hond gered met Land Rover

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Steven van Loesje

hond gered met Land Rover

Bericht door Steven van Loesje »

Steven kwam terug van honden uitlaten en vertelde dat de eigenaresse van een lokale hondenuitlaatservice een van haar eigen honden was kwijtgeraakt in het bos. Ik (Danielle) kende haar via via dus ik vond dat ik haar moest helpen.
Dus niet getwijfeld en Loesje aangeslingerd en op weg naar haar huis. Toevallig kwam ze net aanrijden met het slechte nieuws dat Sandro nog niet terecht was.

We besloten om met Loesje het bos in te rijden naar de plek waar de hond voor het laatst gezien was. De tijd begon te dringen want het begon al te schemeren. Op die plek hebben we in de stromende regen het hele gebied te voet doorzocht, maar zonder succes. Sandro is al een oude hond met af en toe uitval verschijnselen in de achterhand. Het zou dus kunnen zijn dat hij ergens lag en dat hij niet meer kon lopen.

Steven had intussen contact met de boswachter en die gaf aan dat het kansloos was om in het donker te gaan zoeken. Even speelde het door mijn hoofd om Boudewijn (onze bloedhond) een nazoek te laten doen. Hij zou dit moeten kunnen, maar gezien de regen (wat het zoeken aanzienlijk bemoeilijkt) en de duisternis zag ik dit niet echt zitten. Eventueel als laatste redmiddel, maar nu eerst met de Land Rover verder het bos doorzoeken. We besloten om de gewandelde route in tegengestelde richting terug te rijden naar de parkeerplaats. Het zou zo kunnen zijn dat Sandro terug was gelopen naar de parkeerplaats.
Op een super modderig pad zagen we ineens in het schijnsel van de koplampen een hond opdoemen. Dat moment zal ik nooit meer vergeten. Charlotte sprong de auto uit en de hond stond in verwarde toestand te kijken. Het duurde even voor hij echt blij kon zijn. Hij was helemaal uitgeput en sleepte helemaal met zijn achterhand. Toen hij eenmaal achter in de Land Rover zat kwam hij weer een beetje bij zijn positieven.

We waren dolblij en zij heeft me duizend maal bedankt. Na afloop nog even een kop koffie bij haar gedronken (Sandro lag inmiddels lekker in zijn mandje met een extra dekentje) en vervolgens met een big smile naar huis gereden, waar het eten al bijna klaar was.

Kortom, ik heb lekker illegaal, maar met een heel goed doel door een donker, modderig bos gereden. Daarnaast ook nog een hond gered van een hele bange, koude en natte nacht en een baasje super blij gemaakt.

Wat een super hobby hebben wij toch en wat kan zo'n Land Rover soms handig zijn.

Danielle
remco

Re: hond gered met Land Rover

Bericht door remco »

HH daar is maar één woord voor;

GEWELDIG!

Remco
Columbus

Re: hond gered met Land Rover

Bericht door Columbus »

Goed gedaan Danielle !
Ik had die boete wel betaald
;-)

Groet'n,

Jos
baasje van Ecco|(Bearded Collie) aka Alfred Jodokus Krentenbol
Andy en Amanda

Re: hond gered met Land Rover

Bericht door Andy en Amanda »

Toppertje! En ik vindt hier niets illegaals aan! ;-)

Groeten

Andy&Amanda
110 300Tdi, Cool Runnings
disco 1992

Re: hond gered met Land Rover

Bericht door disco 1992 »

beste danielle

aangezien ik ook een enorme honden liefhebber ben: enorm bedankt

ik zou het zelfde gedaan hebben hoor ook al hangen er van die bordjes enzo.
een hond is deel van de familie en als je je familie kwijt bent ga je ook zoeken.
een boswachter kan dan toch ook niet zeggen kijken morgen wel.

erg goed gehandeld ik wordt er zeer vrolijk van.



disco 1992
voske

Re: hond gered met Land Rover

Bericht door voske »

Waf woef woef (goed gedaan) van Cajet mijn hond!!!
Anton

Re: hond gered met Land Rover

Bericht door Anton »

tof landrover verhaal
waalring-11e-echelon

Re: hond gered met Land Rover

Bericht door waalring-11e-echelon »

Geweldig, mooi verhaal. Ik vind dit tekenend voor de prikkers, die naast de geweldige Laro en medeprikkers, ook geven om andere zaken zoals in dit geval de hond. Een poot van onze honden!!
Iceman

Re: hond gered met Land Rover

Bericht door Iceman »

Mede namens onze Laro Hond Max SUPER. Een poot en een natte neus van Max.

