nieuwkomer !

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
peter 88

nieuwkomer !

Bericht door peter 88 »

Hallo prikkers !

ben dus nieuw hier ( zie smoelenboek ) en zoals ik lees zal ik hier regelmatig te vinden zijn, o ja die 88 achter mijn naam is dus niet mijn leeftijd maar staat voor de lightweight in de garage !

IK heb veel te veel vragen voor de eerste keer maar zal het kort houden, wie weet er een goed/leuk/betaalbaar adres voor onderdelen en assecoires in de buurt van midden nederland en wie heeft er of een adres waar ik een remvloeistof reservoir met waarschijnlijk bekrachtiger op de kop kan tikken daar de mijne lekt en verf van mijn juweel beschadigd !

prikse !
Gert-Jan

Re: nieuwkomer !

Bericht door Gert-Jan »

Ron Bolleboom (Berkel & Rodenrijs) en Budget Parts in Gouda zitten "redelijk"centraal.

Gert-Jan
LR110 TREKtor
Mike

Re: nieuwkomer !

Bericht door Mike »

Zat WiWo niet ergens in de buurt van Utrecht?

Mike
Naamloos 109
Remco Vegting

Re: nieuwkomer !

Bericht door Remco Vegting »

WiWo zit in Mijdrecht, zie www.wiwo4x4.nl

Groetjes,

Remco Vegting
Little Landies
Specialist in scale model Land Rovers
www.little-landies.com
Jacco SIII LW

Re: nieuwkomer !

Bericht door Jacco SIII LW »

en dan heb je nog Auto rega in ede
en van dam in.op remmerden (bij rhenen) en in bennekom
The_dude

Re: nieuwkomer !

Bericht door The_dude »

Gezellig ik woon ook in het midden van het land :+
Voor onderdelen is van dam wel ok. Maar klantvriendelijkheid is erg ver te zoeken bij hem. Wel veel (sloop)/2e hands spul.
Rega doe ik niet meer aan zal best een mooie toko hebben, maar ik heb het idee dat ik die voor hem betaal als je die prijzen ziet opvraagt. Ook rega vind ik niet bepaald klantvriendelijk. Vaak is een stukje rijden of bestelling via de post een stuk voordeliger.

En voordat iemand me aanvalt het is mijn mening en ongetwijfeld dat iemand het niet met me eens is.

Groet,
Martijn
[landrover.mine.nu]
Omgeving utrecht
peter 88

Re: nieuwkomer !

Bericht door peter 88 »

Hee Dude,

midden van het land das interresant ! leuke website trouwens ! heb de 88 nu 5 weken en vandaag denk ik een rolbarr gekocht voor 50 eurotjes en morgen hoor ik de kosten voor een bullbar lassen, moet binnenkort maar eens op zoek naar een remvloeistof reservoir en misschien zelfs rembekrachtiger want dat lekt wat ! ben alleen geen sleutelaar dus ik weet nog half niet wat voor ellende ik me op de hals heb gehaald, had nog nooit onder een motorkap gekeken dus dat zal nog wat worden, maar goed als ik er niet uitkom moet ik maar eens bij je komen kijken want aan de foto's te zien heb jij je 88 24 x in en uit elkaar gehad, lijkt me ook wel eens leuk om met wat larogekken te gaan rijden want ik hen nog nooit zo'n idioot ontmoet, iedereen in mijn omgeving kijkt wat argwanend als ik over de landrover begint behalve mijn kids van 6 en 4 die vinden het een schande als ik zonder hun met de laro wegga en wat ik dus beter ook uit mijn hoofd kan laten, vandaar de rollbar zodat er ook gordels in kunnen.

Vanuit het pitoreske Zeewolde de Mzl,

peter 88
The_dude

Re: nieuwkomer !

Bericht door The_dude »

Hoi Peter,

Je bent welkom voor tips advies of gewoon babbelen.
Alleen kan je op dit moment niet heel veel laten zien aan me landy omdat er gewoon weinig over is.
Mail maar als je iets wilt weten van plan bent.

Groet,
Martijn
[landrover.mine.nu]
Plaats reactie