Je zal maar net 30 jaar .....

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
amanda

Je zal maar net 30 jaar .....

Bericht door amanda »

Na een hele avond zwaar studeren met studiegenoten zie ik een sms bericht op mijn mobiel: iets te vroeg maar alvast de hartelijke felicitaties van Arnold, Marjan en Lieke (Naarden). Ik begin hard in mijn geheugen te graven maar kom er niet uit. Op weg naar huis bel ik Andy op en vraag of hij deze mensen kent. Hij vraagt of ik niet tijdens de sort out met deze mensen heb gesproken. Ik kon mij niet voorstellen dat zij weten wanneer ik jarig ben. Dus nog harder nadenken. Nee, ik ken deze mensen echt niet. Een paar minuten voor middernacht stap ik binnen en maak mij klaar om lekker te gaan slapen en toen gebeurde het.....Een stroom van smsjes komt binnen op mijn mobiel: Larocroft, Darwin, Muddy. Langzaam begint er iets te dagen: Andy heeft iets aangezwengeld op het prikbord! En jullie samenzweerders doen hier leuk aan mee! ;-)

Inmiddels blijven de smsjes binnen komen, de teller staat nu al op 26! Errug leuk om zoveel leuke en grappige felicitaties te ontvangen (via de sms en het prikbord), hierdoor word de pijn van het 30 worden zeker verzacht!

Iedereen hartstikke bedankt voor de smsjes, het was erg leuk om met zoveel mensen tegelijkertijd in 1 bed te vertoeven!
Paul de Haas

Re: Je zal maar net 30 jaar .....

Bericht door Paul de Haas »

lieve Amanda geen sms van mij want ben m'n mobiel kwijt maar wel Van Harte Gefeliciteerd en weet je het valt wel mee die 30, is nog piep jong.

Tot Gauw.

Groetjes Marian en Paul
arjan wilbie

Re: Je zal maar net 30 jaar .....

Bericht door arjan wilbie »

Amanda,
ook namens mij van harte gefeliciteerd.
nog vele jaren.
Groeten,
Arjan Wilbie
disco 1992

Re: Je zal maar net 30 jaar .....

Bericht door disco 1992 »

beste amanda
ook namens mij geen sms ik kom net 7:15 van werk af dus is wel vroeg om wakker te schrikken van smsje.
maar toch via deze weg van harte.
groetjes wouter
Tinus

Van Harte gefeliciteerd............

Bericht door Tinus »

verjaardag.gif --> mod_embed_images_loadimage('6504397877bcce481aefa322d7cea67f', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.mediawatchers.nl%2Fsmileys%2Fverjaardag.gif', 'http://www.mediawatchers.nl/smileys/verjaardag.gif', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.mediawatchers.nl%2Fsmileys%2Fverjaardag.gif', '', 6224596, 600, 600, 'Loading image ...', false);

Amanda ook van ons hartelijk gefelicitreerd, en zoals paul al zegt 30 is nog maar piepjong. En wij (twee bijna vertigers) kunnen het weten.

Groet,
ura.gif --> mod_embed_images_loadimage('a80b88acb2e302181ec046af21f63a1b', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.mediawatchers.nl%2Fsmileys%2Fura.gif', 'http://www.mediawatchers.nl/smileys/ura.gif', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.mediawatchers.nl%2Fsmileys%2Fura.gif', '', 6224596, 600, 600, 'Loading image ...', false);



Tinus en Petra "90" Tiid-Rôver 2,5D
<img src="[members.chello.nl];
[members.chello.nl]
Jacaranda

Re: Van Harte gefeliciteerd............

Bericht door Jacaranda »

Ook van mij : Van Harte !!

Martin v.d. Velde dienet32isgewordenendaarnietsvanheeftgevoeld
peter109D

Re: Je zal maar net 30 jaar .....

