stukken in die nu met de vorst redelijk makelijk teneem zijn.
heb weer nieuwe mensen ontmoet en een paar gezichten gevonden bij namen die al bekent waren.
dus het was een geslaagde midag die zeker voor herhaling vatbaar is.

maar ik heb vandaag wel meer pech gehad als ik in het afgelopen jaar heb gehad.
1 stand kachel werkt niet goed (relai kapot)
2 start motor had weer een of day
3 kortsluiting in het dachbord ( gisteren te haastig een zekeering vervangen)
4 kilometer teller defekt (dit door het dasch bord te haastig openen na kortsluiting)
morgen fff oplossen.

oja Marijke ben je goed thuis gekomen ik hoorde dat bart onderweg was met een reserve schokbreker.
en je moet echt iets doen aan je trekhaak dit kan zo niet

iedereen die mee heeft gereden vandaag bedankt voor de gezelige dag

groetjes Arjan en Inge
SIII 109 1980 benzine still no name
SII 88 1968 benzine 999 stukjes just 4 fun
<img src="[www.lrch.nl];
P&amp;O109V8

Re: oooooooh wat is brabant mooi

Bericht door P&amp;O109V8 »

zeker genoten, een mooie rit, Haan nogmaals dank voor deze goede vervanging van het geplande dagje! 't ging prima, ondanks het vele gechoke en af en toe op hachelijke plekken (oversteek weg kanaal Weert-Helmond) afslaan en toch weer aan de praat krijgen. dik 230 km gereden vandaag, maar ook zonder restrictors valt het verbruik mee, blijft ca. 1:5

gr.
peter
Bart

Re: oooooooh wat is brabant mooi

Bericht door Bart »

Marijke is (denk ik...) goed thuis gekomen, nadat ze zelf een andere schokbreker had gemonteerd.
Jammer genoeg heb ik dus niet meer de mogelijkheid gehad om een deel van deze rit zelf mee te rijden; het moet een mooie rit geweest zijn...

Bart...
Met een "Partner" die het weer doet, dankzij een andere motor...

<img src="[home.wxs.nl];
jack

Re: oooooooh wat is brabant mooi

Bericht door jack »

Ey prikkers

Ja was voor mij zo de voor het eerst ,maar zeker de moeite waard.
Han bedankt nog,marijke jammer van je schokbreker,maar misschien zien we elkaar wel weer de 20 ste,is wel de bedoeling dat ik er dan weer bij ben.
iedereen bedankt van vanmiddag.
jack
gurbe90

Re: oooooooh wat is brabant mooi

Bericht door gurbe90 »

Ja hoor, ben weer thuis, heel erg bedankt Bart!

Wat ik meegereden heb was mooi, stralende zon, hier en daar nog sneeuw, de grond was keihard, weinig blubber dus.
En ach Arjan, de auto houdt je weer een week van de straat!

Marijke
Alex de witte/Grizzly

Re: oooooooh wat is brabant mooi

Bericht door Alex de witte/Grizzly »

wij hebben met zeeland4x4 een mooie rit gereden in zuidwest brabant mooie stukken met hier en daar toch nog pittige stukken ondanks de harde ondergrond

mvg

alex / grizzly

[www.lr-discovery.nl]
Stumpertje

Re: oooooooh wat is brabant mooi

Bericht door Stumpertje »

reed jij vanmorgen niet heel rustig over de A 2 ???

<b>Marco Geboers</b> <img src="[images.fotopic.net]; <i>Stumpertje</i>
jo &quot;general&quot;

Re: oooooooh wat is brabant mooi

Bericht door jo &quot;general&quot; »

En dan de volgende keer een telefoon nummer vermelden. De mijne wilde weer eens niet snel starten. was pas om 11.00 in someren en heb jullie niet meer gevonden. Heb toen maar in de omgeving wat getoert. Is een mooie omgeving (sterksel) en heb niet eens vast gestaan, was om 15.30 weer thuis.

jo
De Groene Schavuit

Re: oooooooh wat is brabant mooi

Bericht door De Groene Schavuit »

ja maar limburg was ook heel mooi ennuh Bart fijn dat ie weer rijdt.

CU Gheert
jo

Re: oooooooh wat is brabant mooi

Bericht door jo »

Ja Geert ik had eenmaal afgespoken voor naar someren te gaan, alleen dan start hij niet snel (op tijd). Ik vind dat er een telefoon nummer via meel verstuurd moet woe=rden als iemand een tocht uitzet (of er iets dergelijks) Dan kan een laatkomer ook nog aansluiten.

jo
Arjan

Re: oooooooh wat is brabant mooi

Bericht door Arjan »

Jambo Jo

Als we zeker hadden geweten dat je mee zou rijden hadden we mischien ook wel gewacht.
Maar wij wisten niet of je zou komen je reactie op het bericht van han 109 was onduidelijk dus we zijn gewoon aangereden.
en een 06 nr had je ook kunnen vragen via han zijn mail ( ik kan me voorstellen dat mensen hun nr niet openbaar op het prikbord zetten)
Maar Jo het is weer een goede les dus de volgende keer beter.

gr Arjan en Inge
SIII 109 1980 benzine still no name
SII 88 1968 benzine 999 stukjes just 4 fun
<img src="[www.lrch.nl];
jo &quot;general&quot;

Re: oooooooh wat is brabant mooi

Bericht door jo &quot;general&quot; »

Het is ook geen verwijd maar een aanbeveling. Ik heb mij namelijk niet verveeld in die buurt. Er is daar nog wel een paar km te rijden, zeker als de grond niet zo hard is. Dan is vastzitten een optie (alleen welke vorm van is de vraag). Maar dit gelde voor elke groep die gaat rijden, ergens een 06 of zo voor info.

jo
Han109

Re: oooooooh wat is brabant mooi

Bericht door Han109 »

Hoi allemaal,

Na wat blokken ijs uit mijn voorbumper gepeuterd te hebben en de modder eraf gespoten, vond ik het ook een leuke dag. Altijd leuk om eens wat mensen uit te buurt te leren kennen en wat gezichten bij de namen te kunnen plaatsten. Het viel mij erg mee dat de opkomst zo goed was in zo'n korte tijd !

He jo, jammer inderdaad dat je ons gemist hebt !! Mij was ook niet helemaal duidelijk of je zou komen, maar de volgende keer wachten we nog even. Het heeft ook mijn voorkeur om het nummer via de mail te geven, maar dat is wel iets om te onthouden voor de volgende keer.! Ik had zo bart ook mijn nummer gegeven omdat hij later zou aanhaken ! Helaas had hij nobelere plannen, om mensen in shokbreker nood te helpen. De volgende keer beter !

Wellicht tot snel !
Han109

Re: oooooooh wat is brabant mooi

Bericht door Han109 »

Hoi,

Uiteraard, voor niemand bekender als jou !
We spreken binnenkort wel iets af !

greetings han 109
Plaats reactie