Pagina 1 van 1

het gaat niet helemaal zoals zou moeten

Geplaatst: di 25 mei 2010, 12:43
door serine
murf staat nu in friesland..want daar mankeerde natuurlijk nog van alles aan...en er moest wat omgebouwd worden..
dus die is vanmorgen mee genomen door ronald en daar net gebracht...(spontane opwelling van hem geloof ik..

en drabber staat al een week bij de garage..met een flinke storing..
iets met de vering?..een klep van de compressor vervangen...
en nog steeds storing...
als hij moet zakken geeft hij aan dat er iets onder de auto ligt...en zakt dus heeel traaaaaaaaaaag...
dus hebben ze er even andere sensoren onder gehangen...en daar was het niet mee opgelost...de monteur heeft zon beetje alles getest en na gekeken..

maar het is niet te vinden..
straks belt landrover nederland om met hem alle stappen na te lopen...
en anders wil hij hem nog ergens heen brengen om hem te laten kalibreren...
als dat niet helpt...

is de truckendoos leeg.

ik vrees..dat drabber niet heel lang mijn drabber zal blijven...

gezien hij deze maand al 1500 euro heeft gekost...omdat hij al 2 x bij de garage heeft gestaan..

a voor de nodige onzin storingen en een keer voor fusee kogels en draagarmen...

en dan nu dit weer...

lang leve de landrover..

ik heb manlief al even lichterlijk voorbereid over een eventuele inruil...want ik ben er nu aardig klaar mee moet ik zeggen.

ik wacht vandaag nog even af wat de plannen van de garage zijn. (het schijnt dat niemand in nederland dit eerder zo heeft gehad?.....huh hij heet niet voor niks drabber..

Re: het gaat niet helemaal zoals zou moeten

Geplaatst: di 25 mei 2010, 12:54
door paul be
ja wel een gedoe zo.... maar na zoveel investeren inruilen lijkt me zonde van het geld (als de storing eruit gaat tenminste).
Dan kun je mss beter inruilen op het moment dat zich weer iets aandiend, voor die reparatie.... een gedachtengang.

defender 110 300TDi

Re: het gaat niet helemaal zoals zou moeten

Geplaatst: di 25 mei 2010, 13:00
door offroadanimal
Hebben ze hem al eens helemaal op alle vetsmeerpunten gesmeerd. klinkt als een domme optie maar vorig jaar stond ik in frankrijk naast een engelsman met een soortgelijk probleem in zijn range rover. In engeland alles laten vervangen voor de nodige ponden. In frankrijk kreeg hij het probleem weer voor zijn kiezen, naar de franse dealer en die hebben de wagen helemaal doorgesmeerd op de vetnippels en daarna ging hij zonder enig probleem weer aan het rijden. De storing is in ieder geval 3 weken niet terug geweest.

Groet, Sjoerd

Re: het gaat niet helemaal zoals zou moeten

Geplaatst: di 25 mei 2010, 13:01
door serine
ik ga daar meteen over bellen

Re: het gaat niet helemaal zoals zou moeten

Geplaatst: di 25 mei 2010, 13:07
door serine
nou nee hoor dat kan niet...want als hij op de krik staat zakt hij wel snel ....zegt ie

ik heb het in ieder geval doorgegeven

Re: het gaat niet helemaal zoals zou moeten

Geplaatst: di 25 mei 2010, 15:57
door Lucas van Lierop
Gaar zeg al die falende techniek :-(. Afgezien van dat ik het totaal niet kan betalen voor mij een reden om een mechanisch brik te rijden. Is een volledig opgeknapte Disco of RRC niks voor jullie. Alles gegalvaniseerd, revisie motor enz?

