Pagina 1 van 1

Wederverkoop Prikkers C.D. - D.V.D.

Geplaatst: zo 06 jun 2010, 15:11
door 110
Ooit, in den beginnen verzamelden bezoekers van deze site digitale informatie over Land Rovers,
deze informatie werd gebrand op een C.D., en onderling verspreid. Voor het branden en verspreiden werd wat geld gevraagd, dat dekte de kosten en wat overbleef ging naar een fonds ter bevordering van iets (met kinderen geloof ik).

Nu, na wat gedoe over bestellen van deze C.D,.'s, wat gekrenkte zielen en ander klein leed staat er op de markt-pagina de volgende advertentie:
[landrover.paginamarkt.nl]

En, ik vind dat niet kloppen.
Niet vanwege het misplaatste woordje: Primeur, want alleen de prijs is de primeur: 150 % stijging !
Maar omdat iemand geld gaat verdienen aan "onze" verzamel woede.


Hoe denken jullie daarover ?

Re: Wederverkoop Prikkers C.D. - D.V.D.

Geplaatst: zo 06 jun 2010, 15:36
door Art van Blondie
"Na wat gedoe", ha ha, da's wel de understatement van de eeuw!
Ik kan me er niet druk over maken. Als je 'm voor 15 euro wel krijgt, dan is daar niks mis mee.
Eigenlijk vind ik dat het allemaal vrij downloadbaar zou moeten zijn.

Groet, Art

Re: Wederverkoop Prikkers C.D. - D.V.D.

Geplaatst: zo 06 jun 2010, 15:42
door stumpertje
mmmm, als ie die extra 5 euro ook aan het goede doel overmaakt kan ik het nog wel goedpraten, als het is om zelf geld aan te verdienen wordt het onderlinge prikkersgevoel wel aardig ondermijnd. Just my 2 cents.

Marco
die zo ook wel eens teleurgesteld is door een andere "prikker" die mijn brabantroutes commercieel misbruikte.

Re: Wederverkoop Prikkers C.D. - D.V.D. (slechte ervaringen &quo

Geplaatst: zo 06 jun 2010, 15:48
door 110
Als ik het goed begrijp (ook dank voor de pb's) is het dus, nog steeds, zo dat bestellingen via de "Prikkerswinkel" niet goed afgehandeld worden.
Dat maakt de koop van D.V.D.'s die op een andere manier worden aangeboden begrijpelijker.

Re: Wederverkoop Prikkers C.D. - D.V.D.

Geplaatst: zo 06 jun 2010, 15:52
door Jurriaan
Zou leuk zijn als het geld wat er bij hem overblijft ook naar een goed doel zou gaan.


Jurriaan, die nooit Prikker-CD's besteld heeft en nog in het cassettebandjes-papier tijdperk leeft.

Re: Wederverkoop Prikkers C.D. - D.V.D.

Geplaatst: zo 06 jun 2010, 16:04
door Apke
Ik heb een mailtje gestuurd naar de "vader" van de prikkers CD's en gebraagd of hij het overgedragen heeft aan iemand anders.

Als dat zo is, dan vind ik het een logische advertentie die op de juiste plek gezet word. Als dat niet zo is en het is zonder overleg gebeurd, dan vind ik de verkoop actie te min voor woorden.

Ook ik heb sinds jaar en dag de prikkers cd's en heb inmiddels ook al behoorlijk wat aanvullingen verzameld (Defender, Discovery I & II, Freelander, RR, New RR, Clasic RR werkplaats handboeken, manuels, enz) . Tot op heden is er geen haar op mijn hoofd geweest om dit commercieel te verhandelen.
Misschien moet ik ook maar eens een DVD gaan uitbrengen met nog nooit uitgebracht materiaal . Liefhebbers ? (stuur maar een PM).

Oh, de opbrangsten uit de prikwinkel gingen naar de Cliniclowns.

