Hoe staat de PvdA t.o. afschaffing grijs kenteken!?

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Rik & Spike

Hoe staat de PvdA t.o. afschaffing grijs kenteken!?

Bericht door Rik & Spike »

Hey prikkers,

Stel nou, het kabinet valt (het is toch niet echt stabiel op het moment) wat gebeurt er dan met de afschaffing van de grijskentekenregeling? ;-)
Dan kunnen we opnieuw gaan stemmen.... voor behoud van grijs kenteken.

Groeten van Rik & Spike (grijs), 110, 2,5D n/a '86

<img src="[members.home.nl]; height="160">
Jeroen van Gestel

Re: Hoe staat de PvdA t.o. afschaffing grijs kenteken!?

Bericht door Jeroen van Gestel »

Ben er bang voor. Het is al door de 1e en 2e kamer en dus al rond. Als het goed is heeft er per 1 januari ook al een verdubbeling plaatsgevonden.

Ze zullen deze regel nu niet weer terug gaan draairen. Zo blijven ze aan de gang daar in Den Haag. Ik vraag me overigens ook af of de PVDA tegen de afschaffing was. Voor zover als ik weet waren in ieder geval de SP en de CristenUnie tegen afschaffing, maar dat kan ik fout hebben.

Overigens, stel dat het echt teruggedraaid zou worden................Kan ik dan een schadevergoeding indienen omdat ik mijn mooie 90 heb verkocht?

Jeroen van Gestel
====================================================
AadG

Re: Hoe staat de PvdA t.o. afschaffing grijs kenteken!?

Bericht door AadG »

Nee hoor maakt allemaal geen bal uit.
Niemand zet dit soort debiele plannen in z`n partyplan.
Daar kom je plotseling mee op de proppen.
En zoals ome Gerrit deed roep je vrijdagmiddag "wordt morgen ingevoerd".
Zo werkt dat in een democratie.
larosaurus

Re: Hoe staat de PvdA t.o. afschaffing grijs kenteken!?

Bericht door larosaurus »

Was de pvda niet de partij van het kwartje bovenop de benzine-prijs?
AadG

Re: Hoe staat de PvdA t.o. afschaffing grijs kenteken!?

Bericht door AadG »

Ja, heb jij al geld terug gestort gekregen ??
hans 90 het groene monster

Re: Hoe staat de PvdA t.o. afschaffing grijs kenteken!?

Bericht door hans 90 het groene monster »

hee jeroen

die mooie landrover die je hebt verkocht wordt nu
door mij bekwaam door friesland gestuurd
nog een keer bedankt dat je hem aan mij hebt willen verkopen
hij is geweldig ! en voelt zich hier helmaal thuis.
door mijn vriendin gedoopt als het groene monster
als ik het zo lees ben je stiekum toch al weer op zoek
naar een landrover ?

gr hans
Jeroen van Gestel

Re: Hoe staat de PvdA t.o. afschaffing grijs kenteken!?

Bericht door Jeroen van Gestel »

Dag Hans,

Bedankt voor je bericht en goed te horen dat de 90 een goede baas heeft gevonden. Als je een keer foto's hebt.............
Het is inderdaad een geweldige auto en zoals ik toen ook al zei is de wagen echt met pijn in het hart weg gegaan. Ik hoop dat jullie er veel plezier aan beleven en misschien dat ik jullie nog eens tegen kom. Stiekem kijk ik wel weer naar een Laro en dan kom ik jullie misschien wel tegen op een Prikkersdag.

Groet,
Jeroen van Gestel
Dennis101

Re: Hoe staat de PvdA t.o. afschaffing grijs kenteken!?

Bericht door Dennis101 »

De MBR voor bestelwagens is per 1 januari wel omhoog gegaan maar is zeker niet verdubbelt. Het verschil is maar een paar euro met vorige jaren.
Een schadevergoeding kun je rustig vergeten, niemand heeft je gedwongen om de auto te verkopen. Zeker niet als je hem nu al verkocht hebt, de echte verhoging gaat pas halverwege dit jaar in.
Die verhoging valt trouwens best mee. Met onze Freelander zijn wij door het grijze kenteken evengoed € 412,- per jaar goedkoper uit als op geel, en die € 825,- MBR per jaar is natuurlijk wel meer als de € 300,- van het echte grijze tarief, maar zo'n enorm bedrag is dat toch ook weer niet.
Volgens mij is het dus nog steeds aantrekkelijk om een bestelwagen aan te schaffen.
De MBR blijft een behoorlijk stuk lager als op geel en de aanschaf is een heel stuk voordeliger als een "gele" versie, zolang de auto van voor 2005 is.

