Pagina 1 van 1
lakkleur donkergroen
Geplaatst: di 23 feb 2010, 00:15
door Mischa
Mijn RRC is nu Erdennesgreen. Door een gladheidsaanrijdinkje moet er wat gespoten worden. Tevens dient het dak en een nieuwe kofferklep gespoten te worden.
Nu ben ik erover aan het denken om hem dan gelijk helemaal te laten spuiten en dan wel in een donkerder groene kleur.
Ik wil echter wel een originele kleur.
Weet iemand waar ik voorbeelden kan vinden van kleuren die gebruikt zijn rond 1992 ?
Re: lakkleur donkergroen
Geplaatst: di 23 feb 2010, 02:13
door Jurriaan
Kijk hier eens:
[www.stephen.hull.btinternet.co.uk]
Brooklands Green van Rover vind ik ook erg fraai, en kijk ook eens bij de verschillende fabrikanten met British Racing Green.
Jurriaan.
Re: lakkleur donkergroen
Geplaatst: di 23 feb 2010, 11:28
door Leendert
Ik heb coulor guides voor de RRC van 1991, 1992 en 1993
Ik kan ze mailen, maar dan heb ik wel een adres nodig, of als je inlogt kan het via de prik
Groet Leendert
Re: lakkleur donkergroen
Geplaatst: di 23 feb 2010, 13:46
door Bart van Dessel
Hoi Mischa, je had het zaterdag ook mij kunnen vragen, ik dacht dat je je auto dezelfde kleur wou geven en daarom gaf ik aan om 'm te laten poetsen. Ik heb een Brooklands pas geheel laten spuiten, originele kleur van RRC, prachtig! Je kunt 'm binnenkort bekijken, dan gaan we 'm opbouwen. Kleur lijkt veel op British Racing Green.
groetjes, Bart
Re: lakkleur donkergroen
Geplaatst: zo 28 feb 2010, 22:56
door Mischa
Hoi Leendert,
zou heel mooi zijn als je me die wilt mailen.
mischa900@hotmail.com
Alvast bedankt,
Mischa.
Re: lakkleur donkergroen
Geplaatst: zo 28 feb 2010, 22:59
door Mischa
Haha, kom zeker kijken want ik moet toch enkele onderdelen bij je ophalen.
Brooklands vind ik inderdaad een prachtige kleur. Ben gewoon op zoek naar wat voor kleuren donkergroen er zijn gebruikt, want ik wil wel een originele kleur.
Tot binnenkort,
Mischa.