Pagina 1 van 1
Plaats chassisnummer Series 3
Geplaatst: do 11 nov 2010, 22:37
door Marc-88-RHD
Een stukje terug staat een prik over het vervangen van de voorste chassisdelen van een Defender. Hier wordt er gewaarschuwd voor het feit dat bij de Defender het chassisnummer op het voorste chassisdeel ingeslagen is.
Bij mijn Series 3 zijn deze voorste chassisdelen al een keer vervangen. Helaas niet al te best, dus ze zijn alweer aan vervanging toe. Nu vraag ik mij af of bij een Series 3 ook op die plek het chassis nummer is ingeslagen. Ik heb gekeken, maar ik zag niets zitten. Nu weet ik dat er een plaatje op de bulkhead zit met het chassisnummer, maar is bij een Series 3 het chassisnummer ook ergens op het chassis ingeslagen?
Marc
< Series 3 - 88" RHD >
Re: Plaats chassisnummer Series 3
Geplaatst: do 11 nov 2010, 22:51
door Leendert
Normaal staat het nummer van een serie 3 op voorste rechtse veerhand.
Heeft jou auto al een NL kenteken? Hierop staat waar het chassis nummer moet staan.
Re: Plaats chassisnummer Series 3
Geplaatst: do 11 nov 2010, 22:52
door Hans
Rechts tegen eerste veerhand, staat ook op je kenteken bewijs.
Foto-HE7XGDFF.jpg --> mod_embed_images_loadimage('33bd029bc5c8d61ef06ffb19730a131e', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.mijnalbum.nl%2FFoto-HE7XGDFF.jpg', 'http://www.mijnalbum.nl/Foto-HE7XGDFF.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.mijnalbum.nl%2FFoto-HE7XGDFF.jpg', '', 13100045, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Re: Plaats chassisnummer Series 3
Geplaatst: do 11 nov 2010, 23:02
door Frans Mien Mesjien
Als het voorste deel in Nederland is vervangen, dan moet het nummer opnieuw ingeslagen zijn op een plek op een oud deel van het chassis.
Dat staat dan weer in de papieren vermeld. Is dit niet het geval...................verder zoeken en kan je dan niks vinden......................geef ik je weinig kans bij de RDW of een keuringsstation.
Re: Plaats chassisnummer Series 3
Geplaatst: vr 12 nov 2010, 21:57
door Marc-88-RHD
Bedankt voor de reacties.
Ik heb net op het kenteken bewijs gekeken (waarom dacht ik daar niet aan ) en daar staat "Tegen R. Balk 60 cm A. (=achter neem ik aan) Midden Vooras". Das een stuk verder naar achteren dan waar ik aan het zoeken was en zeker niet op het stuk wat al een keer vervangen is. Gelukkig maar
Marc
< Series 3 - 88" RHD >
Re: Plaats chassisnummer Series 3
Geplaatst: vr 12 nov 2010, 22:14
door Frans Bonnes
Dan is er dus hoogstwaarschijnlijk al een keer een nieuw chassisnummer ingeslagen.
Bij de vorige reparatie ???.
De plaats waar het nu staat is namelijk de plek waar ze het makkelijkst bijkunnen.
Net achter het voorwiel.
fb
Re: Plaats chassisnummer Series 3
Geplaatst: za 13 nov 2010, 16:19
door Frans Mien Mesjien
Is bij mij ook gebeurd, op dezelfde plek, een herinslag van het oude nummer. Vandaar mijn verwijzing naar het oude deel van het chassis.
Re: Plaats chassisnummer Series 3
Geplaatst: za 13 nov 2010, 16:33
door Robert
Het chassis nr staat aan de buitenkant (bermzijde) van de rechter veerpoot ophanging tussen het deel waar de bladveer in zit gemonteerd en de bumperbevestiging. Succes