activiteiten Prikkersdag

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
bezoeker

activiteiten Prikkersdag

Bericht door bezoeker »

Dag allemaal,

Ik kon nergens een programma vinden voor de komende Prikkersdag. Is er een programma gepresenteerd en heb ik er overheen gekeken of is het zo vanzelfsprekend dat er verder niet over is gecommuniceerd?

Bedankt alvast (voordat ik komend weekend vertrek voor een ritje uit Noord-Frankrijk van 1000 km heen en terug...)
larosaurus

Re: activiteiten Prikkersdag

Bericht door larosaurus »

"Lees hier alles" staat bovenaan de pagina in het rood....
Kun je mooi in convooi Maastricht Duiven aansluiten.
Menno

Re: activiteiten Prikkersdag

Bericht door Menno »

Volgens mij is het programma:

- erheen rijden
- onder elkaars motorkap kijken
- beetje terreinrijden indien mogelijk
- heel veel ouwehoeren
- misschien verkoop / aankoop van wat spulletjes
- gevulde koeken eten
- koffie drinken
- nog meer gevulde koeken eten
- Aad en consorten nogmaals enorm bedanken
- terugreis aanvangen
- thuisgekomen foto's kijken
- die foto's op het prikbord met elkaar delen

Zoiets toch?

Menno
Niels

Re: activiteiten Prikkersdag

Bericht door Niels »

Zoiets ja .

Groet,

Niels

<img src=http://images.fotopic.net/y4nrit.jpg height=160><img src=http://images.fotopic.net/y4nri0.jpg height=160>

Beecy, 109 Series III Hardtop 6-cilinder.
[nielsgerrits.fotopic.net]
Momenteel fietser

Re: activiteiten Prikkersdag

Bericht door Momenteel fietser »


Je vergeet de gevulde koeken bij thuiskomst die moeilijk eetbaar zijn doordat er een ingebijtelde smile in de weg zit.

Arnold.

<img src="[www.mijnalbum.nl];
Arie SIII88Ducktarie

Re: activiteiten Prikkersdag

Bericht door Arie SIII88Ducktarie »

RondjelopenkoffieleutenkoekhappenkleppenRondjelopenkoffieleutenkoekhappenkleppenRondjelopenkoffieleutenkoekhappenkleppenRondjelopenkoffieleutenkoekhappenkleppenRondjelopenkoffieleutenkoekhappenkleppenRondjelopenkoffieleutenkoekhappenkleppenRondjelopenkoffieleutenkoekhappenkleppenRondjelopenkoffieleutenkoekhappenkleppenRondjelopenkoffieleutenkoekhappenkleppenRondjelopenkoffieleutenkoekhappenkleppenRondjelopenkoffieleutenkoekhappenkleppenRondjelopenkoffieleutenkoekhappenkleppenRondjelopenkoffieleutenkoekhappenkleppenRondjelopenkoffieleutenkoekhappenkleppenRondjelopenkoffieleutenkoekhappenkleppenRondjelopenkoffieleutenkoekhappenkleppenRondjelopenkoffieleutenkoekhappenkleppenRondjelopenkoffieleutenkoekhappenkleppenRondjelopenkoffieleutenkoekhappenkleppenRondjelopenkoffieleutenkoekhappenkleppenRondjelopenkoffieleutenkoekhappenkleppenRondjelopenkoffieleutenkoekhappenkleppen
enz ....

Grtz & CU Arie :-)
Menno

Re: activiteiten Prikkersdag

Bericht door Menno »

Maar ook daar vinden we vast wel wat op. Gevulde koeken mixen met bier (staafmixer erop) en door een rietje naar binnen werken?
Momenteel fietser

Re: activiteiten Prikkersdag

Bericht door Momenteel fietser »


Je bedoelt pureren. Zoals je eten maakt voor heel kleine kinderen die net van de melk af zijn.

Is ook een manier maar heb dan liever drambuie erdoor. Laat me daarna wel met een ambu naar huis rijden ofzo.

Arnold.
leo peters

Re: activiteiten Prikkersdag

Bericht door leo peters »

na het pureren
in de worstmachine
eruitspuiten
lekker in de zon drogen
plaatjes ervan snijden
nieuwe gevulde koeken
met allerlei smaakjes
altijd proberen
Plaats reactie