Pagina 1 van 1

Nokkenas 3.9 en klepstoters van Paddock

Geplaatst: do 11 nov 2010, 15:27
door kroes50
Levert Paddocks goede nokkenassen en klepstoters of kan ik dit beter ergens anders bestellen?

Grt.

Pieter

Re: Nokkenas 3.9 en klepstoters van Paddock

Geplaatst: do 11 nov 2010, 16:27
door Wim Janssen
Voor motoronderdelen van de V8 ga ik altijd naar RPI Engineering. Die weten in ieder geval wat ze verkopen en geven je ook goed advies.

groeten
Wim.

Re: Nokkenas 3.9 en klepstoters van Paddock

Geplaatst: do 11 nov 2010, 19:01
door Ian RookRover
RPI verkocht een tijdje klepstoters voor ongeveer dezelfde prijs als Paddocks. Daar zijn ze mee gestopt, omdat ze van te slechte kwaliteit waren. Ik zou er dus niet voor gaan. DIt is echter wel al weer een paar jaar geleden.

Ian.

Re: Nokkenas 3.9 en klepstoters van Paddock

Geplaatst: do 11 nov 2010, 21:45
door kroes50
Ok bedankt heb weleens een nokkenas van rpi gekocht maar vondt dat niet veel beter rijden dan de standaard nokkenas vandaar dat ik nu een standaard 3.9 wil hebben.

Re: Nokkenas 3.9 en klepstoters van Paddock

Geplaatst: do 11 nov 2010, 23:51
door Ian RookRover
Ik heb gewoon een standaard nokkenas voor mijn 3.9 gekocht bij RPI. Het gaat vooral om de degelijkheid van de onderdelen. De stoters die RPI niet meer wil verkopen zijn gewoon geen goede kwaliteit volgens hun.

Re: Nokkenas 3.9 en klepstoters van Paddock

Geplaatst: vr 12 nov 2010, 00:02
door bowy
Ben erg tevreden over kwaliteit, service en prijs van Turner engineering en als bonus spreekt Frida nog goed nederlands ook

Gr Bowy