petitie voor een betere oldtimerregling

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Polar Bear 90

petitie voor een betere oldtimerregling

Bericht door Polar Bear 90 »

petitie betere oldtimerreling
Bart van Dessel

Re: petitie voor een betere oldtimerregling

Bericht door Bart van Dessel »

Heeft dat nog zin als de 2e kamer al heeft ingestemd?

Gr, Bart
Anton (Rumble)

Re: petitie voor een betere oldtimerregling

Bericht door Anton (Rumble) »

Ik zie dat Vera al getekend heeft!

Ben trouwens helemaal geen voorstander van dit voorstel. Dan mag je namelijk niet rijden in de wintermaanden. Ik wil gewoon altijd rijden met mijn oldtimer, gewoon omdat rijden in een oldtimer leuk is.

Ik pas me gwoon aan, net als toen grijs verdween, nu gewoon verhuizen naar 40 plus auto's.

Geld misschien ook voor de handelaren! Verschuif je blik richting 40 plus auto's.
plaetje

Re: petitie voor een betere oldtimerregling

Bericht door plaetje »

en ik laat mijn 88 diesel van geel naar grijs terug keuren
en zet hem op de zaak

limburgrover
forbert 90-200Tdi

Re: petitie voor een betere oldtimerregling

Bericht door forbert 90-200Tdi »

Vind ik ook, m.b.t. het 'swinters rijden. De regeling is toegepast op sportscars en limos, niemand denkt over 4X4.
En aanpassen is slim.
Maar als ik dan op de prikmarkt hele ombouwconversies t.e.a.b. aangeboden zie worden wordt ik toch wat treurig.
Mensen hebben daar tijd en geld ingestoken. It's over, zong the big O al.
Ben dan ook blij dat ik eervorig jaar gewoon 'n '93er 200Tdi gekocht heb voor 'n mooi prijsje i.p.v. 'n omgebouwde belastingvrije voor veel meer.
En in die gewone Tdi zit inmiddels ook alweer meer dan de aanschaf, maar ja, dat wil je zelf.
willem

Re: petitie voor een betere oldtimerregling

Bericht door willem »

Ik zit er aan te denken om mijn gewone auto weg te doen en voor de winter maanden een 40+(DIESEL) erbij te nemen
simpele reden gewoon uit protest
ik heb een golf1 cabrio 29 jaar oud Austin healy 1969 aan het restitueren en mijn laro 109 bj 1980 alles benzine.
als ik nu mijn astra gewone auto omruil voor 40+ diesel ga ik meer vervuilen en ben ik toch goedkoper uit

willem109+
Land rover 109( benzine)
Joep

Re: petitie voor een betere oldtimerregling

Bericht door Joep »

Van oldtimers wordt de aanblik van de omgeving alleen maar mooier, dus hoezo meer vervuilen

Ik ga denk ik hetzelfde doen

Joep
Ninety 2.5D County 24-01-1985
Vlijmen
Foto-L4TPFTP7.jpg --> mod_embed_images_loadimage('e3afc2a019b578a49a8b5cce96d68f22', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.mijnalbum.nl%2FFoto-L4TPFTP7.jpg', 'http://www.mijnalbum.nl/Foto-L4TPFTP7.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.mijnalbum.nl%2FFoto-L4TPFTP7.jpg', '', 16558510, 600, 600, 'Loading image ...', false);
patrick nieuwenhuis

petitie/fallietlijst/dreigend falliet

Bericht door patrick nieuwenhuis »

Misschien kunnen we een petitie creeren waar bedrijven zich kunnen aanmelden die door deze mrb wetgeving in de gevarenzone dreigen of al gekomen zijn,dat als komend debacle onder ogen kunnen proppen net voor 2014,en als de nieuwe wet toch doorgeduwd wordt en de falliesementen daar zijn nog even extra overhandigd wordt aan die partyen hoeveel werkelozen erbij zijn gekomen.
dirk ambu

Re: petitie voor een betere oldtimerregling

Bericht door dirk ambu »

even een vraag maar is het niet zo dat er met geen een oldtimer gereden mag worden tussen december en eind febuari ?ook niet als ze oude zijn als 40 jaar ?

met vriendelijke groet

dirk ambu

land rover 109 serie 3 ambulance 1980 2,5 na en in opbouw defender 110 5 deurs 1986

[www.defender.mijnalbums.nl]
marcel 2

Re: petitie voor een betere oldtimerregling

Bericht door marcel 2 »

van af 40 jaar is alles vrij !
Net zo als nu bij 25 jaar, van 1986 of ouder.

Daarom zijn de oude Mercedes tot 1974 sterk gestegen in prijs!

Groeten Marcel
Plaats reactie