Pagina 1 van 1

Even voorstellen + sleutelclub/maatjes gezocht

Geplaatst: zo 20 sep 2009, 23:50
door Johan V
Beste prikkers

Mijn naam is Johan Verspay. Sinds geruime tijd heb ik een zwak landrovers. Nu ongeveer een jaar geleden heb ik de stap gewaagd en me een Serie III StaWag aangeschaft. Meteen ben ik bij Hendrik Swane op cursus gegaan om als technisch groentje toch de eerste noodzakelijke schreden in de laromechanica te zetten. Helaas bleek de wagen die ik bij Get Visual gekocht te hebben, stiekum niet al te best en acuter onderhoud nodig te hebben dan voorzien. Op de terugweg van de eerste cursus dag (de cursus die ik met veel plezier gevolgd heb) liep mijn motor vast. Op advies van anderen (oa prikkers) ben ik bij Aad Koene terecht gekomen. Die heeft met geholpen met het vervangen van het blok. Van tijd tot tijd kom ik bij hem langs om onder zijn begeleiding de lijst met onderhoudsklussen in te korten. Ondanks de aanvankelijke tegenslagen ben ik nog steeds gemotiveerd mijn 'monstertje' verder te herstellen/op te knappen/uit te bouwen. Kortom, er ónze auto van te maken.

Hoewel ik klussen bij Aad erg gezellig vindt, zou ik (daarnaast) toch ook graag een klusplekje dichter bij huis (Zaandam) hebben. Ik heb even gekeken bij een sleutelclubje voor 2e wereldoorlogvoertuigen in A'dam, maar dat was toch niet wat ik zocht. Mijn vraag is dan ook of jullie wellicht een sleutelcluppie (met landrovers) in Zaandam of omstreken kennen, danwel iemand in de regio met enige ervaring die het tof vindt om onder het genot van koffie en koek samen aan laro's te sleutelen. Mijn ervaring is nog niet groot, maar ik heb m'n koudwater vrees overwonnen en sta te popelen om verder te gaan met de laro's. Heeft iemand zin om me daarin wat te begeleiden?

Met vriendelijke groet,
Johan V

Re: Even voorstellen + sleutelclub/maatjes gezocht

Geplaatst: ma 21 sep 2009, 00:33
door Gert
Johan,

Ik weet zelf niks in Zaandam, maar als je wat in de buurt vind dan heb ik eventueel wel interesse. Ik woon zelf in Purmerend. Mocht je bijvoorbeeld een plek vinden die je in je eentje te groot vind, of te duur, dan kan je me altijd even aanschrijven.

Groeten,

Gert

Re: Even voorstellen + sleutelclub/maatjes gezocht

Geplaatst: ma 21 sep 2009, 02:02
door Landie110
Johan, zelf ben ik sinds bijna een jaar ook een trotse eigenaar van een Land Rover. Beetje bij beetje leer ik steeds meer (je moet wel met zo'n stukje oud Engels techniek), dus aan mijn tips zul je niet al te veel hebben, maar als je ooit een extra handje nodig hebt dan help ik je graag verder, aangezien ik slecht een paar minuten verder woon in Koog a/d Zaan (Westerkoog).

PS: een plek in de Zaanstreek om te werken aan je Land Rover weet ik zo snel niet. Het zou wel ideaal zijn!!! Gelukkig hebben me buren tot nu toe niet geklaagd. Zo lig ik vaker dan eens 'n week of twee (of zelfs langer) onder me auto langs de straat. één plezierig bijkomstigheid, zo spreek je de buren weer eens: "wat ligt daar op straat?" "Ohh dat, dat is mijn versnellingsbak" enz enz... De plekken die mijn auto achterlaat op de straat vinden ze niet al te erg, vaak heb ik het idee dat ik me hier meer aan erger dan de rest van de buurt. Tegels omdraaien hielp een korte periode, maar nu zijn ze aan twee kanten gevlekt.

Re: Even voorstellen + sleutelclub/maatjes gezocht

Geplaatst: ma 21 sep 2009, 10:10
door Puffino
Haarlemmermeer is een beetje te ver denk ik? Daar heb ik een loods beschikbaar voor je, staat mijn Land Rover ook.

[sleutelruimte.runde.nl]

Sander Lelieveld


Snorkel, een 200tdi Symphonie op 24V

Snorkel.Runde.NL



1 keer gewijzigd. Laatste wijziging: 21/09/2009 08:10 door Puffino.

Re: Even voorstellen + sleutelclub/maatjes gezocht

Geplaatst: za 26 sep 2009, 17:33
door Johan V
Hey Sander,

Dank voor je aanbod. Ik stel het zeer op prijs. Als ik een keer wat groters wil aanpakken, of iets in alle rust wil repareren, zal ik zeker van je aanbod gebruik maken.

Groet,
Johan

Re: Even voorstellen + sleutelclub/maatjes gezocht

Geplaatst: ma 28 sep 2009, 11:58
door aml18722
Johan, hulp met sleutelen kan ik altijd geven. Ik heb een SIIa (63) en woon in het kalf. Voor het wat grotere werk heb ik een uitwijkplaats in Zaandam, welke ik in overleg kan gebruiken. Is niet ruim en er staan nog wat andere autos' in maar in tijden van nood??

Groet Johan V