Pagina 1 van 1
Brandstof pomp lekkage 200TDi
Geplaatst: ma 18 nov 2013, 17:38
door Michael
Hoi,
werd net gebeld door de apk keurmeester mijn 110 met 200TDi is afgekeurd omdat de brandstofpomp op de motor te veel lekt.
Nu heb ik het zelf nog niet gezien, maar weet iemand of je dit makkelijk kan herstellen? of moet de pomp uit elkaar en een nieuwe pakking ertussen? of misschien nog erger een revisie?
nu is mijn 110 van ' 84 dus als het niet ff simpel kan en een dure reparatie gaat worden dan stel ik dit voorlopig een paar jaar uit en ga ik hem voor het eind van de maand schorsen. Of het kabinet moet het licht zien en de oldtimerregeling zo laten zoals deze is.
Re: Brandstof pomp lekkage 200TDi
Geplaatst: ma 18 nov 2013, 18:51
door sjorsboomschors/aka/PP
is het niet je stoprelais welke lekt??
kutklusje om deze te vervangen, of je moet net zoals ik een sleutel( nr24) afslijpen.
zou eerst even kijken/googlelen/Bart raadplegen....
Re: Brandstof pomp lekkage 200TDi
Geplaatst: ma 18 nov 2013, 19:31
door Paul Kampeerrover
ga nou eerst even de zaak bekijken voordat je conclusies trekt. Misschien is het simpeler dan je denkt.
Revisie van de pomp is vaak betaalbaar en vervolgens kan je weer jaren door. Kan je meteen de distributie wisselen.
De pomp moet daarna wel worden afgesteld en dat vraagt wat specialisme.
Re: Brandstof pomp lekkage 200TDi
Geplaatst: ma 18 nov 2013, 20:27
door Gert
Of bedoelt de garage soms gewoon de brandstofpomp......de opvoerpomp van een paar tientjes die de laatse tijd nieuw in doos al zoveel problemen geven ?
Kennis uit den haag had er daar bij een bekende laro onderdelenleverancier 1 gehaald , hier gemonteerd en zo lek als een mandjes , garantie dus weer een nieuwe , scheurtje in huis bij schroef en ook lek .........nr 4 was uiteindelijk wel dicht
.
Re: Brandstof pomp lekkage 200TDi
Geplaatst: di 19 nov 2013, 20:22
door Mud Machine
Lekkage van de 200Tdi (Bosch VE pomp die oa ook op de VW TDI-tjes zit) komt vaker voor.
[memberfiles.freewebs.com]
FF googelen en je vindt nog wel meer tips.
Succes met de reparatie en keep us posted.
Re: Brandstof pomp lekkage 200TDi
Geplaatst: zo 24 nov 2013, 00:30
door Michael
De lekkage gezien, zit aan de achterkant van de injectiepomp helaas, ga de Laro schorsen en zal kijken hoe ik dit ga oplossen, heeft voorlopig niet zo haast ik rij in de winter niet zodra er pekel op de weg ligt of het moet flink sneeuwen en ik ga ook geen 2400 euro pj schenken aan de staat. Of de 2de kamer moet ons goed gezind zijn, maar heb de moet al een beetje laten varen nu D66 en de SGP mee doen met weekers
Re: Brandstof pomp lekkage 200TDi
Geplaatst: zo 24 nov 2013, 00:38
door Michael
Goede tip van je mudmachine, moet te doen zijn voor een hobbyist
Re: Brandstof pomp lekkage 200TDi
Geplaatst: zo 24 nov 2013, 21:41
door Mud Machine
thanks