Apke
Beheerder PrikkersWinkel

larrie-nu.jpg --> mod_embed_images_loadimage('d723a82400c7cbec9dd28b411ac85b03', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.matteman.nl%2Fimages%2Flarrie-nu.jpg', 'http://www.matteman.nl/images/larrie-nu.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.matteman.nl%2Fimages%2Flarrie-nu.jpg', '', 12246908, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Larrie - Serie III 109 Stawag (in onderhoud)
Duck - Disco 2 TD5 (voorlopige naam)

Re: Wederverkoop Prikkers C.D. - D.V.D. (reactie op/in advertent

Geplaatst: zo 06 jun 2010, 16:14
door 110
In de genoemde advertentie heb ik ook een vraag gesteld/reactie gegeven:

"Ik vind het nogal "ongepast" om hier geld mee te willen verdienen. Hier en op deze manier. zie ook: [landrover.startpagina.nl] d.php?1162,12246515"


Ik vermeld hier, ook, de reactie van de verkoper:

"hoezo, vind u het gepast dat Aad koene die het normaal verkoopt wel geld opstrijkt en nooit levert bij mij heb je toch echt leverings garantie succes"

Re: Wederverkoop Prikkers C.D. - D.V.D. (reactie op/in advertent

Geplaatst: zo 06 jun 2010, 16:21
door Apke
En een type wat dergelijke taal uitslaat over iemand die hij waarschijnlijk niet eens persoonlijk kent moet je vertrouwen ????
Een fatsoenlijk en netjes antwoord geven kan hij in mijn ogen niet, maar wel de spullen (verzamelde informatie) van een ander verkopen).

Lekker makkelijk om iemand door het slijk te halen!!!

Apke
Beheerder PrikkersWinkel

larrie-nu.jpg --> mod_embed_images_loadimage('ce34797b6985b06208f9315c8bfc1cc8', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.matteman.nl%2Fimages%2Flarrie-nu.jpg', 'http://www.matteman.nl/images/larrie-nu.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.matteman.nl%2Fimages%2Flarrie-nu.jpg', '', 12246986, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Larrie - Serie III 109 Stawag (in onderhoud)
Duck - Disco 2 TD5 (voorlopige naam)

Re: Wederverkoop Prikkers C.D. - D.V.D. (reactie op/in advertent

Geplaatst: zo 06 jun 2010, 16:34
door Marijn & Simba
Gewoon negeren en niet bij em bestellen werkt t beste.

Als dit echter een blijvend probleem blijkt te zijn en Aad de Prikkerswinkel er vanwege drukte niet meer bij kan hebben, misschien toch eens aan iemand anders over durven geven die het wel kan doen? Dacht dat Ursula het al overgenomen had?

Marijn & Simba & Serious

Since I've got my Land Rover, my other car needs therapy.

prikavatar.jpg --> mod_embed_images_loadimage('ac65f4f698a398123c90d5e14c431297', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fi777.photobucket.com%2Falbums%2Fyy53%2Fatmosferic%2FLand%2520Rover%2520-%2520Simba%2Fprikavatar.jpg', 'http://i777.photobucket.com/albums/yy53/atmosferic/Land%20Rover%20-%20Simba/prikavatar.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fi777.photobucket.com%2Falbums%2Fyy53%2Fatmosferic%2FLand%2520Rover%2520-%2520Simba%2Fprikavatar.jpg', '', 12247057, 600, 600, 'Loading image ...', false);

Ik voel woede opkomen Geplaatst: zo 06 jun 2010, 16:37

door Apke
Ik heb net de vragen en reacties van de advertentie gelezen en vind dit ruimschoots ongepast. Ja, ik druk me zachtjes uit.

Ik zal vast wel een hele hoop ellende op me afroepen, maar ik vind het niet kunnen.
Zelf maar een advertentie geplaatst:
Prikkers DVD voor 10 euro

Een ieder die bij mij de DVD besteld mag aan de "vader" van de prikkerswinkel vragen of de winst is overgemaakt.

