vacuumpomp diesel

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
boreeli

vacuumpomp diesel

Bericht door boreeli »

Ik wil een vacuum pomp op mijn LW Diesel bouwen wie weet welke types ik moet / kan gebruiken en enige tips hiervoor van Landy rijders die ervaring ermee hebben.
MvG peter
jo.

Re: vacuumpomp diesel

Bericht door jo. »

hijk onder zoeken boven aan de pagina er staan verschlilende tips

jo fo "laro"
Dennis101

Re: vacuumpomp diesel

Bericht door Dennis101 »

Kijk even op:

[www.series3.nl]

De site van mede Prikker Victor, hij heeft daar een uitleg in woord en beeld over de vacuumpomp.

Dennis B.
boreeli

Re: vacuumpomp diesel

Bericht door boreeli »

O.K. er is een hoop duidelijk geworden en ik heb de site bekeken,
bedankt en fijne dagen
frank

mij nog niet helemaal

Bericht door frank »

Ik zit een beetje te puzzelen met mijn inmiddels aangeschafte peugeot 205 dieselpomp maar heb nog wat tips nodig. Ik wil namelijk dezelfde snaar blijven gebruiken zodat ik in geval van nood (lange reis) mijn orgine pullie terug kan zetten. Maar als gezegt is het nogal een puzzel.
Heeft iemand de gouden tip?

Frank
jo.

Re: vacuumpomp diesel

Bericht door jo. »

Dat is de pomp van een 309 en die heeft hij als het goed is van mij gekocht. ik werk met een 12v pomp en dat is ook goed.

jo fo "laro"
Jan F.

Re: mij nog niet helemaal

Bericht door Jan F. »

Zelfde snaar gaat niet, je zult een andere aan moeten schaffen, maar dat zijn de kosten niet. Ik geloof dat er bij mij nu een 975x9,5 op zit maar weet het niet helemaal zeker en heb een pomp van een visa erop (=pierburg).

Groet, Jan F.
Dennis101

Vacuumpomp civiel blok (met dank aan Jo)

Bericht door Dennis101 »

Jo nog hartstikke bedankt voor de tip die je destijds gaf over de 12V Volvo vacuumpomp. Toen je dat ooit (ergens in augustus geloof ik) in een van jouw postings vermeldde ben ik gelijk aan het rondbellen geslagen bij diverse Volvo specialisten. Uiteindelijk kwam ik bij bij de Volvodealer terecht en heb ik de electrische pomp van een Volvo V40 (laatste model, Volvo partnr 30630398) gekocht, en geinstalleerd.
De opbrengst van deze pomp is dusdanig hoog dat de vacuumtank kan vervallen. Deze pomp wordt via een relais geschakeld door de remlicht schakelaar.
Deze setup is mijns inziens de eenvoudigste oplossing als je een civiel blok hebt.
Als je een inlaatspruitstuk voor een onbekrachtigd systeem hebt, kan je de smoorklep inclusief het huis verwijderen, en de slang van de carter ventilatie rechtstreeks op het spruitstuk aansluiten. Anders moet de klep uit het huis verwijdert worden, en de asgaten, en de terugslagklep afgedicht.
Voorwaarde voor een goede werking met de electrische pomp is dat de servo in goede staat verkeert.

Dennis B.
Herman

Re: vacuumpomp diesel

Bericht door Herman »

Heb een vacuumpomp bij SMB aangeschaft en op mijn LW gemonteerd hebben hiervoor een beugel gemaakt en de smoorklep verwijderd. Simpel en werkt perfect.

Hermanboreeli schreef:
>
> O.K. er is een hoop duidelijk geworden en ik heb de site
> bekeken,
> bedankt en fijne dagen
Plaats reactie