Pagina 1 van 1

workshop manual discovery 2 (2003 ->Geplaatst: za 14 mei 2011, 13:46

door erik karssing
Voor het rechtzetten van een bumper van een discovery 2 (met grote heldere koplampen) zoek ik de workshopmanual (niet het gebruikersboekje wat voor in de auto hoort te liggen). Ik heb ervaring met de workshop handboeken van een Landrover 109 serie 3 en heb nu inmiddels ervaren dat de disco 2 iets lastiger in elkaar geschroefd zit. Heeft iemand deze als .pdf of op CD of een linkje naar een site, ben ik hem heel erg dankbaar! vriendelijke groet, Erik Karssing

Re: workshop manual discovery 2 (2003 ->Geplaatst: za 14 mei 2011, 13:54

door Roy Bruurs
manual-> op microcat drukken in het midden van het scherm, en daarna je auto uitkiezen de rest wijst zichzelf

Re: workshop manual discovery 2 (2003 ->Geplaatst: za 14 mei 2011, 14:02

door Frans Bonnes
Alleen jammer dat daar geen werkplaatshandboeken staan.

fb

Re: workshop manual discovery 2 (2003 ->Geplaatst: za 14 mei 2011, 14:11

door Roy Bruurs
nee maar kunt misschien wel zien hoe iets in elkaar zit en daar ging het volgens mij toch om

Re: workshop manual discovery 2 (2003 ->Geplaatst: za 14 mei 2011, 15:00

door Boelo
Erik,

Open deze link, [www.landroverresource.com]
, klik Discovery II aan en wacht een hele lange tijd, = n.l. groot bestand en je hebt een volledig WPHB.
Groet Boelo

Re: workshop manual discovery 2 (2003 ->Geplaatst: za 14 mei 2011, 15:32

door erik karssing
Roy, Frans en Boelo bedankt,

Inmiddels had ik al begrepen dat de bumper met 14 of 18 schroefjes vast zit met de opengewerkte tekeningen durf ik de operatie wel aan!!!!
vriendelijke groet,

Erik Karssing (LR discovery 2, TD5 7-seats)

PS we hebben jaren gereden in een serie3 109D, is er wel eens een discussie opgestart naar "zwaaiende en met de koplampen seinende" disco/defenders/serie rijders? Defenders en series zwaaien en seinen niet terug naar een Disco!!! Cultuurverschil??? of een traditie die weer nieuw leven ingeblazen moet worden?

Re: workshop manual discovery 2 (2003 ->Geplaatst: za 14 mei 2011, 19:31

door Erik Vos
ik denk het wel

ik kwam de Landreizeger tegen
die vergat ook te zwaaien in Dordrecht


grt Erik

Re: workshop manual discovery 2 (2003 ->Geplaatst: za 14 mei 2011, 19:50

door Boelo
Erik,
Dat zwaaien is voorbehouden aan series en defender rijders, als je meer zeilt zwaaien moet je daar toch naar terug of koop een zeilboot of motor, heowel dat zwaaien daar ook wel terugloopt moet ik zeggen!
Groet Boelo

Re: workshop manual discovery 2 (2003 ->Geplaatst: za 14 mei 2011, 23:01

door Erik Vos
op het water is het niet veel beter

groet uit Loosdrecht

Re: workshop manual discovery 2 (2003 ->Geplaatst: do 09 jun 2011, 15:31

door Ger van de Kolk
Beste Boelo,

Klopt het dat deze manual meer gaat over de V8 motor dan de TD5.
Kan wel iets vinden over oliefilter vervangen td5, echter daar wordt verwezen naar een link die niet bestaat.

Met groet,

Ger