Pagina 1 van 1

past dit? range rover veren

Geplaatst: zo 25 dec 2011, 21:54
door wilberth
Heb een 84er RR die wel erg scheef hangt, met 2 totaal verschillende veren achter. Nu wil ik daar graag 2 nieuwe voor bestellen. Zit er over te denken om de progressieve veren voor de RRC van na 86 te bestellen. Is alleen de vraag of dit past. Weet iemand of de maten van veerschotels etc. gelijk zijn gebleven op dat moment, oftewel past dit?

En natuurlijk ook alle input welkom op de vraag of dit nu wel of niet handig is.

Groet, Wilberth

Re: past dit? range rover veren

Geplaatst: zo 25 dec 2011, 22:03
door Ian RookRover
Dat past. Zo ongeveer alle schroefveren van defender, range rover classic, en discovery (in elk geval disco 1) van alle jaartallen zijn onderling uitwisselbaar. D.w.z. het past onder de auto, of het ook allemaal een acceptabel weggedrag oplevert is een andere vraag natuurlijk, maar met jouw plan is niks mis voor zover ik weet.

Ian.

Re: past dit? range rover veren

Geplaatst: zo 25 dec 2011, 22:09
door wilberth
Dat is goed om te horen, ga ik dat plannetje maar eens uitvoeren denk ik.

Groet, Wilberth

Re: past dit? range rover veren

Geplaatst: ma 26 dec 2011, 11:45
door rigo
wie kan mij vertellen WAAROM er voor + achter verschillende vewer lenktes gebruikt werden ??
bij after makret spul zijn ze even lang .

Re: past dit? range rover veren

Geplaatst: di 27 dec 2011, 13:12
door disco1992
Dit heeft te maken volgen mij met gewicht verdeling.

aan de voorzijde hebben bijde veren ook een andere hoogte zelfs omdat aan de bstuurders kant een hogere moet. aangezien meestal meer alleen een betuurder in de auto zit dan iedere dag 4 persononen bijwijze van spreken.

zo blijft de auto netjes recht.

zover ik weet.

disco1992

Re: past dit? range rover veren

Geplaatst: di 27 dec 2011, 13:24
door Dixo
De achterveren van een 110, 127 en 130 zijn wel anders in diameter. De voorveren daarvan zijn dan weer wel dezelfde diameter als RRC/D1/90.



2 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 27/12/2011 12:26 door Dixo.

Re: past dit? range rover veren

Geplaatst: wo 28 dec 2011, 18:10
door wilberth
Inderdaad Wouter,

Maar dat van dat links en rechts verschillende veren is in mijn ervaring (met de series LR in ieder geval) eigenlijk niet nodig. Sterker nog, in mijn ervaring heb ik ze links en rechts het liefst gewoon gelijk.

Groet, Wilberth