Koppakking lek

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Jack Plomp

Koppakking lek

Bericht door Jack Plomp »

Ha Prikker,

Ik zit met het volgende probleem, ik heb en lekke koppakking van mijn ford sierra clx 2.0 I dohc motor. Geef toe is wel geen laro maar ze hebben wel met elkaar te maken geloof ik. Maar mijn probleem is dat ik na wat avonden surfen nog geen info heb over deze motor, dus ook niet of dit makkelijk zelf te doen is het vervangen van de koppakking. Mogelijk heeft een van jullie ervaring met dit soort motoren en weet er iemand waar ik wel info kan vinden. Deze lekke koppakking heeft ook een voordeel nu moet ik wel steeds met mijn laro op pad. Maar is wel lastig zo zonder tweede auto.


Groeten,

Jack

<img src="[www.lrch.nl];
janzzen

Re: Koppakking lek

Bericht door janzzen »

zal in principe weinig anders zijn dan bij een landrover, plaatsing van de nokkenstok is natuurlijk anders maar dat heeft als voordeel dat de hele boel gewoon blijft zitten. als je de aanhaal momenten weet kom je met een stuk gezond verstand eeh heel eind. zoek anders een werkplaats handboek, kost een paar centen maar dan weet je wel waarop je moet letten bij het werken.

of breng hem naar een dealer....

janzzenJack Plomp schreef:
>
> Ha Prikker,
>
> Ik zit met het volgende probleem, ik heb en lekke koppakking
> van mijn ford sierra clx 2.0 I dohc motor. Geef toe is wel
> geen laro maar ze hebben wel met elkaar te maken geloof ik.
> Maar mijn probleem is dat ik na wat avonden surfen nog geen
> info heb over deze motor, dus ook niet of dit makkelijk zelf
> te doen is het vervangen van de koppakking. Mogelijk heeft
> een van jullie ervaring met dit soort motoren en weet er
> iemand waar ik wel info kan vinden. Deze lekke koppakking
> heeft ook een voordeel nu moet ik wel steeds met mijn laro op
> pad. Maar is wel lastig zo zonder tweede auto.
>
>
> Groeten,
>
> Jack
>
> <img src="[www.lrch.nl];
Frank RRV8 Eend merc 220D'73

Re: Koppakking lek

Bericht door Frank RRV8 Eend merc 220D'73 »

idd, zal wel meevallen, je moet wel weten hoe je de distributie weer op tijd zet en ik zou ook de kop laten vlakken/afpersen. Maar zou goed moeten komen.

groet frank
Plaats reactie