Terug uit Inor

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Ploertje

Terug uit Inor

Bericht door Ploertje »

Hallo,

Wij zijn weer terug uit Inor, ( Jans, Wubbo bijrijder van Jans, Ron, Irene en Richard).

Bij het ongeval dat enkele meters voor onze neus gebeurd is, zijn gelukkig geen gewonden gevallen, zelfs geen schrammetjes. Wel heel vel schrik in de benen.
Ron reed achter Jans, en zag zodoende in een flits zijn caravan in flinters gaan.

Jans zoekt dus onderdelen voor zijn Range Rover, Ron zoekt nog een caravan.

Het is aan Jans om zijn verhaal over het ongeval te doen

Een aantal foto's zullen in de loop van deze avond op onze site [ploertje.fotopic.net] staan, evenals foto's van twee dagen modderen in Inor, met Jans en nog vele andere Landrovers.

Het was erg leuk en gezellig, ondanks het slechte begin.

Richard en Irene
willem S7 V8

Re: Terug uit Inor

Bericht door willem S7 V8 »

ik zie nog niets


1771.gif --> mod_embed_images_loadimage('f2d2f4172aa14d377664e9ad8bfb03ac', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fsmile.smilies.nl%2F1771.gif', 'http://smile.smilies.nl/1771.gif', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fsmile.smilies.nl%2F1771.gif', '', 6113782, 600, 600, 'Loading image ...', false);
willem S7 V8

Re: Terug uit Inor

Bericht door willem S7 V8 »

hup rich ,je kan het ,schiet op

445.gif --> mod_embed_images_loadimage('fca8ffb12eae9d5b2734fc7f8df4c796', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fsmile.smilies.nl%2F445.gif', 'http://smile.smilies.nl/445.gif', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fsmile.smilies.nl%2F445.gif', '', 6113783, 600, 600, 'Loading image ...', false);
jo

Re: Terug uit Inor

Bericht door jo »

In welke buurt woon je en welke caravan zoek je.

jo "general"
Henk Geerlings

Re: Terug uit Inor

Bericht door Henk Geerlings »

Wij hebben eventueel ook nog een paar caravans staan voor de meeneem maar het benne wel oudjes (nog prima te gebruiken) Ron,

Groetjes Henk
Jans Kinds

Re: Terug uit Inor

Bericht door Jans Kinds »

Het verhaal:

Rijden in colonne ca 80 km/h, caravan (wel een oudje, maar technisch ok) beslist niet te zwaar voor een Range Rover, en in de buuurt van Namen trekt de combinatie ineens zeer sterk naar rechts. Remmen en toch maar tegensturen, want rechts geen vangrail!! Nou dan is het gebeurt voor je het weet, een complete 180 draai, waarbij de caravn is versplintert, en de Range uiteindelijk met de achterkant tegen/op de betonnen middenberm. Einde oefening.
Onvoorstelbare mazzel, gehad, dat we niemand hebben geraakt, het was ook nog zeer vroeg, maar toch. Ook de "tank"structuur van de Range Rover is denk ik een stuk van onze redding geweest.Niet over de kop gegeaan, en hele harde klappen gehad.
De beging was een avontuur op zich, maar Wubbo en Richard+Irene die bij me gebleven waren hebben La(n)dy toch weer rijdbaar kunnen maken, en dus door naar Inor.
Heftig !!! En wat doe ik daar: leg ik La(n)dy op de kant in een sloot. Modder tot midden in het dashboard, dus electronica.......
Op dit moment kan ik nog niet overzien wat ik als eerste ga aanpakken. Ik denk zorgen dat er weer meer gereden mag/kan worden ( ben trouwens zelf uit Inor komen rijden, met als begeleiding Ploertje en de Susuki van Martin Sanders. Jullie bedankt voor het escorte. !!!) Eerst maar de modder op zien te ruimen.

De schrik zit nog behoorlijk in de benen, oorzaak ??? banden goed op spanning, niet droog of oud, ?????


Eerst maar verder met uitpakken en schoonmaken.
Tot horens

Groet

Jans

RRV8 Every inch a La(n)dy
FreeTD4 oto maatje
Jans Kinds

Re: Terug uit Inor

Bericht door Jans Kinds »

Had ik nog vergeten te vermelden, de rechterachterband was in flarden. Klapband.

Groet

Jans
Ploertje

Re: Terug uit Inor

Bericht door Ploertje »

Zo de rotzooi weer opgeruimd, tent op zolder, wasmachine draait op volle toeren. Zou het er nog uit gaan, al die modder.

Familie gebeld dat we het weer overleefd hebben.

En nu staan de foto's op onze site, tenminste als fotopic een beetje meewerkt met de approval.

