Weer stroomproblemen

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Mudbuster

Weer stroomproblemen

Bericht door Mudbuster »

Stapte net in de auto, geen licht. Het oude probleem, waarvan ik dacht dat het eindelijk opgelost was, is weer terug. Geen stads- en geen dimlicht. Verder wel volop stroom, schakelaar voelde, in tegenstelling tot eerdere problemen, niet zacht (doorgebrand) aan. Na het eten maar weer de loods in en kijken of ik wat kan vinden. Wens me succes a.u.b.

Greetz, Marcel
<a href="[www.mudbuster.nl"&gt];
<img src="[evertzen.com];

<b><a href="[landrover.smoelenpagina.nl];- - - Smoel: Mudbuster - - - www.mudbuster.nl</a></b>
Gerben tB

Re: Weer stroomproblemen

Bericht door Gerben tB »

succes
disco 1992

Re: Weer stroomproblemen

Bericht door disco 1992 »

succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes succes



disco 1992
Frans Mien Mesjien

Re: Weer stroomproblemen

Bericht door Frans Mien Mesjien »

Idem.
fred101

Re: Weer stroomproblemen

Bericht door fred101 »

Als dit vaker voorkomt zou ik eens naar de oorzaak zoeken, er een relais tussen zetten of een betere kwaliteit schakelaar gebruiken. Maar daar vroeg je niet om, :-) dus

Veel succes, hoewel je meer hebt aan een multimeter :-)

Fred101
Laurens - laroChunky:)

Re: Weer stroomproblemen

Bericht door Laurens - laroChunky:) »

ik geloof dat er al 81 relais, zekeringen en multimeters aangehangen hebben...
Balen!

Succes!
leo

Re: Weer stroomproblemen

Bericht door leo »

Weet zo niet welke laro je hebt. Ik heb bij mijn militaire 109 al een paar keer hetzelfde gehad. Iedere keer bleek het de steekzekering te zijn. Je kunt dat soms heel moeilijk zien, zo hoeven ze niet eens doorgesmolten te zijn. Vaak maakt het totaal geen goed contact. Heel goed opschuren en nieuwe zekering plaatsen hielp tot nu toe. veel succes
Rene

Re: Weer stroomproblemen

Bericht door Rene »


Ha die Marcel

Als ik het verhaal goed begrijp doen zowel links als rehts niets. Zo even uit mijn hoofd heb je geen "plus", omdat de linkerkant en de rechterkant een eigen relais hebben en een eigen massa. Ik gok erop dat er een los/slecht contact in je zekeringhouder zit (daar waar ik mijn vingers heb verbrand). De schakelaar zelf word niet meer zacht/warm (gaat alleen maar de stuurstroom voor de relais doorheen 3Amp max).

De enigste goede oplossing is om alle contacten daar waar kan schoon te maken/vernieuwen, verder alle stekker verbindingen te vervangen en aan te knijpen met een goede tang.

Helaas heb je te maken met een electrische installatie waar de vorige eigenaar flink aan geprutst heeft en jij zit nu met de uitdaging om het weer in orde te krijgen maar dat gaat lukken!!

Helaas kan ik dit weekend niet schijnt in Biddinghuizen iets te doen te zijn maar eens kijken wat dat is. Volgende week heb ik wel tijd om je 's avonds een handje te helpen.

Groeten Rene

Landy 110 3.5L V8

<img src="[images.fotopic.net];

[rene1718.fotopic.net]
Dennis101

Re: Weer stroomproblemen

Bericht door Dennis101 »

De verlichting schijnt al geschakeld te zijn met relais, maar ik kan mij van de vorige keer herinneren dat het laadstroomlampje nog steeds (nagenoeg onzichtbaar) opgloeit.
Ergens moet dan nog ongeveer 2 volt zoek zijn. Zoals ik de vorige keer al voorspeld had is het probleem dus nog steeds niet opgelost.
Volgens mij zit het probleem nog steeds in een van de verbindingen van de (hoofd) voeding.

Dennis B.
Mudbuster

jongens bedankt

Bericht door Mudbuster »

Jongens bedankt voor de succes wensen. Het heeft geholpen. Nadat ik de steekzekeringen gecontroleerd had, dashbord losgehaald had, schakelaar omgeleid had kreeg ik een helder idee om de glaszekeringen te controleren. Eerste doorgebrand. Waarom heb ik daar niet gelijk naar gekeken? Ik weet het niet. Maar het werkt weer en bedankt voor het medeleven.

Greetz, Marcel
<a href="[www.mudbuster.nl"&gt];
<img src="[evertzen.com];

<b><a href="[landrover.smoelenpagina.nl];- - - Smoel: Mudbuster - - - www.mudbuster.nl</a></b>
Mudbuster

Re: jongens bedankt

Bericht door Mudbuster »

Rene en Dennis ik denk dat jullie gelijk hebben. Het zal ongetwijfeld een slechte verbinding bij de zekeringhouder zijn. Zal daar z.s.m. wat aan doen. Bedankt voor het meedenken

Greetz, Marcel
<a href="[www.mudbuster.nl"&gt];
<img src="[evertzen.com];

<b><a href="[landrover.smoelenpagina.nl];- - - Smoel: Mudbuster - - - www.mudbuster.nl</a></b>
Dennis101

Re: jongens bedankt

Bericht door Dennis101 »

Nu is alleen de vraag waarom de zekering doorbrand, dat doet hij niet zonder aanleiding lijkt mij.

Dennis B.
Plaats reactie