apk eisen niet geheim

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
fred101

apk eisen niet geheim

Bericht door fred101 »

Ik heb net door overmaking van 37,50 eenmalig en een update-abo van 15 euro per jaar de APK bijbel besteld bij de RDW. wel handig daar ik nog al wat auto's heb.
Blijk je dus gewoon te kunnen bestellen (ook op CD rom desgewenst.

fred101 (mij naaien ze niet meer bij de APK)
LimaWhiskey

Re: apk eisen niet geheim

Bericht door LimaWhiskey »

goeie tip Fred.

Andries

<img src="[thumbs.fotopic.net];
LimaWhiskey
P&amp;O109V8

Re: apk eisen niet geheim

Bericht door P&amp;O109V8 »

maar eigenlijk te gek dat je dat hele ding moet hebben gelezen (bij wijze van, je kunt het opzoeken en ze achteraf laten betalen voor een onterechte herkeuring), zij moeten het weten en niet jij.

grrrrrr.
peter
'De Vismobiel'

Re: apk eisen niet geheim

Bericht door 'De Vismobiel' »

Met een beetje zoeken staat het ook op internet. nu nog zoeken...
Laro Croft

Re: apk eisen niet geheim

Bericht door Laro Croft »

Fred heeft de eisen en ik heb webruimte. Dan heeft iedereen er wat aan. Als Fred dat wilt?


Groet Paulo

<img src="[www.larocroft.nl];
[www.larocroft.nl]
fred101

Re: apk eisen niet geheim

Bericht door fred101 »

geen probleem als ik maar niet hoef te scannen. the CD is al down te loaden. Zie eerder bericht met link. Maar ik wilde graag de updates bijhouden en dan moet je eerst het boek kopen. Ik vind papier iets makkelijker hoef ik niet steeds over te schrijven of naar binnen te lopen maar kan ik het boek meenemen naar de garage (of keuring)
Ben iets te vaak onterecht afgekeurd. Er is een APK meester forum en zelfs daar zijn ze het niet eens met elkaar.
Voorbeeld zelf meegemaakt:
- Speling op een stuurkogel 1,5 mm: de nieuwspeling niet erbij opgeteld dus nog niet teveel.
- Grootlichtverklikkerlampje (staat in het hele boek niet genoemd en deed het bovendien
- ruitensproeier deed het niet (1970): als het er is moet het werken staat er volgens de meester. Dus niet er staat alleen dat een auto van latere datum een werkende moet hebben.

fred
slubter

Re: apk eisen niet geheim

Bericht door slubter »

Je kunt de APK eisen vinden op

[www.chaosboyz.nl]
Aad Koene

Zeker niet geheim

Bericht door Aad Koene »

en staan gewoon op Prikkers CD1

Aad Koene
LR S2a 109" Stawag 2,5 Tdi RHD Safari "Tinkerbell" <img src="[www.clubs.nl];
LR S1 86" Pick-Up LHD "Prik-Up"
Cees Klijn

Re: apk eisen niet geheim

Bericht door Cees Klijn »

Ik zocht eigenlijk ook naar die APK checklist, zoals bij het RDW gebruikt wordt en op het prikbord vernoemd wordt. Dit in verband met mijn op handen zijnde keuring van mijn 1979 Series III ex-leger. Ik wil hem helemaal topless aanbieden. Ook zonder voorruit. Want origineel was het een verkenningsvoertuig met een mitrailleur en die werd ook topless gereden.(Mijn eigenlijke reden is, dat er een kleine barst in de voorruit zit) Ik wil hem op geel kenteken. Ik heb me laten vertellen dat dat verschil uitmaakt bij de keuring ... Is dat zo? BPM is niet relevant. Voor degene die het nog niet weet: Je bent wel BPM schuldig, maar als een auto ouder is dan .. jaar, dan wordt die op 0 % gesteld.( Iemand van de RDW heeft mij vorig jaar een geel kenteken afgeraden met BPM als afschrikmiddel; hij vergat erbij te zeggen dat die 0 % was...)
Bart(ex laro rijder)

Re: apk eisen niet geheim sssst

Bericht door Bart(ex laro rijder) »

Moeten jullie niet slapen??????????

Ik in ieder geval niet

Bart.
Cees Klijn

Re: apk eisen niet geheim sssst

Bericht door Cees Klijn »

Soms moet ik een nachtje doorhalen om vrouw te helpen met proefwerken nakijken. Dan ga ik naar bed als zij opstaat. Mooi gelegenheid om tussendoor te prikborden. En zo hou je een huwelijk natuurlijk wel vers. Groetjes
Plaats reactie