hoera!

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
polarbear

hoera!

Bericht door polarbear »

Hierbij wil ik mijn Ijsbeer van harte feliciteren met zijn 25e verjaardag! hij zal vanaf nu een stuk goedkoper gaan rijden! en er blijft hopelijk wat meer geld beschikbaar voor de nodige ingreepjes.
overigens; krijg je automatisch bericht van de RDW?
Stumpertje S III 2,25 D

Re: hoera!

Bericht door Stumpertje S III 2,25 D »

das mooi Bart. Ik heb een paar weken gewacht en heb toen zelf maar even aan de bel getrokken (ik dacht overigens dat je dat bij de belastingdienst moet doen). Toen was het snel rond.

Marco
Stumpertje S III 2,25 D

bij de belastingdienst dus

Bericht door Stumpertje S III 2,25 D »

Van de site van de belastingdienst geknipt:
Voor personenauto's en bestelauto's van 25 jaar en ouder kunt u vrijstelling van motorrijtuigenbelasting aanvragen. Als het motorrijtuig 25 jaar wordt op het moment dat het in uw bezit is, krijgt u automatisch bericht dat de vrijstelling wordt verleend. Als u niet automatisch bericht ontvangt en u bent van mening dat u voor deze vrijstelling in aanmerking komt, kunt u een schriftelijk verzoek indienen bij de Belastingdienst/Centrale administratie (telefoon 0800 - 0749).
P&O109V8+RR

Re: hoera!

Bericht door P&O109V8+RR »

"kunt u een schriftelijk verzoek indienen bij de Belastingdienst/Centrale administratie (telefoon 0800 - 0749)."



rare jongens die belastingambtenaren. ik zou eerder een postadres vermelden voor schriftelijke verzoeken

gr.
peter
Stumpertje S III 2,25 D

Re: hoera!

Bericht door Stumpertje S III 2,25 D »

tja, ambtenaren blijft een bijzonder volkje

Marco
Pike

Re: hoera!

Bericht door Pike »

En als je die brief krijgt heb je nog zes weken de tijd om in bezwaar te gaan. ;-)

Pike

<img src="[i7.photobucket.com];
fred101

Re: hoera!

Bericht door fred101 »

typisch geval van makkelijker kunnen we het niet maken, leuker wel :-)

fred101
Eleftheros

Re: hoera!

Bericht door Eleftheros »

Gefeliciteerd, en maak goed gebruik van de extra centen! :-) :-) :-)
Ben
Patrick @ 4x4andmore.com

Re: hoera!

Bericht door Patrick @ 4x4andmore.com »

Bezwaar maken tegen belastingvrijstelling?
Plaats reactie