Dennis B.
LimaWhiskey

Re: Hoe staat de PvdA t.o. afschaffing grijs kenteken!?

Bericht door LimaWhiskey »

Hoe de PVDA ergens tegenover staat? Daar kun je niets van zeggen, want het slaat zo om. Net herfstweer.

Andries
<img src="[193.0.234.78];
LimaWhiskey
[www.prikpagina.nl]
Dave Krocke

Re: Hoe staat de PvdA t.o. afschaffing grijs kenteken!?

Bericht door Dave Krocke »

Yep, Links lullen / rechts vullen
Noud 88 (88 LW PrikCamper)

Re: Hoe staat de PvdA t.o. afschaffing grijs kenteken!?

Bericht door Noud 88 (88 LW PrikCamper) »

De PvdA en de andere linkse partijen zijn over het algemeen TEGEN alles wat met auto's te maken heeft.
Milieu, kapitalisme, aso-PC-Hooftstraattractoren enz enz. zijn veel geroepen kreten door deze broeders en zusters.
Jaloezie? Vlaag van verstandsverbijstering?
willem S7 V8

Re: Hoe staat de PvdA t.o. afschaffing grijs kenteken!?

Bericht door willem S7 V8 »

van de nieuwe grijskentekenregeling definitief vastgesteld op 1 juli 2005. Vanaf deze datum wordt BPM op bestelauto's geheven die ondernemers en invaliden op aanvraag binnen 1 maand retour zullen ontvangen. Particulieren kunnen de BPM niet terugvragen. Daarnaast gaan particulieren vanaf deze datum de hoge personenautowegenbelasting (**minus de provinciale opcenten**) betalen. Voor particulieren die nu al een grijskenteken auto rijden is er geen overgangsregeling. Ondernemers en invaliden houden het lage tarief voor de wegenbelasting waarbij ondernemers met een kleine verhoging van zo'n 6 euro per maand(vanaf 1 januari 2005) gecontronteerd zijn.

**Het blijft dus wat goedkoper ,een grijs kenteken auto**
En wat betreft de invoering,daar is niets meer aan te doen dit is al definitief

Willem
AadG

Re: Hoe staat de PvdA t.o. afschaffing grijs kenteken!?

Bericht door AadG »

geldklopperij ?
willem S7 V8

Re: Hoe staat de PvdA t.o. afschaffing grijs kenteken!?

Bericht door willem S7 V8 »

Ja
De missers van het kabinet moeten toch ergens van betaald worden Aad
maar wij voldoen tenminste wel aan het maximale begrotings te kort van 3%
dat half nederland in de armoede verdwijnd geeft niet
of word anders gewoon directeur van de nuon
Willem (klaagd niet hoor!)
Aad Koene

Re: Hoe staat de PvdA t.o. afschaffing grijs kenteken!?

Bericht door Aad Koene »

Zolang het (en de) Kabinet(ten) met grove hand geld uitblijven geven (lees verspillen) en het daardoor ontstane tekort op de begroting NIET willen invullen met beperking van de uitgaven MAAR in verhoging an de inkomsten zullen zij bezigblijven met dit soort onzinnige en kortzichtige acties.
Het enige effect wat bereikt wordt is dat ze Nederland financieel uithollen en dat verhullen in mooie praatjes.
Op het moment dat het bedrijfsleven dit niet meer op kan brengen heeft Nederland pas echt een probleem.

Maar ja, dat is toch van later zorg......

Aad Koene
LR S2a 109" Stawag RHD Safari "Tinkerbell" <img src="[www.clubs.nl];
LR S1 86" Pick-Up LHD "Prik-Up"
Marco D90

Re: Hoe staat de PvdA t.o. afschaffing grijs kenteken!?

Bericht door Marco D90 »

Kunnen we geen uitzondering aanvragen , als we rijden gebruiken we lang niet altijd de wegen dus waarom zouden we het volle pond voor de wegenbelasting moeten betalen.....:-) ;-)

Moeten we misschien wel vaker door de weilanden en zandpaadjes, maar dat heb ik er wel voor over om de wegen te ontlasten :-):-):-)
frank RR V8 Merc220D´73 2cv6

Re: Hoe staat de PvdA t.o. afschaffing grijs kenteken!?

Bericht door frank RR V8 Merc220D´73 2cv6 »

Ja,

een kwarttarief voor alle off-road auto´s

groet Frank
Plaats reactie