Pagina 1 van 1
RT3600
Geplaatst: ma 27 feb 2012, 20:47
door cor
om mijn lwt 88 compleet te maken moet er nog een radio in maar ik weet dat er een RT3600 in moet maar kan iemand mij vertellen wat zo iets gaat kosten werkend graag.
Cor
Re: RT3600
Geplaatst: di 28 feb 2012, 09:57
door Marc vd K
ik dacht dat ze ongeveer 450 euro kosten. maar dat verschilt welk type je wilt.
s.p.c.koorevaar @ freeler.nl hij/steven verkoopt ze volgens mij nog
Re: RT3600
Geplaatst: di 28 feb 2012, 16:16
door Apen-nootjes
cor Schreef:
-------------------------------------------------------
> om mijn lwt 88 compleet te maken moet er nog een
> radio in maar ik weet dat er een RT3600 in moet
> maar kan iemand mij vertellen wat zo iets gaat
> kosten werkend graag.
> Cor
Houdt je er rekening mee dat je deze radio's alleen maar mag gebruiken als je een machtiging hebt? (Je F-examen halen bij de VERON/VRZA), machtiging kan je daarna aanvragen bij Agentschap Telecom.
Re: RT3600
Geplaatst: di 28 feb 2012, 16:20
door Marc vd K
als je gewoon op het 27mc kanaal blijft mag je er gewoon mee zenden
Re: RT3600
Geplaatst: di 28 feb 2012, 16:36
door Apen-nootjes
Marc vd K Schreef:
-------------------------------------------------------
> als je gewoon op het 27mc kanaal blijft mag je er
> gewoon mee zenden
Hmmm... daar heb je idd mazzel mee dat het 1e gedeelte van de frequenties in de 27MC band valt ! Als je idd daar op blijft mag je idd gewoon zenden My Bad...
Re: RT3600
Geplaatst: di 28 feb 2012, 19:01
door Exfietser
Ook dat mag niet. Het uitgangs vermogen van de zender is n.l. 35 Watt (Met de extra eindtrap die standaard is in de voertuig setup.) terwijl een bakkie maximaal 4 watt mag zenden. De bandbreedte van de rt 3600 is dacht ook groter hetgeen betekend dat je het naastliggende kanaal kunt storen. Dat geeft dus overlast voor de andere gebruikers en komt de geluidskwaliteit bij mensen die met een gewoon bakkie naar jou luisteren ook niet ten goede.
Het is wel leuk om daarmee je wagen echt helemaal te maken. Deze sets in de compleet werkende toestand zijn redelijk zeldzaam omdat ze destijds met een aantal essentiele onklaargemaakte onderdelen bij de domeinen terecht gekomen zijn. En een trits van deze belangrijke maar wel werkende onderdelen zijn op een rare niet echt legale manier bij de dump terecht gekomen. Er zijn dus mensen die eerst zo'n set gekocht hebben en naderhand ergens anders die bewuste onderdelen op de kop getikt hebben.
Dat zijn dus orginele werkende sets geworden. En die zijn natuurlijk het leukste voor in de wagen.
Er zijn ook ombouwschema's geweest om de set werkend te krijgen zonder die onderdelen. Alleen moest er dan nogal wat in de set geprutst worden. Iets dat de originaliteit en ook de kwaliteit niet bepaald ten goed komt.
Als je er ergens een tegen komt is het een goede zaak om op te letten.
Hier staan ze altijd bij bosjes te koop: Vlooienmarkt
Reken er op dat het je een hele dag gaat kosten. Op deze beurs is echt alles te vinden. Van spullen voor piraten, legerfreaks, Radioastronomie, Buizenfreaks (voor HIFI audiofielen en mensen die achterlijk grote zenders leuk vinden.), oude radio restaurateurs en natuurlijk zendamateurs. De opvolgers van de RT3600 met een digitaal display stonden er de laatste keer ook bij.
[www.rt3600.nl]
[www.gaf92.nl]
[www.rdzoeten.dds.nl]
Arnold.
Re: RT3600
Geplaatst: di 28 feb 2012, 19:12
door Ton Loeff
Beste Prikkers,
Ik vind de RT 3600 ook een mooie set en heb (als radioamateur) ook eens overwogen om er een in de laro in te bouwen. Je hebt er een speciale mounting voor nodig, de antennevoet neemt nogal wat plaats (en montagegaten) in. Ik weet het niet zeker, maar is de voedingsspanning 24 volt??
Veel succes,
Ton.
Re: RT3600
Geplaatst: di 28 feb 2012, 19:29
door Exfietser
Yep 24 volt. Maar als manpack draait het systeem op batterijen die dan op de plaats van de eindtrap zitten. Het uitgangsvermogen is dan dacht ik iets van 1 watt ofzo.
In die linkjes die ik gaf staat het verhaal van dit ding dat in een divers aantal uitvoeringen bij verschillende eenheden werd gebruikt
Arnold.
Re: RT3600
Geplaatst: di 28 feb 2012, 20:21
door steven
hier met Steven
heb nog wel een paar sets te koop plus de dingen die er bij horen
laat maar weten
s.p.c.koorevaar@freeler.nl