Yes hebben SerieIII stawag op LPG Personen

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Ron Prins

Yes hebben SerieIII stawag op LPG Personen

Bericht door Ron Prins »

Het is een ex engels legerkorps op personen kenteken met LPG. Overigens met het stuur aan de goede kant voor het grootste gedeelte van de wereld (o.a. europa)
Minpuntje op dit moment is dat de cilinder kop er nog naast ligt.
Maar dat moet geen probleem zijn.
Na eerst een Jeep Cherokee oud model (hij was twee meter breed zonder spiegels) te hebben gehad alsmede een toyota landcruiser en nu als eerste auto een Daihatsu Rocky, dan toch eindelijk een landrover.
Indien er belangstelling is, schrijf ik af en toe el wat over het weer APK gereed maken van het geheel.
Gelijk nog een vraagje over de trekhaak.
Wie weet de gegevens die noodzakelijk zijn om de haak op kenteken te krijgen?
Groetjes,
Ron Prins
Arnoud (Bluetop 109 seriesIII)

Re: Yes hebben SerieIII stawag op LPG Personen

Bericht door Arnoud (Bluetop 109 seriesIII) »

Leuk man, ex Engels Rijnleger denk ik dan. Foto's!!! Typisch, je hebt een Engelse auto gekocht en bent direct aan de cilinderkop aan het sleutelen

Groet, Arnoud
<img src="[www.xs4all.nl]; height=110 widht=80>
[landrover.arnoud.fotopic.net]
Ron Prins

Re: Yes hebben SerieIII stawag op LPG Personen

Bericht door Ron Prins »

Ha die Arnoud,
Nou ja sleutelen, de kop was er al af omdat een van de kleppen finaal doorgebrand was en de nieuwe kop nog niet geplaatst was.
Foto's mag van mijn vrouw nog niet (ze schaamd zich nog voor het geheel), maar ik zal kijken wat ik kan doen.
Groetjes,
Ron
Ron Prins

Re: Yes hebben SerieIII stawag op LPG Personen

Bericht door Ron Prins »

Arnoud,
Die achterbalk,
Komt hij daarmee door de APK?
Zo ja hoe heb je het gedaan en waarmee?
Ron
Plaats reactie