[ploertje.fotopic.net]

Groeten
Richard & Irene

Ploertje die ook de Franse mosterd uhhh modder erg leuk vond
Ploertje

Re: Terug uit Inor

Bericht door Ploertje »

Willem,

Soms is het verlangen mooier dan de daad zelf
Ploertje

Re: Terug uit Inor

Bericht door Ploertje »

Alles naar waarheid verteld, was in het echt nog wat erger.

Op een haar na heeft een ons passerende vrachtwagen met oplegger, Jans en Wubbo gemist.
Hoezo door het oog van de naald.

Fijn om te lezen dat je weer veilig in Winschoten bent aangekomen.

Irene & Richard
en een pootje van Ploertje
bob en z'n deCoo

Re: Terug uit Inor

Bericht door bob en z'n deCoo »

haren wassen richard
geen blubber in m'n schaar
zit te wachten op je foto's
kreeg voor vaderdag een mooi cd met foto's almere bedank
tot morgen koffie staat klaar

kapper bob
Ploertje

Re: Terug uit Inor

Bericht door Ploertje »

deze link werkt alvast.

[Ploertje.fotopic.net]

Richard
Bert Dijkema

Re: Terug uit Inor

Bericht door Bert Dijkema »

Gelukkig verder ongedeerd Jans. Heftige foto's van de caravan en RR.

Bert
bob en z'n deCoo

Re: Terug uit Inor

Bericht door bob en z'n deCoo »

heftuuug.bob
jo

Re: Terug uit Inor

Bericht door jo »

Jullie spelen ook graag in het modder zo te zien. In het watergat achterdoor heb ik met de pingsteren ook vrijdags zaterdags en zondag vast (?) gezeten heb ook een paar foto's gemaakt maar ken ze nog niet op de computter zetten. Het was er druk zo te zien, wij waren met 5 autos en er waren nog 3 andere en dat was alles.

jo "general"
Serious IIa

Re: Terug uit Inor

Bericht door Serious IIa »

Gave foto's! Wel bijzondere manier van op een aanhanger parkeren Ron

Helaas geen enkele series geloof dat ik volgend jaar ook maar moet gaan

Cheers bowy

Jans sterkte! Als je hulp nodig hebt hoor ik het graag!
Jans Kinds

Re: Terug uit Inor

Bericht door Jans Kinds »

Aanbod hou ik graag in gedachten Bowy!!! Thanx.

Eerst inventariseren wat er nog werkt, wat er beslist moet om veilig te rijden, en de schoonheid van mijn dame ....... ach later maar een faceliftje, toch !
Ik ben nog steeds onder de indruk van de sterkte van de Range, niet alleen de botsing, maar ook het uitlieren uit de sloot.... ik zat nog binnen ( in het water) en ik heb het alleen maar gehoord, maar volgens mij hebben ze me aan de hockeystick eruit gelierd.

Alle mensen van 4x4 het Noorden, bedankt voor de gastvrijheid, de gezelligheid en de hulpvaardigheid!!
Ik hoop lid te worden !!

Groet

Jans

<img src="[www.3sbaars.nl];

RRV8 Every inch a La(n)dy
FreeTD4 oto maatje
paul de haas

Re: Terug uit Inor

Bericht door paul de haas »

Geweldig wat een foto's. Nu is Almere maar een eitje dacht ik of niet.Noem hem voortaan maar Ploert i.p.v.ploertje.
Jans Kinds

Re: Terug uit Inor

Bericht door Jans Kinds »

Bert,

Wat is zo'n Range sterk!!! Niet te geloven wat voor dreun die gehad heeft, rijden en sturen zonder problemen, trekt niet, remt goed, stuurt goed, alleen de electriek.... en wat schoonheidsfoutjes...... pffffffff schrikken man !!

Ben nog steeds een beetje van slag, als prioriteit heb ik 10 muziek-cd's afgewassen, lagen ergens onderin in de auto en dus Inor-klei.

De eerste wasmachine is klaar en ( Irene !!) het gaat er uit !

Groet

Jans

<img src="[www.3sbaars.nl];

RRV8 Every inch a La(n)dy
FreeTD4 oto-maatje
Jan Schober

Re: Terug uit Inor

Bericht door Jan Schober »

ja Paul ben ik het helemaal mee eens.

nou zal het de volgende keer ook lukken ook, zonder twijfel, gewoon een flinke aan loop:
<img src="[images.fotopic.net];

Jan Schober
paul de haas

Re: Terug uit Inor

Bericht door paul de haas »

Yep we gaan ervoor maar met z'n allen naar Inor zie ik ook wel zitten.
Tinus

Re: Terug uit Inor

Bericht door Tinus »

Moooooooie foto's, heb nu al spijt dat ik niet mee ben gegaan
Volgend jaar beter

Tinus "90" Tiid-Rôver 2,5D
Jan Schober

Lijkt mij niets

Bericht door Jan Schober »

Ja, nou, och, wat moet ik daar nou van zeggen, het terrein ziet er op zich wel leuk uit, maar ook erg duur,
Het is vooral leuk om te zien hoe iedereen hun auto ondersteboven parkeren, en zo ze alles vol met zand pompen, maar over de reparaties wil ik liever niet nadenken.
volgensmij kan je daar onmogelijk schadevrij rijden, is het niet een ingedeukt dak en deuren, dan is het wel zand in je dynamo, lagers, keringen enz enz.

