Vraagje over E.T. Coevorden

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Léon

Vraagje over E.T. Coevorden

Bericht door Léon »

Beste prikkers,

Zijn er die ervaring hebben met ET Coevorden. ??
Zo ja wat is jullie mening over dit bedrijf. Wij zouden er met onze serie III Ambu langs willen rijden om eventuele aanpassingen te laten uitvoeren. Dit ivm onze trip naar Afrika. Waar zijn zij sterk in

Alvast bedankt.

Gr Jeannette & Léon (109 Ambu Last but not not Least)
Ploertje

Re: Vraagje over E.T. Coevorden

Bericht door Ploertje »

Goede morgen,

Wij hebben vooral ervaring bij ET met aanschaf van nieuwe produkten.

De ervaring is goed moet ik zeggen, proberen je geen overbodige zaken aan te smeren.
Hetzelfde geld voor de werkplaats, laatst gevraagd voor een klein tussenbeurtje (soort checkup na 6000 Km) als ik geen problemen had dan was het niet nodig, ze wilden nog wel even het computer systeem uitlezen. Donderdag een afspraak.

Garage ziet er verzorgd uit, ze hebben volgens mij ook ervaring met het expeditie klaarmaken van auto's (inclusief reserve onderdelen paketten). Aantal auto's van de "RoundTable" expedtie klaar gemaakt.

Succes,
Richard Boerland
Serious IIa

Re: Vraagje over E.T. Coevorden

Bericht door Serious IIa »

Ze zijn redelijk kundig, maar vooral geinterresseerd in nieuwere auto's of RR met natuurlijk een V8 moet zeggen dat ze de laatste 2 keer nogal lacherig deden over mijn series voor mij dus een reden om er voor onderhoud niet heen te gaan. Werkplaats ed wel zeer mooi voor elkaar in het nieuwe pand.

Zelf zou ik voor de zaken die jij noemt naar Simon van de Velde (Elephant Offroad) gaan, hij is denk ik net zo goed of beter en meer begaan bij series en in ieder geval een stuk sympathieker!

Als de afstand tot de garage niet van belang is dan is er voor mij maar 1 topadres. ( mijn auto komt eigenlijk nooit in de garage maar als hij moet dan ga ik daarheen) namelijk SMB in Genderen, super sleutelaars en zeer begaan met series en creatieve niet standaard oplossingen (bijvoorbeeld expeditite klaar maken) als je belt even vragen naar Ad hij weet alle ins outs van landrovers!

Cheers bowy

eventueel kun je ook even kijken op www.blubberweb.tk voor meer info.
Outback

Re: Vraagje over E.T. Coevorden

Bericht door Outback »

Ik zou proberen om zo veel mogelijk zelf te doen, dan leer je de auto kennen en dat maakt je minder afhankelijk van garages. Zeker als je er mee door Afrika gaat reizen is dat alleen maar handig. Ik weet niet wat je wilt aanpassen maar ik zou speciaal letten op goede veren en er zoveel mogelijk gewicht uitslopen want die ambulances zijn nogal zwaar! Gr. Marco.
Disco

Re: Vraagje over E.T. Coevorden

Bericht door Disco »

Tja ik zal daar nooit meer komen.

Lees het smoelenboek maar het verhaal zegt genoeg.
<img src="[sc.groups.msn.com] & Big Spender<img src="[sc.groups.msn.com];
Groeten Theo Kaufmann
the_dude

Re: Vraagje over E.T. Coevorden

Bericht door the_dude »

Ja smb is super klant is koning en ad deelt alle ervaring die hij heeft.
Onderdelen advies aanpassingen daar weten ze wel raad mee, en hebben ze het niet doen zoekt die het wel ergens voor je op, al meerdere keren gehad.
Toppers.

Groet,
Martijn
[landrover.mine.nu]
Marchel Gerbers

Re: Vraagje over E.T. Coevorden

Bericht door Marchel Gerbers »

Heb er wel eens onderdelen gehaald. Ze komen nejes over en hebben redelijk veel onderdelen op voorraad voor oudere landrovers. (In tegenstelling tot de officiele landrover dealers).

Geen ervaring met ombouw of aanpassingen maar vragen staat natuurlijk vrij. Ik zou gewoon eens langs gaan. De 1e indruk zegt vaak ook al veel.

Succes.

Marchel
blauwe landrover lightweight.
Léon

Re: Vraagje over E.T. Coevorden

Bericht door Léon »

Okay prikkers,

Deze zaterdag dan maar naar SMB. Is namelijk dichter bij Nijmegen dan ET Coevorden. Ik zal beide een bezoek brengen. Zolas gezegd een bezoek kan geen kwaad. Je merkt vanzelf of het klikt of niet. In ieder geval dank voor jullie reacties. Mochten er nog meer meningen zijn hoor ik die graag.

Jeannette & Léon (109 AMBU Last but not Least)
Gerard

Re: Vraagje over E.T. Coevorden

Bericht door Gerard »


Als je toch tijd wil investeren in bezoeken, ga dan beslist ook
even langs René Gans in Ede: [www.autorega.nl]

Ze zijn zeer kundig m.b.t. (Series) Land Rovers, ook voor verbouw en rstauraties en zijn daarnaast importeur voor een mooi pakket accessoires en onderdelen.

Voor mij is het de moeite waard om er bij "echte problemen" vanuit de Rijnmond naar toe te rijden ... :-)

Gerard
www.gerardlist.com
Eric 110 &amp; LW &quot;Getaway&quot;

Re: Vraagje over E.T. Coevorden

Bericht door Eric 110 &amp; LW &quot;Getaway&quot; »

Hoi Leon,

Zou je bij je bezoek aan SMB even mijn Groene 110 gerust kunnen stellen, dat ik hem over een 1,5 week kom ophalen met een nieuwe APK, achterbalk, tank en remmen!!!

En dat ik hem mis......


Eric
Aad G

Re: Vraagje over E.T. Coevorden

Bericht door Aad G »

snik
Léon

Re: Vraagje over E.T. Coevorden

Bericht door Léon »

He Eric,

Zal volgende week worden dat ik ga. Ad had 2 dagen vrij. kwam goed uit want feestje van vrijdag was vrij laat geworden. Wel heel gezellig.

Mare als jij tegen die tijd nog niet bent geweest zal ik hem ff toespreken.


Gr.
Léon & Jeannette (109 Ambu "Last but not Least&quot
Plaats reactie