Is het archief opgeschoond ???

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
John

Is het archief opgeschoond ???

Bericht door John »

Wat raar, als ik ga zoeken in het archief gaat het niet verder terug als feb. 2007.

Heeft hier iemand meer last van ?

Heb ten eerste mijn pc verdacht maar daar zit het niet in.


John
Johan

Re: Is het archief opgeschoond ???

Bericht door Johan »

Geen last van, ik zie nog berichten uit 2004.

Misschien eens een andere zoekopdracht proberen

Gr, Johan
bart(ex laro rijder)

Re: Is het archief opgeschoond ???

Bericht door bart(ex laro rijder) »

Kijk je wel rechtsboven bij zoeken en selecteer je wel het prik archief??

Bart.
John

Re: Is het archief opgeschoond ???

Bericht door John »

Wat raar, ik kom niet verder terug als feb 2007.

Zoekwoorden lpg of SIII of versnellingsbak etc.

Toch onderwerpen cq woorden waarover veel geschreven is.

Het lijkt wel of de keuze alle data niet geaccepteerd wordt, alleen 60 dagen.

Wat nog vreemder is dat ik sinds gisteren een compleet nieuw ingerichte pc gebruik met Vista en die heeft het ook.
Mijn oude pc met XP prof heeft dezelfde kuren.
bart(ex laro rijder)

Re: Is het archief opgeschoond ???

Bericht door bart(ex laro rijder) »

Dan zit je verkeerd te zoeken, het archief vraagt niet om dagen. Rechtsboven de kolom waar ook de prikkerswinkel e.d. staan. Staat prikpagina met een slectiepijltje naast.

Bart.
John

Re: Is het archief opgeschoond ???

Bericht door John »

Bart,

Ik ben eigenwijs, als ik midden bovenin op zoeken druk komt er oa te staan zoeken op ALLE data. Dat impliceert dat hij verder terug zou moeten gaan als alleen de prikpagina (en dus 2 maanden). Anders zou de optie 60 dagen genoeg zijn.
Hij doet dit dus niet.

Ik moet dus eerst rechts, prikarchief kiezen, dan het zoekwoord en zoeken.
Pas bij die resultatien kan ik onderin kiezen voor onderwerp, auteur etc.
Ik wil dus ineens op onderwerp zoeken, en dat kan alleen met de optie zoeken welke zich in het midden bovenin de pagina bevindt.

Ik vind het een beetje onlogisch, maar wie ben ik ?. Ik heb totaal geen verstand van systeemontwikkeling, programmeren, computersystemen etc.

Gr
John
bart(ex laro rijder)

Re: Is het archief opgeschoond ???

Bericht door bart(ex laro rijder) »

Heb er ook geen verstand van, maar weet toevallig dat de optie zoeken bovenaan terug kijkt tot aan 3 maanden. Voor langer terugzoeken is er het prik archief.
Je kan het vergelijken met je buro. Alles wat je onlangs gebruikt hebt ligt op je buro en de rest stop je in de kast (het archief dus).
Je hoeft eigenlijk helemaal geen verstand te hebben van computers, het is een kwestie van ff nadenken

Bart.
Gerard

Re: Is het archief opgeschoond ???

Bericht door Gerard »

Is geen probleem hoor,
dan blijf je gewoon op jouw manier zoeken

Gerard

Land Rover Names Register

<img src="[www.gerardlist.com]; border="0">
Arjan 109S3

Re: Is het archief opgeschoond ???

Bericht door Arjan 109S3 »

Dat probleem had ik ook al maar nu weet ook ik dat het zoeken naar oudere draadjes apart aangegeven moet worden...ik wist het ook nog niet.

Bedankt voor de info :-)

Grt,
Arjan
LandLoper / MksIII

Re: Is het archief opgeschoond ???

Bericht door LandLoper / MksIII »

Zo heb ik meer dan 1,5 jr geleden een topic geschreven (onder de naam "cliffhanger&quot die ik nog regelmatig gebruik om foto's te testen.

Maar deze opend hij ook niet meer.

gr Mischa<img src=http://images.fotopic.net/?id=38600303&quality=400>
RoLandrover

Re: Is het archief opgeschoond ???

Bericht door RoLandrover »

jahoor pagina werkt nog,..

de cliffhanger wordt alleen niet meer vervolgt.
P&amp;O109V8+RR

Re: Is het archief opgeschoond ???

Bericht door P&amp;O109V8+RR »

over testen van foto's gesproken...

51185978_P1010140.jpg --> mod_embed_images_loadimage('439962a759072682868ab7772ae8b3f7', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.dumpert.nl%2Fmediabase%2Ffoto%2F51185978_P1010140.jpg', 'http://www.dumpert.nl/mediabase/foto/51185978_P1010140.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.dumpert.nl%2Fmediabase%2Ffoto%2F51185978_P1010140.jpg', '', 6330302, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Plaats reactie