automaat filter

Archief van het geliefde Land Rover prikbord (alleen lezen)
pieter

automaat filter

Bericht door pieter »

Hallo,


Ik wil binnenkort de olie en het filter van mijn automaat vervangen maar nu zie ik dat paddock deze filters (britpart) wel heel goedkoop aanbied (+/- 13 pond).Heeft iemand ervaring in de kwaliteit verschillen?

Alvast bedankt.

Pieter
Bart van Dessel

Re: automaat filter

Bericht door Bart van Dessel »

Ik gebruik ze ook (verstandig??) en geen problemen mee gehad, ze kosten inderdaad geen drol..

gr, Bart
pieter

Re: automaat filter

Bericht door pieter »

Ok ja want bij vis kosten ze iets van 60 euro.
Dus jij hebt er nooit problemen mee gehad.

Grt.

Pieter
GeraRRCd

Re: automaat filter

Bericht door GeraRRCd »

Het enige wat geld kost is als je de dwarsbalk door een garagebedrijf moet laten verwijderen: die krengen kunnen goed vast zitten en dan moet je de uren wel betalen.
Dus vooraf goed met WD40 oid inspuiten en dan maar hopen dat het spul ook goed wil kruipen. Ik heb het dus gewoon zelf gedaan (balk eruit, filter en olieverversen en tussenkoeler doorspoelen heb ik toen wel via de garage laten doen).
Maar met een goeie koevoet kan je wel een neerwaarts moment op de balk zetten en hem ertussenuit wrikken.
Maar met mijn km's duurt het nog 2 1/2 jaar voordat die klus weer gedaan moet worden. Goed om te weten dat de filters en ringen van Britpart/Paddock het ook goed doen.

Succes met de klus, groet, Gerard
Plaats reactie