groene parabool veren?

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Martin (seriesIII -88)

groene parabool veren?

Bericht door Martin (seriesIII -88) »

op de pagina markt staan paraboolveren, Engels fabrikaat, donkergroen met engelse vlag stickers???
zegt iemand dit iets?
Dennis101

Re: groene parabool veren?

Bericht door Dennis101 »

Waarschijnlijk zijn dit British springs paraboolveren.
British springs levert ook de originele Land Rover bladveren en de paraboolveren van de 101 FC komen daar ook vandaan.
Prima veren overigens, ik heb ze zelf al een paar jaar onder mijn 88" S3.

Linkje:
[www.british-springs.co.uk]

Dennis B.
Serious IIa

Re: groene parabool veren?

Bericht door Serious IIa »

Idd British Springs. Heb ik ook onder Serious gehad en zijn prima. met name voor een 88 prima geschikt.

<b>Cheers Bowy</b>

<A HREF="[www.seriousIIa.tk"><img] src="[members.lycos.nl];
fred101

Re: groene parabool veren?

Bericht door fred101 »

Ik heb ze ook, ze zijn een stuk stugger als de TIC parabolen maar de wegligging is beter. De TIC's hellen erg over in bochten maar voellen aan als schroefveren. De BS hebben iets minder uitslag, maar verhogen niet zoveel als TIC (TIC scheelde 5 cm). Ben er voor mijn gebruik (alleen weg) tevreden over, comfortabel genoeg en strakker bochtgedrag. (zitten onder SIIa 88 stawag). De 101 veren zijn helemaal top.

Let op er zijn sets voor LHD en RHD uitvoering en er zit verschil tussen de linker en rechter voorveer per set, vernieuw ook je schokbrekers ivm de grotere veeruitslag.

Fred101
Laro Croft

Re: groene parabool veren?

Bericht door Laro Croft »

Ik heb ze ook.

Wel het derde set in 2 jaar omdat het eerste set te week was. De auto stond te laag. Het 2de set was 1 veer slapper dan de andere en stond de auto scheef. Het derde set is perfect. (onder garantie vervangen)

Met softtop zijn ze redelijk stug maar met de hardtop met roofrack zijn ze zeer fijn.


Gr Paulo
Martin (series III-88)

Re: groene parabool veren?

Bericht door Martin (series III-88) »

:s tja.. zit wat in...garantie...
Plaats reactie