koplampen "non levelling type"

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
Robert Otte

koplampen "non levelling type"

Bericht door Robert Otte »

Ik ben bezig m'n auto, een 88 SIII, door de APK te krijgen. Ik ben ook van plan nieuwe koplampen te plaatsen. Kan iemand me vertellen of het type koplamp waar de lampen al zijn "ingebakken", type RTC3683 (non levelling type) met van die vierkante blokken in het glas gegrafeerd (wel LHD) ook mogen in Nederland? Er zitten nu duplo lampen in maar de reflectoren zijn wat aan de matte/wazige kant. Al vast maar weer bedankt. Groeten.
plaetje

Re: koplampen "non levelling type"

Bericht door plaetje »

er passen ook soes koplampen in. die van de 413 of gewoon bij de automaterialen handel universele halen passen normaal ook

plaetje
een leven,leef het
Rob

Re: koplampen "non levelling type"

Bericht door Rob »

Even gekeken welke lampen je bedoeld, maar zag gelijk al sealed beam en die zijn in Nederland dus NIET toegestaan.
Heeft er denk ik mee te maken omdat losse lampjes niet zijn te wisselen omdat de lampenjes en de reflectorunit dus een geheel zijn, wel goed waterdicht trouwens !

Rob
Frans Bonnes

Re: koplampen "non levelling type"

Bericht door Frans Bonnes »

Waar staat dat sealed beams niet zijn toegestaan?

Ze mogen WEL.

fb
menno

Re: koplampen "non levelling type"

Bericht door menno »

je kan ook koplampen van het merk wesem type skoda105 h4 lampen inbouwen zijn helemaal ok
Plaats reactie