Nog een verhuizing

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Jorrit

Nog een verhuizing

Bericht door Jorrit »

Hoi Allemaal,

ik ga vrij plotseling op 03 januari 2004 verhuizen van Zwolle naar Apeldoorn. Ik vroeg mij af of er nog mensen zijn die Zaterdag 3 januari niets in de planning hadden staan, en het gezellig vinden om in colonne van zwolle naar Apeldoorn te rijden. Ik zorg in iedergeval voor de gevulde koeken en koffie en de gezelligheid. Als er nog mensen zijn die een handje willen helpen heel graag

Alvast bedankt.

Groetjes Jorrit, LR 110" 200tdi Hardtop RHD "Annabel"
[members.home.nl]

Ps ik kan niet garanderen dat er alleen Laro's mee rijden (ik heb ook nog vrienden die ik nog aan het overhalen ben, dus hier kan ik ook wel wat steun bij gebruiken)
Jan-Cor

Re: Nog een verhuizing

Bericht door Jan-Cor »

Sorry Jorrit, maar ik heb de 24uurs race van Zuidwending op dat moment te rijden en ben ik niet in staat om jullie te helpen.Tenzij ons parcours daar natuurlijk langs gaat maar zeeeeer waarschijnlijk niet.

Groetjes, JC
La Gomera

Re: Nog een verhuizing

Bericht door La Gomera »

Ola Jorrit!

Volgens mij kan ik wel, laat ff weten van hoe en wat. Kan ook mijn aanhanger meenemen.

Adios Henk.
Muddy

Re: Nog een verhuizing

Bericht door Muddy »

He Jorrit,

voor wat hoort wat, aangezien jij mij meerdere keren met de Laro geholpen hebt, ga ik even proberen vrij te regelen van het werk. Probeer tevens wel een grote open aanhanger te regelen!! Heb je eventueel zondag ook nog hulp nodig, anders zou ik je dan ook graag willen helpen!!

grt tijn (die zo met grof geweld zijn chassie gaat recht lieren)
Maarten van Lenthe

Re: Nog een verhuizing

Bericht door Maarten van Lenthe »

Hoi Jorrit,

Ik wil ook wel komen helpen 3 januari.....moet ik dan met een Land Rover komen of met een kleine vrachtauto?
Heb je iets aan vouwkratten (80x60x40)...mail me dan maar even?

Groeten Maarten

Defender 90, DiscoveryJorrit schreef:
Moddergoose

Re: Nog een verhuizing

Bericht door Moddergoose »

he Jorrit gefeliciteerd..

Heb je alles rond gekregen? Super .... kan je helaas niet komen helpen zit 3 dagen in Engeland. Kom pas de 5e terug.

Succes Gijs
Tinus

Re: Nog een verhuizing

Bericht door Tinus »

Kan ook niet, zit dan nog op Terschelling

Maar Terschelling is wel leuk natuurlijk

Groetjes Tinus "90" 2.5D
foxhunters Anton

Re: Nog een verhuizing

Bericht door foxhunters Anton »

Ik kan helaas niet helpen, we vertrekken de derde naar Marokko voor een paar weekje.

Maare mag ik je feliciteren met je nieuwe woning?

Anton
Mike

Re: Nog een verhuizing

Bericht door Mike »

Ja hoor.. Ik zal er zijn.. Zeg maar waar en hoe laat.
Plaats reactie