prikkersdag vandaag ?

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Hein88 IIa

prikkersdag vandaag ?

Bericht door Hein88 IIa »

Is er vandaag een prikkersdag ??
Waarom geen uitnodiging dit keer ??


reed rond 12.00 uur op de A1 van Amersfoort naar Apeldoorn.
Langzaanrijdend verkeer en ja hoor een kolonne van zo`n 15 Landroever Wolf XD met daartussen af en toe een prehistorische Bed Ford en een paar enorme vierassige trucks merk ?
De kolonne was iets minder goed georganiseerd tussen de landrovers zat erg veel ruimte. De snelheid was welk prikkersdag waardig +/- 60 Km
Eeen detail was aardig alle engelse prikkers waren in het groen gekleed en hadden een NL 09 8988989 op de deur gekalkt.

groet,


Hein.
CamperChris

Re: prikkersdag vandaag ?

Bericht door CamperChris »

mooi he'de Wolfs.

Waren ze in 't prikbordgroen???

gr, CamperChris
<img src="[www.opwielen.nl]; <img src="[www.mijnalbum.nl]”>
www.opwielen.nl <u>chris.zijnalbums.nl</u>
Hein88 IIa

Re: prikkersdag vandaag ?

Bericht door Hein88 IIa »

Chris,

Het zou kunne dat de prikkers kleur nog onder de lagen verf te vinden is.
De wagens zagen er behoorlijk doorleefd uit veel butsen en beschadigingen wat opviel was dat er verschillende deuren ingedeukt waren RHD ?
duidelijk dat het dure lease bakken van de baas waren.
De wagens waren in diverse uitvoeringen met kuntsstof kap en met huif. een paar met sanky aanhangwagen. Een 2 radio wagens. wel allemaal wiel opzij van de huif.



Hein.
Hanzzl, series III 88 Stawag &quot;Ys

Re: prikkersdag vandaag ?

Bericht door Hanzzl, series III 88 Stawag &quot;Ys »

Ik zag er gisteren al eentje in Zeist, maar die druif reageerde niet op mijn enthousiaste gezwaai en geknipper met de lampen. Was dus zeker GEEN prikker!
Plaats reactie