Is het nu de warmte of ..... maar momenteel kan je met mij de BBQ aanmaken

Apke
Beheerder PrikkersWinkel

larrie-nu.jpg --> mod_embed_images_loadimage('47b820375f4a73dd20286426c60f5fc5', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.matteman.nl%2Fimages%2Flarrie-nu.jpg', 'http://www.matteman.nl/images/larrie-nu.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.matteman.nl%2Fimages%2Flarrie-nu.jpg', '', 12247087, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Larrie - Serie III 109 Stawag (in onderhoud)
Duck - Disco 2 TD5 (voorlopige naam)

Re: Ik voel woede opkomen Geplaatst: zo 06 jun 2010, 17:15

door wibi de vos
Apke Schreef:
-------------------------------------------------------
> Ik heb net de vragen en reacties van de
> advertentie gelezen en vind dit ruimschoots
> ongepast. Ja, ik druk me zachtjes uit.
>
> Ik zal vast wel een hele hoop ellende op me
> afroepen, maar ik vind het niet kunnen.
> Zelf maar een advertentie geplaatst:
> Prikkers DVD voor 10 euro
>
> Een ieder die bij mij de DVD besteld mag aan de
> "vader" van de prikkerswinkel vragen of de winst
> is overgemaakt.
>
> Is het nu de warmte of ..... maar momenteel kan je
> met mij de BBQ aanmaken

Re: Ik voel woede opkomen Geplaatst: zo 06 jun 2010, 17:42

door Apke
Hoi Wibi,

Ik heb net even op jou naam op het Forum gezocht, maar kon deze helaas niet vinden. Misschien ligt het aan mijn manier van zoeken.
Vandaar dat ik maar even op deze wijze reageer.

Ik zie dat je de eerste 10 aanmelders een gratis CD geeft, ik neem aan dat je ook gelijk even een euro'tje of 80 over maakt naar de Cliniclowns. De Cliniclowns zullen het geld namelijk moeten missen als dat niet zou gebeuren.
Zou toch heel vervelend zijn voor een organisatie die zoveel weet te doen met het geld van giften.
Als je het doet, vind ik je een top vent.

Oh en iedereen die al wel een CD of DVD bij de prikkerswinkel besteld heeft, maar nog niet ontvangen mag zich bij mij melden.
Als je het bewijs van overschijven kan aantonen zorg ik er persoonlijk voor dat je de CD krijgt.

Apke
Beheerder PrikkersWinkel

larrie-nu.jpg --> mod_embed_images_loadimage('cfd3d04f88d6ac298935ede291d49402', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.matteman.nl%2Fimages%2Flarrie-nu.jpg', 'http://www.matteman.nl/images/larrie-nu.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.matteman.nl%2Fimages%2Flarrie-nu.jpg', '', 12247585, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Larrie - Serie III 109 Stawag (in onderhoud)
Duck - Disco 2 TD5 (voorlopige naam)

Terecht ingrijpen van Berry

Geplaatst: zo 06 jun 2010, 18:53
door Apke
Ik kreeg net geheel terecht een mailtje van Berry over de door mij geplaatste advertentie.
Berry vroeg of ik contact had gehad met Aad over de advertentie en moet eerlijk toegeven dat ik behalve hem een Mail ik verder geen contact met hem had gehad.

De advertenties van Wibi waren inmiddels verdwenen en ik heb mijn advertentie ook weg gehaald.

Nogmaals terecht zoals Berry reageerde en ik ben blij met zijn reactie. Dit betekend dat we een active Moderator hebben.
voor Berry.

Re: Terecht ingrijpen van Berry, Zijn de problemen met de "

Geplaatst: zo 06 jun 2010, 19:28
door 110
Dan blijf ik toch nog met een vraag zitten:

Zijn er nog problemen met de "Prikkerswinkel", en als die er zijn (en daar lijkt het nog steeds op) worden die dan eindelijk eens verholpen ?