Bericht door peter109D »

Amanda GEFELICITEERD
ach 30 .............................. je zit nog steeds in je jeugd
ben nu 40 en puber nogsteeds

groet`n peter109D
laro croft

Re: Je zal maar net 30 jaar .....

Bericht door laro croft »

Mannen blijven kinderen. Alleen het speelgoed wordt duurder en groter!!!

Hoe zit dat bij vrouwenen eigenlijk??

Groet Paulo

<img src="[www.larocroft.nl];
[www.larocroft.nl]
Jacaranda

Re: Je zal maar net 30 jaar .....

Bericht door Jacaranda »

Die worden toch knapper naarmate ze ouder worden ?!?
Dennis 109

Re: Van Harte gefeliciteerd............

Bericht door Dennis 109 »

Amanda, van harte gefeliciteerd!!!!! Het leven begint bij 30 dus geniet ervan.

Dennis 109 (Scooby Doo)

<img src="[images.fotopic.net];
Joel

Re: Je zal maar net 30 jaar .....

Bericht door Joel »

auw.. bij mij deed het wel pijn: in dat jaar kwam werkelijk mijn 1e (en toe nu toe god-zij-dank nog enige) grijze haar, rimpels erbij, vergeetachtiger (of komt dat door een hobby die je hersenpan door elkaar schudt?),
Heb je behalve heel veel smsjes en een knalrodeomscheelvanteworden rode regel bovenaan dit groen ook nog een kadootje van je mannetje gekregen ??

VAN HARTE GEFELICITEERD EN EEN DIKKE VERJAARDAGKUS OOK
VOOR ANDY NATUURLIJK

Elviera
Harry &amp; 'de RUS'

Re: Je zal maar net 30 jaar .....

Bericht door Harry &amp; 'de RUS' »

Amanda,
van harte gefeliciteerd! Heeft Andy je nu eindelijk een eigen Land Rover kado gedaan (voorkeur: schaal 1:1)?
Mvg
Harry, Hetty, Hilde, Willemijn & de 'RUS'

30: ik wou dat ik dat nog was (verzuchtte de 44-jarige)
René de Geeter

Re: Je zal maar net 30 jaar .....

Bericht door René de Geeter »

Amanda,

Van harte gefeliciteerd en welkom bij de club van 30-ers.
Nog vele gezonde Land Rover jaren.

<img src="[home.planet.nl]; René
109V8 "Stage One" RHD '79
<img src="[home.planet.nl];
(die alweer bijna 36 wordt)
laro croft

Re: Je zal maar net 30 jaar .....

Bericht door laro croft »

nee, dat zijn ook mannen....


Groet Paulo

<img src="[www.larocroft.nl];
[www.larocroft.nl]
Stukje Nostalgie

Re: Je zal maar net 30 jaar .....

Bericht door Stukje Nostalgie »

Amanda, gefeliciteerd met <B>uw</B> 30ste verjaardag !!!

Men zegt dat het leven pas begint vanaf je 30ste, ben er voorlopig nog niet maar zie er dan zeker niet tegenop .

Fijne dag en nog vele jaren waaronder een hoop LaRoFun.

Ciao Maarten,
Serie III LW <i><b>"Stukje Nostalgie"</b></i>

<a href="[stukjenostalgie.mijnalbums.nl&quot]; target="_blank"><img src="[storage.msn.com]; height=225 width=300></a>


Ps. welk adres moesten we ook alweer zijn?
kiepke

Re: Je zal maar net 30 jaar .....

Bericht door kiepke »

van harte gefeliciteerd amanda

mvg wim
AadG

Re: Je zal maar net 30 jaar .....

Bericht door AadG »

Amanda, nog vele jaren in goeie gezondheid toegewenst ...
Evert Jan

Re: Je zal maar net 30 jaar .....

Bericht door Evert Jan »

Amanda gefeliciteerd!!

Heb nu al een aantal maanden geoefend met dertig zijn en jawel het went

Evert Jan SIII ambulance
Plaats reactie