Koppeling

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Niexor

Koppeling

Bericht door Niexor »

Hallo,

Na het vernieuwen van mijn hoofdkoppelingscylinder heb ik de olie in het reservoir gedaan en vervolgens via de hulpcylinder ontlucht totdat daar olie uit kwam lopen.
Na het ontluchten werd de pedaalslag van het koppelingspedaal maar een paar centimeter en kan hem zeker niet ver intrappen.
Nu mijn vraag: waar kan dit aan liggen? - een nog niet goed ontlucht systeem? of een vast zittende hulp cylinder(nog nooit werkend gezien), of een ander probleem?
Hoe kan ik mogelijke problemen herkennen?

Groet,

Niek
Frans Mien Mesjien

Re: Koppeling

Bericht door Frans Mien Mesjien »

Misschien kan je de slag afstellen met de moeren op het asje, door deze te verdraaien. Eén is om de slag af te stellen en één is borgmoer.
Ontkoppelt de bak wel?
Succes.
paulus

Re: Koppeling

Bericht door paulus »

hoe is het flexibeltje in de leiding,
geeft vaak vreemde problemen
laat er iemand naar kijken als je ontkoppelt, negen van de tien keer
komt er een blaas op te staan, of is hij zo zacht van binnen dat hij dicht slaat

grtn paul
Niexor

Re: Koppeling

Bericht door Niexor »

Hallo,

Probleem opgelost, dusver... hulpcylinder eens los gedraaid wat bleek dat die helemaal vast geroest zat. Auto heeft heel wat jaartjes stil gestaan. Deze even vervangen en het moet wel werken.

Bedankt voor de reacties.
Frans Mien Mesjien

Re: Koppeling

Bericht door Frans Mien Mesjien »

Valt dan nog mee. Snel gevonden.
Plaats reactie