Re: Terecht ingrijpen van Berry, Zijn de problemen met de "

Geplaatst: zo 06 jun 2010, 19:32
door Apke
Stuur een mailtje naar de mensen achter de prikkerswinkel en vraag het ze.
Ik weet het antwoord waarschijnlijk al, maar het zou eerlijker zijn als je het uit hun mond hoort.

Oh, problemen zijn er natuurlijk altijd, maar die zijn er om opgelost te worden
Als eens een probleemloze Landrover gezien

Apke
Beheerder PrikkersWinkel

larrie-nu.jpg --> mod_embed_images_loadimage('449e158589fd24cc63d459bd35bda373', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.matteman.nl%2Fimages%2Flarrie-nu.jpg', 'http://www.matteman.nl/images/larrie-nu.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.matteman.nl%2Fimages%2Flarrie-nu.jpg', '', 12248418, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Larrie - Serie III 109 Stawag (in onderhoud)
Duck - Disco 2 TD5 (voorlopige naam)

Re: Terecht ingrijpen van Berry, Zijn de problemen met de "

Geplaatst: zo 06 jun 2010, 20:08
door 110
Zoals ik al eens eerder heb gepost:

een uitwisselings medium als dit gedijt alleen bij het openbaar verspreiden van kennis, en dus ook de antwoorden op gestelde vragen.

Dus vandaar mijn vraag.

Re: Wederverkoop Prikkers C.D. - D.V.D.

Geplaatst: zo 06 jun 2010, 21:01
door Puffino
Wat heerlijk om deze discussie te lezen.

Dit is nou precies wat The Mighty Prik zo ontzettend gaaf maakt. Acties waar vrijwel nooit enig persoonlijk belang bij zit, anders dan "eer". Heerlijk.

En dat blijft ook wel zo, en anders, zo blijkt, herstelt zich dat snel....

TOP!

Goeie actie, Erik.

Sander Lelieveld


Snorkel, een 200tdi Symphonie op 24V

Snorkel.Runde.NL

Re: Terecht ingrijpen van Berry, Zijn de problemen met de "

Geplaatst: zo 06 jun 2010, 21:08
door Apke
Yep en waar gewerkt wordt vallen spaanders

Ik weet dat er soms wel eens wat mis gaat met bestellingen, betalingen en afleveringen.
Op verschillende plekken kan het mis gaan, maar ik weet ook dat er hard gewerkt wordt om alles zo probleemloos mogelijk te laten verlopen.
Meerdere malen worden orders bekeken en bankafschriften gecontroleerd en toch kan het mis gaan.

Gelukkig zijn problemen om ze op te lossen.

Apke
Beheerder PrikkersWinkel

larrie-nu.jpg --> mod_embed_images_loadimage('cca4b0ecc4e73f2375914c87014a36c4', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.matteman.nl%2Fimages%2Flarrie-nu.jpg', 'http://www.matteman.nl/images/larrie-nu.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.matteman.nl%2Fimages%2Flarrie-nu.jpg', '', 12249051, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Larrie - Serie III 109 Stawag (in onderhoud)
Duck - Disco 2 TD5 (voorlopige naam)

Re: Ik voel woede opkomen Geplaatst: zo 06 jun 2010, 23:11

door Jurriaan
Apke Schreef:
-------------------------------------------------------

> Oh en iedereen die al wel een CD of DVD bij de
> prikkerswinkel besteld heeft, maar nog niet
> ontvangen mag zich bij mij melden.
> Als je het bewijs van overschijven kan aantonen
> zorg ik er persoonlijk voor dat je de CD krijgt.