Groet
Lucas

Re: het gaat niet helemaal zoals zou moeten

Geplaatst: di 25 mei 2010, 16:00
door a.wilbie
Ze zijn mooi om te zien, maar in min ogen blijft het daarbij.
Ook tijd voor een 90? sinds mijn vrouw hem heeft ingeruild voor een 90 die omgebouwd was naar automaat is ze een stuk gelukkiger.
300tdi en een radio gaat best, en ik vind de wagen beter bij haar passen.
cheers,
Arjan

Re: het gaat niet helemaal zoals zou moeten

Geplaatst: di 25 mei 2010, 18:20
door serine
ik heb een 90...ook die woond liever in de garage dan thuis...dat ding is nog steeds totaal onveilig dus als ik er zelf 20 km in heb gereden in 2 jaar is het veel...ronald rijd er wel vaak in ...maar die realiseerd zich nu toch ook wel...dat het zo geen zin heeft...dus als het goed is word die nu goed aangepakt...hij reed er in...dus ach...maar als hij er ook niet in gereden had...was die auto allang al vertrokken naar een andere eigenaar..cq knutselaar.

Re: het gaat niet helemaal zoals zou moeten

Geplaatst: di 25 mei 2010, 18:21
door serine
ik weet het niet deze auto is van 2007? 2006?...het zou toch niet moeten mogen zo

nu verteld de monteur mij dat de problemen bij disco's beginnen als ze de 100.000 hebben gehaald...en dat heeft ie wel..

is dat zo? of heb ik gewoon weer een maandag morgen auto gekocht?

Re: het gaat niet helemaal zoals zou moeten

Geplaatst: di 25 mei 2010, 18:34
door a.wilbie
voor wat een disco3 hse kost zou het niet mogen nee.
eerlijk gezegd ben ik van mening dat hoe ouder de land-rover is de beter.
tijd om eens een paar dagen te spenderen aan de 90? desnoods via prikker hulp bij de lastige klussen?
nu een aantal klusjes gehad aan mijn vrouw haar 90, olie verversen en een lager vervangen met een olie kering.
welk model ga je voor serine? ik hoop dat het wel bij een laro blijft, een freelander?
cheers,
Arjan

Re: het gaat niet helemaal zoals zou moeten

Geplaatst: di 25 mei 2010, 19:04
door serine
freelander? NEVER... (bovendien is die veelste klein..)

de 90 word nu aan gewerkt...
de disco..ik wacht het af tot morgen...en als er dan nog niks uit is gekomen...kan ik hem nog even naar een andere garage sturen..
of 2...weet nog niet welke van de 2 ik kies..het is beide even ver..en ze hebben beide goede mond op mond reclame..
maar als dat ook een eindeloos gebed word..ga ik toch even serieus over een andere nadenken..

ik heb al 110 geroepen...maar iedereen raad mij dat af..en iedereen raad dat ook via ronald af..omdat dat geen rijden is..(word er gezegt...)
een disco rijd veel beter roepen ze dan...(tja...leuk dat ze dat zeggen...maar als een disco in de garage woond rijd een 110 volgens mij iets beter hoor...je komt dan in ieder geval van a naar b

(waarom een 110 voor dagelijks gebruik en geen 90...?..omdat ik 5 kids en 2 honden heb...dus ruimte kan ik wel gebruiken..en ik zit veel in duitsland met tent kids en honden..en benches..

Re: het gaat niet helemaal zoals zou moeten

Geplaatst: di 25 mei 2010, 19:08
door serine
het is in iedergeval te gek voor woorden...zoveel problemen met een auto die zoveel kost...

ik heb echt het espace gevoel terug...als er wat aan gaat mankeren blijf je aan de gang...daarom deed ik de espace op een gegeven moment weg...en kocht ik een wagen uit een duurdere prijsklasse..in de hoop dat die betrouwbaarder zou zijn..nou geloof mij...niets is minder waar.

het kost meer maar is net zo onbetrouwbaar als een espace..



1 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 25/05/2010 17:09 door serine.

Re: het gaat niet helemaal zoals zou moeten

Geplaatst: di 25 mei 2010, 19:40
door Marc-my-Words
Vlgs mij reserveren ze maandag voor het bouwen van Disco's.
Defenders doen ze langer over vandaar dat die beter zijn (en over een paar jaar niet meer gemaakt worden).
En in afwachting van een nieuwe Defender heb ik nu de beschikking over een 25 jarige Renault en die rijdt ook prima.
Dus ... het ligt misschien toch aan serine ??