William
Iceman
[www.kennedy.web-log.nl]
bambam

Re: hond gered met Land Rover

Bericht door bambam »

Haaietoo

Erik Vos

Re: hond gered met Land Rover

Bericht door Erik Vos »

Ben en Jos onze labrador en york zijn hier stil van
Yoda110

Re: hond gered met Land Rover

Bericht door Yoda110 »

Hulde aan de Land Rover chauffeur!

Namens Leia (de heidewachtel) en Arno (haar baasje).
henkie laro

Re: hond gered met Land Rover

Bericht door henkie laro »

moi steven je bent een echte dieren vriend .mooi dat je een landrover in zet voor zulke dingen .zij ze er voor gemaakt .maar mooi wark .en ik hoop dat de hond het goed maakt .grten henkie laro
Teun

Re: hond gered met Land Rover

Bericht door Teun »

Hé Daniëlle,

M'n flatcoated Jeppe en ik zijn diep onder de indruk.
Klasse actie!

Groet,
Teun
<img src="[www.stage-one.nl];
<a href="[landrover.smoelenpagina.nl] in het Smoelenboek</b>
Apke

Re: hond gered met Land Rover

Bericht door Apke »

Wat een fantastisch verhaal !!! Wat mij betreft ben jij de SUPER-Prikker van Maart 2007.

Geweldig !!



Apke
Jorrit

Re: hond gered met Land Rover

Bericht door Jorrit »

he hoe is het ?

bevalt het in joullie tijdelijke onderkomen? Komen snel weer even langs!!

Groetjes Jorrit, LR 110" 200tdi zonder opbouw LHD "Annabel"
en ooit LR 101 V8 ST LHD "Kermit" (te logeren) hoop ik (voordat Tijn terug komt, al zie ik dat somber in)
[www.lr-Annabel.nl]
[www.lr-Annabel.fotopic.net]
<img src="[193.0.234.78];
john

Re: hond gered met Land Rover

Bericht door john »

Geweldig, niet alleen vanwege de landrover maar gewoon dat je je inzet voor de dieren.
En dat de landrover daarbij een goede bijdrage kan leveren is alleen maar ontzettend leuk.

Zoals Hammond al zei in topgear :

Landrovers, too busy doing important things anywhere for anyone (of zoiets).

Zo ben ik ook een keer met de landrover de bossen in geweest (illegaal) om een hond te gaan zoeken maar die hond (asiel hond) was de landrover zo gewend vanwege keren dat hij mee mocht naar de bossen dat ik alleen de auto in de bossen gezet heb.
We hebben wel gezocht maar de hond was zelf naar de auto gekomen en na een uur zoeken zat hij zelf bij de auto te wachten.
Als mijn vrouw met de 109 bij het asiel aankomt dan worden de honden al helemaal wild. Alleen wil ze nog wel eens teveel honden meenemen omdat ze het zielig vindt als er een paar niet mee kunnen. (ik heb er al eens 8 geteld)
Maar de honden vinden het geweldig en een landrover kan er tegen.

gr
John
Paul KampeerRover + SI

Re: hond gered met Land Rover

Bericht door Paul KampeerRover + SI »

Jorrit, heb jij recent een Volvo v70 aangeschaft?

groet, Paul
Kirst

Re: hond gered met Land Rover

Bericht door Kirst »

Helemaal top!!! Een grote pluim!!!
D'daîp IIa Johan Smit

Re: hond gered met Land Rover

Bericht door D'daîp IIa Johan Smit »

Super Danielle! Je hebt niet alleen de baas van hond super blij gemaakt maar ook de hond.

Johan

Dienaarhetstembureaugaatomdeprovincialepolitiekduidelijktemakendatdierenookeenstemhebben
Plaats reactie