Boost alloy's onder 1985 90 past dat?

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
wijzerman

Boost alloy's onder 1985 90 past dat?

Bericht door wijzerman »

Beste prikkers,

Kan iemand antwoord geven op bovenstaande vraag?

Groeten,

Jan
BEN110

Re: Boost alloy's onder 1985 90 past dat?

Bericht door BEN110 »

met wat aanpassingen heb ik onder mijn 110 1985 tornado velgen geplaatst

[picasaweb.google.com]
Larosaurus

Re: Boost alloy's onder 1985 90 past dat?

Bericht door Larosaurus »

Ja die passen, je moet alleen even goed kijken dat daar waar een paar boutjes uitsteken (ook weer 5 natuurlijk) dat je daar even met een boor een beetje inboort, maar daar is ruim voldoende vlees (aluminium) voor. Verder past het afdekkapje er niet meer op, en steekt de afdekkap van de asstomp eruit, maar dat ziet op zich wel prima uit.
BEN110

Re: Boost alloy's onder 1985 90 past dat?

Bericht door BEN110 »

velen vinden het niet horen op en oude landrover ik trek mij daar niets van aan eerst zaten er 4 verschillende banden met 3 verschillende velgen op dat was echt geen gezicht
Martijn ten Broeke

Re: Boost alloy's onder 1985 90 past dat?

Bericht door Martijn ten Broeke »

Ik heb ZU's onder mijn 110!! Ik vind het gaaf en stoer!!

Foto's Amsterdam-Dakar


Groeten Martijn & Heleen & Pieter & Isabelle
Geen Land Rover meer.......

Foto-SUXGAD6L.jpg --> mod_embed_images_loadimage('ac83d62f3011984466e5f18a84b25d5f', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.mijnalbum.nl%2FFoto-SUXGAD6L.jpg', 'http://www.mijnalbum.nl/Foto-SUXGAD6L.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.mijnalbum.nl%2FFoto-SUXGAD6L.jpg', '', 12973159, 600, 600, 'Loading image ...', false);
G-men (gargamel)

Re: Boost alloy's onder 1985 90 past dat?

Bericht door G-men (gargamel) »

Je kunt idd de wielen aanpassen, de m.i. enige juiste oplossing is het vervangen van de studs in de naaf. die zijn bij de latere modellen wat langer.

Gerrit
jut

Re: Boost alloy's onder 1985 90 past dat?

Bericht door jut »

Beste,

Heb boost onder mijn Def 110 1990. Wel op spacers gemonteerd naaf kapjes er ook weer in.
Heb ook een set Freestyle met op de voor velgen uit gefreesde naven( binnen). Achter passen ze er zo op. je kund dan de naaf kapjes dus niet monteren. "Als je al boost velgen zet dan wel MET de centers".
Je kund op de meenemers van de voor as imbus met lage kop monteren is gewoon M draad heb ik me laten vertellen
Plaats reactie