Rekening

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Kitty

Rekening

Bericht door Kitty »

Alles gemist dus!

Had ik mezelf op rantsoen gezet, vanwege een behoorlijk uit de hand gelopen internet rekening (ik betaal nog per tik...en sinds het ontdekken van de prikkerspagina was mijn rekening 3x zo hoog, slik), En dan mis ik gewoon het feestje van de 500.000!
Da's dus ook niks. Moet ik gewoon weer veel vaker "meedoen".
In dit gehucht hebben ze nog geen kabel, maar misschien is ADSL iets.

Nouja,
Allemaal dus van harte gefeliciteerd!
Kitty

(misschien staat dit bericht er nu 2 keer op want mijn PC bleef een beetje hangen en ik heb geen idee of het eerste bericht nu wel of niet is geplaatst. Wordt een verrassing dus)
Marcel G

Re: Rekening

Bericht door Marcel G »

Hoi Kitty,

ADSL is echt een goeie optie. Tegenwoordig niet veel duurder dan een regulier inbelaccount. De voordelen ken je waarschijnlijk al wel. Belangrijkste is volgens mij wel dat je relaxed op het Net vertoeft zonder constant aan de uitgave te denken.

Groet,
Marcel G
Ramon

Re: Rekening

Bericht door Ramon »

Ik kan je ook internet via de satelliet leveren, maar of dat nou goedkoper is ... ;-)

Ramon
109"V8 "Tigger"
Kitty

Re: Rekening

Bericht door Kitty »

...maar dan heb je zeker ook wat he, wachttijden nog iets langer...
Ramon

Re: Rekening

Bericht door Ramon »

Je hoeft in elkgeval geen verhuiskosten te betalen mocht je elders gaan wonen en het kan van pas komen mocht je in de Sahara op het prikbord willen kijken ofzo
Kitty

Re: Rekening

Bericht door Kitty »

Sahara???? Ik woon nu al zo afgelegen
Plaats reactie