ervaring met waterdichtheid van diverse daktenten

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
jeroen110

ervaring met waterdichtheid van diverse daktenten

Bericht door jeroen110 »

beste prikkers,

de laatste tijd lees ik steeds vaker dat er mensen zijn die lekkende daktenten hebben. Ik ben van plan om een daktent aan te schaffen maar wil er wel eentje die ook goed waterdicht is.
Zijn er mensen met ervaringen met de verschillende merken? Ik zit zelf aan een hannibal of iets dergelijks te denken.
Alvast bedankt jeroen110
Willem Weltevede

Re: ervaring met waterdichtheid van diverse daktenten

Bericht door Willem Weltevede »

Hoi Jeroen, zelf heb ik een hannibal en die hefft stortbuien bij windkracht zes getrotseerd en wij waren nog droog. Service van Daams in Bergeijk is goed. wij hebben er de jumbo bij met ondertent echt lekker met de vakantie, je stapt namelijk droog in bed.

groeten,

Willem Weltevrede
www.larasgranny.nl
erik 109 ex-def

Re: ervaring met waterdichtheid van diverse daktenten

Bericht door erik 109 ex-def »

Wij hebben een Aircamp (zelfde model als zo'n standaard Overland zeg maar). Hij is 25 jr. oud en van dat zware canvas gemaakt.
Is nog prima waterdicht, maar voor als het echt te gek nat en koud wordt hebben we er nog een waterdichte stormhoes bij.
Voordeel van die hoes is dat ie lekker snel droog is en je de daktent dus droog dicht kan klappen.

<img src="[www.mijnalbum.nl];

groet. Erik
neef Henk

Re: ervaring met waterdichtheid van diverse daktenten

Bericht door neef Henk »

Zelfde verhaal als Erik hierboven. Die van ons is ook dik 25 jaar en heeft ook nog nooit gelekt. Als ik een nieuwe zou moeten kopen zou het weer dezelfde zijn. Ik denk alleen dat als je vaak in Afrika zit of andere warme landen, dan zou een wat dunner doekje koeler zijn maar of dat ook zo sterk is als het canvas doek van Overcamp?

Groeten Henk
Jur

Re: ervaring met waterdichtheid van diverse daktenten

Bericht door Jur »

Ik heb een jaar in een Eezi-Awn (140 breed) in Afrika geslapen en was zeer tevreden. Goede muskietennetten, eenvoudig op te zetten, sterk doek dat geen druppel doorliet en ook bij heel veel wind bleef hij prima staan.

gr, Jur
Plaats reactie