Fietsendrager aan voorzijde

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
paniek

Fietsendrager aan voorzijde

Bericht door paniek »

Ik heb wel eens een foto gezien van vakantiegangers in een Defender met een bromfiets op de voorbumper.

Is dat in Nederland toegestaan (gesteld dat je lichten en nummberbord zichtbaar blijven en de bevestiging deugdelijk is). Het gaat in dit geval niet om een bromfiets, maar om een kinderfietsje.

PaNiek
AadG

Re: Fietsendrager aan voorzijde

Bericht door AadG »

Zou al niet graag door een Landrover worden aangereden, maar als er dan ook nog even rectaal een kinderfiets geplaatst wordt ..............lijkt me niet toegestaan.
Scherpe delen en zo.
wilberth

Re: Fietsendrager aan voorzijde

Bericht door wilberth »

fietsenrekje moet nog kunnen, mits netjes afgerond etc. (vgl bull-bar) ivm de uitsekende delen. Fietsje zelf val onder lading, mag maar zeer beperkt uitsteken (iets met ondeelbare lading etc) aan voorzijde en waarschijnlijk ook weer niet scherp.

Kortom ook bij mij veel van klokken en klepels maar geen zekerheid.

Vermoed dat dit niet toegestaan is..

Groet, Wilberth
Gerard

Re: Fietsendrager aan voorzijde

Bericht door Gerard »

Ha Niek,

Is er geen mogelijkheid de fiets op de dissel van de aanhanger te monteren zoals je ook wel eens bij caravans ziet?

Gerard

www.gerardlist.com

<img src="[www.gerardlist.com]; border="0">
Puffino

Re: Fietsendrager aan voorzijde

Bericht door Puffino »

Ik mag alleen maar HOPEN dat het verboden is.

Als je daardoor aangereden zou worden, ik eindig niet graag mijn leven in een brommer-gehakt-met-spaghetti, en saus.

Zelfs al zou het mogen, zou je het dan doen, beste PaNiek?

Sander Lelieveld


"Snorkel" - 110 ex-Mariniers 1989 2.5D n/a

<a href="[snorkel.runde.nl] src="[snorkel.runde.nl];
[snorkel.runde.nl]
wilberth

Re: Fietsendrager aan voorzijde

Bericht door wilberth »

zoals Loesje op haar posters al oproept..

"Meer knuppels in meer hoenderhokken"

Groet,Wilberth
die ook mag hopen dat dit verboden is...

overigens past een kinderfietsje ook prima

- achterop de wagen
- bovenop de wagen
- in de wagen
- onder de wagen
- op de dissel van de aanhanger
- in de aanhanger
- op de aanhanger
- achterop de aanhanger
- onder de bips van het kinderjte, moet dan wel een beetje door fietsen natuurlijk ;-)
fred101

Re: Fietsendrager aan voorzijde

Bericht door fred101 »

Zo kan het ook bij jou:

Fred101
<img src="[home.planet.nl];
Rumble

Re: Fietsendrager aan voorzijde

Bericht door Rumble »

Je ziet het bij volkswagen busjes ook wel is.
Ik zeg niet dat het veilig is, maar iets zegt me ook dat het niet verboden is.
als alles wat gevaarlijk is verboden word mag strakt niemand meer de weg op.
Denk aan die dwaze minister die eventjes zou verbieden dat alles wat los in de auto ligt, vast moet liggen op straffe van zware boete! Kan dus niet, je bent zelf verantwoordelijk.
Dus, ik zou zeggen Paniek, mits je je aan de punten van verlichting nummerplaat en deugelijke bevestiging, van fietsedrager en fiets houd. Je uitzicht niet belemmerd word door de fiets. (ook belangrijk) Is er niemand die je zal vertellen dat het niet mag.
Anders mag je je pio schepje ook wel voor je raam weghalen, en wat te denken van je brandblussertje, of motorzwengel.of misschien alleen de bevestiging punten daarvan? kan je je ook heeel lelijk aan bezeren.

Anton (een heel andere mening toegedaan.....)
Rumble

Re: Fietsendrager aan voorzijde

Bericht door Rumble »

ps die driewieler van je kleinkind kun je toch gewoon achter de grill parkeren????
hoeft ie ook niet op slot te staan.

Anton
Menno

Re: Fietsendrager aan voorzijde

Bericht door Menno »

Je kunt er ook een op je 101 FC monteren.. plek zat!
paniek

Re: Fietsendrager aan voorzijde

Bericht door paniek »

Iedereen hartelijk dank voor de reacties.

Het gaat mij niet alleen om het vervoeren van het fietsje, het gaat vooral om de attentiewaarde tijdens mijn fundraise activiteiten t.b.v. de Bosna's.

Ik zal het stuurtje een kwart slag draaien en de naar voren stekende trapper inpakken of tijdelijk verwijderen. Volgens mij is er dan weinig praktisch verschil meer met een lierbumper met bullbar. Jullie zijn het over 1 ding eens: verboden is het niet. Wel onverstandig, maar ja, dan moet ik thuis blijven.

PaNiek

P.S. Zwelgje - die deze week na anderhalf jaar weer thuis komt - zou inderdaad weinig problemen met het fietsje hebben. Maar heeft het ook niet nodig om op te vallen. Zwelgje is de ideale auto voor onze tocht, ware het niet dat ze er Eur 0,30 per km aan benzine voor wil hebben. 3000 km a Eu 0,30 / km = eh ...
Frans Bonnes

Re: Fietsendrager aan voorzijde

Bericht door Frans Bonnes »

Zwelgje voorzien van een nieuwe APK ??????

Frans Bonnes
Dennis101

Re: Fietsendrager aan voorzijde

Bericht door Dennis101 »

Vervaldatum 12-12-2006.
Stiekem even opgezocht.

Dennis B.
john straatman

Re: Fietsendrager aan voorzijde

Bericht door john straatman »

Op de neus, op het reservewiel?


Groet,

John
paniek

Re: Fietsendrager aan voorzijde

Bericht door paniek »

Reservewiel? Dat kan alleen bij Land Rovers met 2 versnellingen. En 10 achteruit.

PaNiek
Marchel Gerbers

Nee

Bericht door Marchel Gerbers »

Hoi,

volgens mij mag dit niet. Er mag geen lading aan de voorzijde van de auto uitsteken. De lading aan de achterzijde mag maximaal 1 meter uitsteken maar dan moet er wel een groot reflecteren rood/wit gestreept bord aan gehangen worden.

gr,

Marchel
Plaats reactie