Marc

PS Dat je in een 110 niet kan rijden, dat is een goed bewaarde leugen, laten we die maar goed bewaren anders wordt de levertijd van de 110 straks nog 9 maanden of meer, dus meer de draagtijd van een olifant.

Re: het gaat niet helemaal zoals zou moeten

Geplaatst: di 25 mei 2010, 20:37
door laro
Hallo, vraag eens na op het Belgisch Landroverforum of daar het probleem bekend is.

Re: het gaat niet helemaal zoals zou moeten

Geplaatst: di 25 mei 2010, 20:59
door MarcelB
Hey,

Als de storing optreedt bij het zakken, is er iets mis met de uitlaatklep, of de aansturing daarvan.. Of met het voor of achter ventiel.. Je dealer kan precies zien waar het mis gaat. Makkelijk zelf te controleren zijn de stekkers in je linker voorscherm, ik heb al veel D3's gezien met "groene" contacten daar.

Sccs!

Re: het gaat niet helemaal zoals zou moeten

Geplaatst: di 25 mei 2010, 21:14
door stumpertje
en als ie "verhoogd" (op de brug/krik) ook snel zakt lijkt het op een slecht ziende aansturing.

Marco
met een Defender 110

Re: het gaat niet helemaal zoals zou moeten

Geplaatst: di 25 mei 2010, 22:00
door Erik One-ten+LW
Hier in de buurt reed een aannemertje ook met een D3, handig voor zware aanhangers dacht ie. Na verloop van tijd kotste ie hem ook uit. Puur vanwege problemen met de vering. Het lijkt dus wel meer voor te komen.

Met je 90 is het begrijp ik ook niet zo best, kunnen jullie geen 110 TD5 overwegen? Daar heb je denk ik meer plezier mee, is een goede auto en ook groot genoeg voor de honden en een geel kenteken als het moet..

Sterkte in ieder geval, het is voor mij ook een reden dat ik al het nieuwere spul van LR niets vind.

Erik

Re: het gaat niet helemaal zoals zou moeten

Geplaatst: di 25 mei 2010, 23:48
door serine
een van de kleppen is al vervangen...nu dacht hij aan de sensoren...die tijdelijk vervangen en loste het conflict niet op..

ik dacht zelf aan een computer communicatie storing omdat hij ook een handrem conflict aangaf..en die heeft helemaal niks met vering te maken..
en gezien hij vaker last van communicate storingen heeft gehad..

maar hij heeft alle software een update gegeven..lost het conflict niet op...maar dat ding zit natuurlijk vol computers..
die stekkers is misschien een goeie tip (weet niet of hij daar al naar heeft gekeken?..

morgen gaat hij te kalibreren..maar heel eerlijk denk ik dat dat het probleem niet zal verhelpen..

word vervolgd morgen

Re: het gaat niet helemaal zoals zou moeten

Geplaatst: di 25 mei 2010, 23:50
door serine
jij tikt het...ik dacht het...ronald heeft NOOIT problemen met zijn auto's gehad..
wij kopen ongeveer gelijk onze auto's als het zo ver is..

en iedere keer kies ik de maandag morgen wagen lijkt wel...

daar krijg je best wel een sik van moet ik bekennen...

Re: het gaat niet helemaal zoals zou moeten

Geplaatst: wo 26 mei 2010, 11:06
door westfries
Wat nu miranda
Word zwabbertje dan toch murphy

Re: het gaat niet helemaal zoals zou moeten

Geplaatst: wo 26 mei 2010, 11:58
door serine
de wet van murphy is voorlopig nog even van kracht vermoed ik...dus ik zie het met leden ogen aan...

eerst zien dan geloven...

(ik ben wel heeeeeeeeel erg nieuwschierig wat deze jongens gaan vinden hoor..

ik heb er wel goede hoop in..

Re: het gaat niet helemaal zoals zou moeten

Geplaatst: wo 26 mei 2010, 12:32
door westfries
serine Schreef:
-------------------------------------------------------
>
> ik heb er wel goede hoop in..

Dat doe je maar op de wc

Re: het gaat niet helemaal zoals zou moeten

Geplaatst: wo 26 mei 2010, 13:14
door serine
ik zal de middel vinger smiley maar niet gebruiken anders krijg ik weer op mijn kop...

