75% van de LaRo's rijdt nog, maar...

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
MvR

75% van de LaRo's rijdt nog, maar...

Bericht door MvR »

hoeveel procent van de oorspronkelijke eigenaren rijdt nog LaRo?

Laat ik deze vraag verduidelijken: ik las op een website dat 75 % van alle ooit geproduceerde LaRo's nog steeds rondrijdt. Toen ik dat enthousiast rondbazuinde in huis, stelde mijn vrouw vast dat dat wel leuk is, maar dat het veel interessanter is om te weten: a. hoe lang een eigenaar met een LaRo rondrijdt (in verhouding tot andere auto's / automerken); b. hoeveel procent van de LaRo-rijders merktrouw blijft.

Twee kritische vragen waar ik natuurlijk geen antwoord op heb (ik snapte vroeger trouwens ook niks van statistiek) en waarvoor ik best wel hulp nodig heb. Kent iemand de antwoorden?

Er zijn vast marketingbedrijven die zoiets feilloos weten, maar die heb ik niet ter beschikking. Misschien staat het antwoord wel op een website, maar ik heb 'm nog niet gevonden.

Menno
Menno SIII109&Stageone

Re: 75% van de LaRo's rijdt nog, maar...

Bericht door Menno SIII109&Stageone »

ik heb al een landrover vanaf m`n 16de ik ben nu 22 dus dat is 6 jaar en dat is toch 27% van mijn leven tot nu toe dat ik landrover rij en het blijft leuk.

Gr menno

HPIM0558.jpg --> mod_embed_images_loadimage('e81a768a5a81e8a5cdb2701c96844d6d', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fi6.photobucket.com%2Falbums%2Fy236%2Fmennovwoerkom%2FHPIM0558.jpg', 'http://i6.photobucket.com/albums/y236/mennovwoerkom/HPIM0558.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fi6.photobucket.com%2Falbums%2Fy236%2Fmennovwoerkom%2FHPIM0558.jpg', '', 6317959, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Muddy op Curacao

Re: 75% van de LaRo's rijdt nog, maar...

Bericht door Muddy op Curacao »

Weet wel wat de reden is dat 75% van de laro's nog rijden. In maleisie is een bergachtig gebied de cameron Highlands. In dit gebied mogen oude land rovers rijden, wegenbelasting vrij en zonder keuring. Op de deuren staat allemaal groot CH geschreven.

Ben er 2 jaar geleden op vakantie geweest en het is zeer indrukwekkend. Er zijn veel thee plantages waar ze met de laro's doorrijden.

groeten Tijn
Dennis101

Re: 75% van de LaRo's rijdt nog, maar...

Bericht door Dennis101 »

Hoe lang de meesten Land Rover rijden kun je vanaf hier vinden:

[www.prikpagina.nl]

en hier het vervolg:

[www.prikpagina.nl]

Om op de rest van de vraag terug te komen:

Tijdperk voor mijn 1e Landrover:
1 jaar Citroen GS
3,5 jaar Lada Niva (ingeruild bij aankoop van de 88"S3 in 1988)

Tijdens het land Rover tijdperk heb ik er altijd wel een of meerdere auto's naast gehad:
3 jaar Triumph Spitfire
11 jaar Audi 80D
4 jaar Opel Astra bestel.
2 jaar Skoda 105s.

Door de jaren heen zijn er ook wat Land Rovers bij gekomen;
101FC (sinds 2002)
88" S2a FFR (sinds 1997)
Freelander TD4 (sinds 2004)

De Land Rovers zijn er natuurlijk allemaal nog, de andere merken heb ik niet meer.

Dennis B.
Vinny-D

Re: 75% van de LaRo's rijdt nog, maar...

Bericht door Vinny-D »

Ik ben zelf opgegroeid in Land Rovers. Mijn vader had 5 88's voor de zaak rond rijden en altijd een 109 voor hem zelf. Vlak voordat de zaak "op de fles ging" heeft hij nog een splinternieuwe 109 gekocht......en daar rijd ik nu in. De auto is nu ruim 30 jaar oud. Mijn vader is inmiddesl de 75 gepasseerd en rijd zelf geen meter meer. Maar hij geniet nog elke keer als ik weer met de 109 bij hem op bezoek kom.
Het is en blijft een Land Rover rijder in hart en nieren .....zo vader zo zoon.

gr,

vincent

<img src="[webdisk.planet.nl]; width="250" height="180">

109 Stawa 2.25D 1977 <B>P</B>ee<B>T</B>ee
RR Classic 3,5 V8 1982 <i>Rag Rover</i>


<img src="[www.iltje.nl];

p.s. De volgende eigenaar van deze 109 is pas 5 jaar oud....maar nu al net zo gek op de auto als zijn vader.....the story goes on....;-)
jan-otto 107&amp;109&amp;88&amp;disco

Re: 75% van de LaRo's rijdt nog, maar...

Bericht door jan-otto 107&amp;109&amp;88&amp;disco »

dit zijn nog eens goeie berichten.
(zoiets had mijn pa ook mooi gevonden,denk ik)
edwarddonkers

Re: 75% van de LaRo's rijdt nog, maar...

Bericht door edwarddonkers »

Misschien als je naar de chassisnummers kijkt, rijdt 75% nog.

Groeten Edward.
Barwaut

Re: 75% van de LaRo's rijdt nog, maar...

Bericht door Barwaut »

Nou, in heel Maleisie en aanverwante gebieden kan je rijden wat je wil zolang het maar vier wielen heeft. Er is geen enkele vorm van controle en handhaving (wegenbelasting...) en mocht je in die tiende procent vallen die een keer wordt aangehouden dan is een groene jongen (zo'n 10 euro) voldoende om je weg te vervolgen.

Soms is dit land echt om dubbel te liggen.

Groeten van KL en binnenkort weer naar de Cameron Highlands
evert

Re: 75% van de LaRo's rijdt nog, maar...

Bericht door evert »

het zou zo kunnen zijn dat landrover steeds meer auto's produceerd
laten we zeggen vroeger 100 per maand en nu 800 per maand
dan word het verhaal 75% wel erg aanvaardbaar toch ????

<img src="[www.mijnalbum.nl]; height="166">.
Plaats reactie