Da's toch een mooi initiatief Apke


Jurriaan, die al in jaren geen cd meer gebakken heeft

Re: Ik voel woede opkomen Geplaatst: ma 07 jun 2010, 01:19

door wibi de vos
Apke Schreef:
-------------------------------------------------------
> Hoi Wibi,
>
> Ik heb net even op jou naam op het Forum gezocht,
> maar kon deze helaas niet vinden. Misschien ligt
> het aan mijn manier van zoeken.
> Vandaar dat ik maar even op deze wijze reageer.
>
> Ik zie dat je de eerste 10 aanmelders een gratis
> CD geeft, ik neem aan dat je ook gelijk even een
> euro'tje of 80 over maakt naar de Cliniclowns. De
> Cliniclowns zullen het geld namelijk moeten missen Je gelooft nog in sprookjes Cliniclowns hebben nog nooit wat ontvangen ha ha
> als dat niet zou gebeuren.
> Zou toch heel vervelend zijn voor een organisatie
> die zoveel weet te doen met het geld van giften.
> Als je het doet, vind ik je een top vent.
>
> Oh en iedereen die al wel een CD of DVD bij de
> prikkerswinkel besteld heeft, maar nog niet
> ontvangen mag zich bij mij melden.
> Als je het bewijs van overschijven kan aantonen
> zorg ik er persoonlijk voor dat je de CD krijgt.

Re: Ik voel woede opkomen Geplaatst: ma 07 jun 2010, 18:45

door Apke
Even voor de volledigheid:
Heel kort heeft er een advertentie op de paginamarkt gestaan waarbij Wibi de eerste 10 mensen die reageerde een gratis toe heeft gezegd.

Hoewel ik alle drie de CD's al in huis heb, heb ik als achtste gereageerd op deze advertentie voor een gratis DVD.
Nu maar afwachten wanneer de DVD komt (en of er 80 euro wordt overgemaakt naar de cliniclowns )

Apke
Beheerder PrikkersWinkel

larrie-nu.jpg --> mod_embed_images_loadimage('15b2f4f97bc1d9e43c59a9f8f08b936b', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.matteman.nl%2Fimages%2Flarrie-nu.jpg', 'http://www.matteman.nl/images/larrie-nu.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.matteman.nl%2Fimages%2Flarrie-nu.jpg', '', 12255153, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Larrie - Serie III 109 Stawag (in onderhoud)
Duck - Disco 2 TD5 (voorlopige naam)

Re: Wederverkoop Prikkers C.D. - D.V.D.

Geplaatst: ma 07 jun 2010, 20:26
door Gert
Mijn oproep aan Wibi, ik geef je groot gelijk. Troost je met de gedachte dat het grootste deel zich stilhoud, en dat je dus nu slechts zeven "tegenover" je hebt staan. Als ik ze niet had, had ik ze bij je gekocht, en wat mij betreft hoeft je niks af te dragen, en hoeft het niet gratis.

Overigens zijn er volgens nu.nl sinds vandaag veel meer mogelijkheden om je gelijk te halen.
Of het nu om goedwillende of kwaadwillende mensen gaat, betalen en niks opgestuurd krijgen valt nog altijd onder oplichting, en de politie heeft vandaag bevestigd dat je vanaf heden digitale 'maatregelen'kunt treffen, aldus nu.nl

Groeten,

Gert

Re: Ik voel woede opkomen Geplaatst: di 08 jun 2010, 20:59

door Apke
Vandaag de DVD ontvangen, enorm snel, maar helaas zonder mooi hoesje.

Apke
Beheerder PrikkersWinkel

larrie-nu.jpg --> mod_embed_images_loadimage('fc257e84c9d556485dbb41bfdd57c07e', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fwww.matteman.nl%2Fimages%2Flarrie-nu.jpg', 'http://www.matteman.nl/images/larrie-nu.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fwww.matteman.nl%2Fimages%2Flarrie-nu.jpg', '', 12263521, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Larrie - Serie III 109 Stawag (in onderhoud)
Duck - Disco 2 TD5 (voorlopige naam)