UkkieRovers

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Rik

UkkieRovers

Bericht door Rik »

Hallo Prikkertjes

Ik was afgelopen vrijdag in Madurodam. Het was hartstikke leuk, zeker toen ik deze kleine Rovertjes zag, zomaar in het wild!

Aanluitend daarop zijn we naar het Creme de la creme festival in het congrescentrum in Den Haag geweest. Toen we aan kwamen rijden met onze 110 werden we zo'n beetje automatisch richting parkeergarage gedirigeerd.
Voordat we erin reden vroeg ik nog wat de maximale hoogte in de garage was.
Ruim 2 meter, dus dat zou net gaan. Wij onder het (flexibele) 'maximale doorrijhoogte bord' door. Deze schampte net over ons dak ('s middags bij een parkeerplaats hadden we 5 cm over, ook bij 2 meter). Maar je kunt dan niet meer terug he, met 15 auto's achter je.
Dus dat was echt ons hart vast houden bij elk bordje en luchtkanaal wat daar aan het plafond hangt. Maar het is goed gekomen, we hadden zeker 1 a 2 cm over!!
Dit doen we dus niet meer he!!!!
Nu kennen jullie dit probleem natuurlijk allang en lachen jullie ons nu uit, maar ja, we blijven beginners.
Je leert elke dag weer bij!

Groeten van Rik (met een onbeschadigd dak)

Ps. de foto's komen misschien wat later (via Aad K, zal hem even lief aankijken)
Aad Koene

Foto`s van de UkkieRovers

Bericht door Aad Koene »

<img src="[www.clubs.nl];

<img src="[www.clubs.nl];

<img src="[www.clubs.nl];

<img src="[www.clubs.nl];
Rik

Re: Foto`s van de UkkieRovers

Bericht door Rik »

He bedankt Aad!!!
janzzen

Re: Foto`s van de UkkieRovers

Bericht door janzzen »

hmmm,
als ik naar het weer kijk en naar het eerste fotootje vind ik het niet slim om het raam naar beneden te laten.... ( of zou het mechaniekje kapot zijn)
Rik

Re: Foto`s van de UkkieRovers

Bericht door Rik »

Dit is standaard bij de blauwe uitvoering
Plaats reactie