en weer 2 6 cilinders!!!

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
janzzen

en weer 2 6 cilinders!!!

Bericht door janzzen »

Rijd ik door lommerrijk gelderland, en waar valt mijn oog op?? een eenzame landrover die bij een huis in de wei staat weg te roesten... althans, daar leek het op. en iedere keer als ik erlangs rijd zie ik haar staan... eenzaam en verlaten... tot ik vorige week weer eens langs kwam tuffen en ik zag dat de schuurdeur openstond en daarachter... nou, de laro in het veld is niet alleen... er staat er dus nog een achter de deur! dus ik gestopt en heel brutaal binnengelopen, een blik zegt me genoeg, er steekt een dikke uitlaatpijp de wielkast in.... jawel, weer eentje voor het 6pitterclubje! een heel aardige mevrouw staat me te woord en telefoonnummers worden uitgewisseld. Gisterenavond belt dus de echtgenoot van deze mevrouw die , evident, ook de eigenaar is van de 2 wagens. de gene in de wei word als onderdelen leverancier gebruikt bij de restauratie van de witte binnen. en ook de buiten wonende auto is een 6 cilinder... ik verwacht dat de eigenaar zich binnenkort wel zal melden hier maar ik kon het niet laten om deze twee "gevonden" auto's maar vast te melden op het prikbord, zoveel zijn er niet meer van en meteen 2.... dat word me bijna teveel... :-)

Janzzen en Bismarck, die ook wel een 6 cilinder heeft maar wel een beetje van het "andere" merk is....
EXfietser

Re: en weer 2 6 cilinders!!!

Bericht door EXfietser »

Het lijkt wel of ze hier en daar in nederland groeien. Wel zonde dat die ene als donor dient. Alletwee rijdent maken is toch veel mooier.

Arnold.

<img src="[www.mijnalbum.nl];
Niels

Re: en weer 2 6 cilinders!!!

Bericht door Niels »

Goed bezig....

Een vriend van me heeft er inmiddels ook 2. De eerste, die we in September uit de UK hebben gehaald, bleek op sterven na dood. Nummertje 2, een maand of 2 later gekocht voor "iets minder weinig", tuft inmiddels met gele platen rond.

Groet,

Niels

<img src=http://images.fotopic.net/y4nrit.jpg height=160><img src=http://images.fotopic.net/y4nri0.jpg height=160>

Beecy, 109 Series III Hardtop 6-cilinder.
[nielsgerrits.fotopic.net]

BEWARE: everything you prik can and will be used against you.
Plaats reactie