Hallo allemaal,
Ik heb in m'n gedachten een freelander te kopen (2 de hands)nu denk ik dat een 1.8 erg weinig vermogen heeft 117 pk?wie heeft hier ervaring mee,ja in nederland zal het best goed rijden maar ook op de lange afstand met caravan.
Waar moet je zoal opletten bij de aanschaf van zo'n auto.
De 2.5 v6 heeft deze een distrubutie ketting of riem?
wie wil me weg wijs maken en zijn ervaringen met me delen.
Met vrgr Onno
Freelander advies
Re: Freelander advies
olie lekages aan de aandrijflijn, aantal pk's hang je caravan er achter dan weet je het snel genoeg.
Re: Freelander advies
ga proefrijden en haal je caravan op. Ik heb de 1,8 en hij bevalt goed maar ik zou best 30 paardjes meer willen. De Td4 trekt veel beter. De V6 wilde ik eerst maar dat was altijd een automaat en dan ben je de extra paardjes weer kwijt. Ik was een Td5 gewend en dan is een freelander futloos. Maar hij klinkt lekker en ik heb er geen problemen mee, en voor mij het belangrijkste, ik zit er goed in.
fred101 of is het nu freefredje maar dan zou het ook fred88 moeten zijn
fred101 of is het nu freefredje maar dan zou het ook fred88 moeten zijn
Re: Freelander advies
In de nieuwe Land-RoverOwner staat een heel stuk over waar op te letten bij aanschaf van een Freelander met heel veel tips best
Ik heb een 18i uit 1999 en het is een heerlijk karretje totaal geen klagen
Groet
Iris
Ik heb een 18i uit 1999 en het is een heerlijk karretje totaal geen klagen
Groet
Iris