oproep aan Jack

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
LimaWhiskey

oproep aan Jack

Bericht door LimaWhiskey »

Jack,
je sprak in een eerder bericht over een 4-e en 5-e echelons landmachtboek. Ik dacht tot nu toe dat 4-e niet bestond, en dat 5-e betekende "terug naar de fabrikant". Als er echter boeken zijn wil ik ze graag kopieeren. (ffles whiskey als tegenprestaytie of zo?)
Groet, Andries
Jack

Re: oproep aan Jack

Bericht door Jack »

Andries,

Ze bestaan echt, zijn ongeveer 300 blz.(is een losbladig systeem dus makelijk om te kopieeren) aan 2 zijde geprint, of het 5e echelon betekend dat je naar de fabrikant terug moet kan ik er niet op maken. Maar als je het boek volgt kom je daar denk ik wel op uit. Maar toch dat is toch de hobby.
Natuurlijk mag je het boek kopieeren.Wat betreft die fles whisky dat komt wel goed.
Op dit moment heb ik het boek niet in mijn bezit, uit geleend aan Allard als ik het boek terug heb laat ik het even weten. Dan moeten we even afspreken hoe je het boek in je bezit krijg.

Groeten,

Jack.

<img src="[www.lrch.nl];
LimaWhiskey

Re: oproep aan Jack

Bericht door LimaWhiskey »

hardstikke goed.
Ik hoor het wel.
Bedankt Jack
Andries
Aad Koene

Re: oproep aan Jack

Bericht door Aad Koene »

Als iemand in staat is om het te scannen kunnen we ze op de Prikkers CD`s zetten.
Scheelt iedereen een hoop kopiëerwerk.

Aad Koene
LR S2a 109" Stawag RHD Safari "Tinkerbell" <img src="[www.clubs.nl];
LR S1 86" Pick-Up LHD "Prik-Up"
Jack

Re: oproep aan Jack

Bericht door Jack »

Daar stel ik het boek graag voor beschikbaar.


Jack.
Plaats reactie