Pagina 1 van 1
Inbouwdiepte autoradio
Geplaatst: za 07 jan 2012, 19:43
door laro
Hallo,bestaan er ook autoradios met een geringe inbouwdiepte,heb maar 13 cm inbouwdiepte ter beschikking op de plaats waar ik hem wil inbouwen.
Re: Inbouwdiepte autoradio
Geplaatst: za 07 jan 2012, 19:48
door Dixo
Pak er eentje zonder cd-speler, maar met USB MP3. Die kunnen tegenwoordig een stuk minder diep gemaakt worden.
Re: Inbouwdiepte autoradio
Geplaatst: za 07 jan 2012, 19:53
door remon
ik had op MP een "ouderwetse" gevonden.. 2 draaiknoppen..
paste zo in de series! 10cm inbouw diepte
Re: Inbouwdiepte autoradio
Geplaatst: za 07 jan 2012, 20:17
door Marc-my-Words
Dag Laro, Zoals Dixo schrijft een moderne USB-radio: ik zag er al eentje die nauwelijks dieper was als hoog. Marc
Re: Inbouwdiepte autoradio
Geplaatst: za 07 jan 2012, 20:20
door Bart van Dessel
Ik heb zelf in m'n RRC van '86 een USB radio zoals Dixo al noemt, zeer geringe inbouwdiepte, kan USB stick in en uitgebreide RDW tuner. Kost nieuw iets van € 50,- Vind het alleen jammer dat de A-merken zoals Pioneer niet zoiets leveren, de markt daarvoor zal wel te klein zijn.
gr, Bart
Re: Inbouwdiepte autoradio
Geplaatst: za 07 jan 2012, 20:21
door Hans 109
Ik vind deze wel erg fraai....[www.navigatiehelpsite.nl] geen idee hoe diep deze is.
mvg Hans
Re: Inbouwdiepte autoradio
Geplaatst: za 07 jan 2012, 20:33
door Geert Oude Luttighuis
Zeer fraai inderdaad, maar als je je dergelijke radio's kunt veroorloven (zie op Ebay prijzen van € 3000+), dan kun je ook zorgen voor een plek met méér inbouwruimte voor de radio die je al had, want laat je simpelweg een custom-dashboard maken?!
Re: Inbouwdiepte autoradio
Geplaatst: za 07 jan 2012, 20:52
door AadG
ik heb bij Hallford zo`n radio MP3 speler gekocht, is ongeveer 10 cm diep ongeveer 70 eurie
Re: Inbouwdiepte autoradio
Geplaatst: za 07 jan 2012, 23:11
door Dixo
RDW-tuner...da's wel een gewilde optie zeker?
Re: Inbouwdiepte autoradio
Geplaatst: zo 08 jan 2012, 00:03
door Hans 109
Hij is idd zeer fraai, en ook gemaakt voor de klassiekerliefhebber die het kan- en wil- betalen. Maar de autoradiomarkt springt hier een beetje op in, meerdere merken maken nu "retro" types. verkrijgbaar voor een paar honders euries. Becker is in het algemeen wel aan de hoge prijs. Maar kwalitatief bijzonder goed.
Zelf heb ik nu in de series de Akai acac 112b gemonteerd, met bluetooth voor de telefoon, USB en SD ingang. Nog geen 80 euries, voldoet prima in de SIII.
mvg Hans
Re: Inbouwdiepte autoradio
Geplaatst: zo 08 jan 2012, 11:18
door laro
Hoi,bedankt weer voor de reacties,kan ik mijn custom-made dashbord voltooien naar mijn eigen wensen,heb een ontwerp gemaakt met een plaat die in het midden van het dashbord van boven naar onderen,zodat ik onder meer ruimte heb voor een uitgebreide zekeringen en relaiskast,heb hiervoor wel de bediening van de ventilatiekleppen elektrisch moeten maken met elektromotortjes uit een elektrische verstelbare stoel,verder heb ik de handrem iets moeten inkorten.
Re: Inbouwdiepte autoradio
Geplaatst: zo 08 jan 2012, 12:25
door Erwin 110TD5
Laatste bij de Mediamarkt een radio/MP3 gekocht voor mijn 205-je,
3 tientjes en 8 cm diep...
Erwin
110SW TD5 2002
[www.terriet.com]