Re: het gaat niet helemaal zoals zou moeten

Geplaatst: wo 26 mei 2010, 13:16
door serine
kijk ik effe fijn uit naar aankomend weekend..waarin ik zeer waarschijnlijk met die barrel van een leen auto naar duitsland mag rijden...

ik wilde niet maar ronald vind dat belachelijk...gewoon gaan zegt ie...

ik ben bang dat hij uit elkaar valt onderweg...

Re: het gaat niet helemaal zoals zou moeten

Geplaatst: wo 26 mei 2010, 15:33
door westfries
Mmmm D2 zeker
En dat murphy bij de garage staat heeft zeker nix te maken met een ritje Newbury dat in de planning zit (half sep)

Re: het gaat niet helemaal zoals zou moeten

Geplaatst: wo 26 mei 2010, 15:57
door serine
hij stoort zich er in iedergeval aan dat ik dat ding wilde hebben ..hem kocht en er nooit meer in reed...

en ik blijf erbij dat het t stuurhuis is en niet de verhoging...maar ik ga het wel horen..

wat betreft september zal ik het weer af moeten laten weten

11 sept werdstrijd
19 sept show in (D)
26 sept aankeuring van brenda op een show..

belangrijke maand voor mij..

maar....jullie redden het wel zonder mij...ik gooi wel genoeg drank in die 90...

wel op drinken dit keer..

p.s de 90 zal dan toch wel klaar zijn zeker?

Hij is nog niet goed

Geplaatst: wo 26 mei 2010, 18:08
door serine
ik mag hem op gaan halen..de storings meldingen zijn weg...en ik kan er gewoon mee rijden
alle stekkers zijn nagelopen..sensoren ook..landrover nederland heeft mee gedacht..

maar het volgende euvel blijft

bij instap stand..denkt de D3 dat er wat onder de auto ligt en pompt zichzelf weer omhoog..

mijn vraag vraag is...wie weet wat dat nog kan zijn..?



1 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 26/05/2010 16:09 door serine.

Re: Hij is nog niet goed

Geplaatst: wo 26 mei 2010, 20:19
door ignace
Een paar springstelten kopen!!
Kan die lekker in de hoge stand blijven staan

Re: Hij is nog niet goed

Geplaatst: wo 26 mei 2010, 20:49
door Exfietser
Wel nee joh. Murphy is knetter jaloers op zwabber. Die wil ook gewoon greenlanen in de uk en daarom gaat hij alvast met zijn pootjes omhoog staan. Dan kan hij gelijk het oerwoud in.

Arnold.

Re: Hij is nog niet goed

Geplaatst: wo 26 mei 2010, 21:11
door westfries
serine Schreef:
-------------------------------------------------------
> ik mag hem op gaan halen..de storings meldingen
> zijn weg...en ik kan er gewoon mee rijden
> alle stekkers zijn nagelopen..sensoren
> ook..landrover nederland heeft mee gedacht..
>
> maar het volgende euvel blijft
>
> bij instap stand..denkt de D3 dat er wat onder de
> auto ligt en pompt zichzelf weer omhoog..
>
> mijn vraag vraag is...wie weet wat dat nog kan
> zijn..?


Castor, bagger, keien, greenlane's , zandpaden ,modder of de buurvrouw



1 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 26/05/2010 19:14 door westfries.

Re: Hij is nog niet goed

Geplaatst: do 27 mei 2010, 10:45
door serine
de buuf komt eerst...

Re: het gaat niet helemaal zoals zou moeten

Geplaatst: do 27 mei 2010, 19:03
door serine
110 td5 is inderdaad in overweging..

hoewel er toch al heel veel mensen zijn geweest die zeggen..dat moet ze nooit doen...in verhouding met een disco rijd dat als een krant...

(* misschien zou ik het gewoon eens moeten testen?..wie zegt dat het zo ernstig is?..er zijn hier zoveel mensen op de prik die er mee rijden..!



1 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 27/05/2010 17:05 door serine.

Re: het gaat niet helemaal zoals zou moeten

Geplaatst: do 27 mei 2010, 19:05
door serine
wil je een pbtje sturen met de link?