Pagina 1 van 1

Dakar ombouw kenteken?

Geplaatst: ma 25 apr 2011, 19:18
door Bert
Beste prikkers,

Heeft er iemand ervaring met een Dakar ombouw?

Ik overweeg om m'n RRC uit 1975 om te bouwen met een Dakar kit. Kan dit zomaar, of moet hij dan herkeurd worden door de RDW? Ik dacht altijd dat dit geen probleem was maar vlgs een vriend van me zou dat nog wel eens tegen kunnen vallen, hij komt regelmatig op Land Rover evenementen en hij ziet ze altijd alleen maar op trailers aankomen..
Heeft zo'n ombouw nog andere consequenties?

Ik hoor graag jullie ervaringen!

Bert

Re: Dakar ombouw kenteken?

Geplaatst: ma 25 apr 2011, 19:36
door Strange Rover
Ombouw is waarschijnlijk geen probleem, als je alleen de body omwisselt. Om het je gemakkelijk te maken de mijne is te koop. Belastingvrij, V8, automaat en LPG. De Dakar heeft net een nieuwe 2 jarige APK.

gr Raymond.

Re: Dakar ombouw kenteken?

Geplaatst: di 26 apr 2011, 01:36
door Johan
Hallo Bert,

Ik heb er ook nog ééntje te koop in nieuwstaat: V8 handbak, 1982, LPG onderbouw, RVS benzine tank, etc

Kant en klaar, dus keus genoeg!

met vriendelijke groet,

Johan

Re: Dakar ombouw kenteken?

Geplaatst: di 26 apr 2011, 10:18
door Bert
Hallo Raymond en Johan,

Bedankt voor jullie reacties.

Zou inderdaad een hoop gedoe schelen om een affe te kopen! Zouden jullie wat foto's en een beschrijving incl. richtprijs willen mailen naar bert_vermeulen apekrulletje hotmail.com?

Alvast bedankt!