Jan Schober, die een aversie heeft tegen water
Jans Kinds

Re: Terug uit Inor

Bericht door Jans Kinds »

Ook op mijn fotosite nog een paar plaatjes Inor en ervoor......

www.j.hkinds.fotopic.net


Groet

Jans

<img src="[www.3sbaars.nl];

RRV8 Every inch a La(n)dy
FreeTD4 oto maatje
Jans Kinds

Re: Terug uit Inor

Bericht door Jans Kinds »

Jo, Ron woont in Oostwold in Oost Groningen. Beetje ver denk ik . Jij woont toch in Limburg.
Toch bedankt voor het meedeneken.

Groet

Jans
<img src="[www.3sbaars.nl];

RRV8 Every inch a La(n)dy
FreeTD4 oto maatje
Jans Kinds

Re: Terug uit Inor

Bericht door Jans Kinds »

Sorry 1 puntje vergeten in de link

www.j.h.kinds.fotopuc.net

Groet

Jans
Jans Kinds

Re: Terug uit Inor

Bericht door Jans Kinds »

Jeemig weer fout, ben denk ik nog wat zenuwachtig......

www.j.h.kinds.fotopic.net

Groet

Jans
Rangie

Re: Terug uit Inor

Bericht door Rangie »

Wat een chaos niet? als we een paar "kleinigheden" even vergeten is het een puik weekend geweest.
Na 2 dagen wassen en poetsen is Mudfactor weer in topconditie, weinig schade, 1 deukje in het rechter voorspatbord en een deuk in het dak.

Na het "parkeren" van de caravan blijkt dat de middelpunt vliegende kracht van een 180 graden draai op de 4 baans weg nogal wat onderdelen en gereedschap heeft verspreid over het Belgische landschap.
In eerste instantie dachten we alles weer terug te hebben gevonden inclusief 1.5 tree Amstel bier en wat kopjes en borden (dankzij Richard) maar er is toch nog wel het een en ander zoek.

Het is de bedoeling dat ik in oktober weer naar Belgie ga voor een weekend, met caravan?? Misschien kan Henk Geerlings en/of Jo me even bellen of mailen, dan kan ik binnen kort even langs tuffen (erg aardig aangeboden trouwens)
morgen helaas weer aan het werk, dus nu maar lekker slapen.

Groeten Rangie/Mudfactor en Wubbo
Henk Geerlings

Re: Terug uit Inor

Bericht door Henk Geerlings »

Tuurlijk wil ik je wel bellen maar waar vind ik je telefoonnummer? De mijne is in ieder geval 0645196438, zal kijken of ik wat foto's kan maken van de caravans.

Groeten Henk
jo

Re: Terug uit Inor

Bericht door jo »

Ja ik woon in Limburg maar ben lid van de odtimer caravan club en daar wonen de meeste leden van in de 3 noordelijke provinties. Ze hebben heel vaak caravans in de verkoop met een prijs van niets tot heel veel (dat zijn dan zeltzame) maar de meeste met keuring en papieren. Hun syde is www.oldtimercaravanclub.nl En heb je vragen hierover mail dan even

jo "general"
jo

Re: Lijkt mij niets

Bericht door jo »

Wat is duur; wij zijn er met de pingsteren geweest en wij betaalden met 13 personen 4 auto's in het terrein een kamer onder het hooftgebouw 3x ontbijt 3x warm eten en de nodige drank (bier/wijn) 130euro (eigelijk iets minder maar voor de goede zorg afgerond) En als voorbeeld in Bilstain de laaste keer 25euro voor een halvedag rijden en in Sclain 50euro voor een dag. Dus ik ga naar Inor 3 dagen modderen (niet de diepste gaten) en maandag morgen een uur spuiten en naar huis zonder schade (ja een kras maar dat krijg ik bij ons in Limburg ook).

Jo "general"
jo

Re: en diesel uit

Bericht door jo »

Oja en op de terug weg via Luxenburg diesel tanken voor 67,7 eurocent per liter. Dus bijder tanken vol en de kan ook nog (scheelt toch gouw 25/30euro)

jo "general"
Plaats reactie