Pagina 1 van 1
rubber fuseekogel
Geplaatst: za 04 jul 2009, 23:27
door larosaurus
Zijn de rubber manchetten van een fuseekogel los verkrijgbaar? Weet, als dat zo is, wellicht iemand het typenummer, ik kan op paddock niks hiervan vinden. Het gaat om een 110 V8 uit 84. Verder begrijp ik dat rangerover rubbers net een tikkeltje groter zijn en makkelijker eroverheen gaan, iemand ervaring?
Re: rubber fuseekogel
Geplaatst: zo 05 jul 2009, 13:00
door der-rudi
Zoek bij Paddock eens op 'track rod end rubber'
snowlaro.jpg --> mod_embed_images_loadimage('1d7c850fe668a5b7109b078f3f041957', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,url=http%3A%2F%2Fpe1hlv.nl%2Fprikfoto%2Fsnowlaro.jpg', 'http://pe1hlv.nl/prikfoto/snowlaro.jpg', 'http://landrover.startpagina.nl/prikbord/addon.php?1162,module=embed_images,check_scaling=1,url=http%3A%2F%2Fpe1hlv.nl%2Fprikfoto%2Fsnowlaro.jpg', '', 8999490, 600, 600, 'Loading image ...', false);
Der-rudi
[pe1hlv.nl]
Re: rubber fuseekogel
Geplaatst: zo 05 jul 2009, 13:16
door Dennis101
Maar let heel goed op welke rubbers je koopt, want er zitten hele slechte tussen die binnen zeer korte tijd gescheurd zijn.
Ook heb ik rubbers gezien die zo dik en slecht gevormd zijn dat ze niet goed afdichten.
Dennis B
Re: rubber fuseekogel
Geplaatst: zo 05 jul 2009, 13:23
door larosaurus
Wat betreft kwaliteit ben je toch aan de goden overgeleverd, zeker bij rubbers. Heb al diverse malen rubber manchetten gekocht voor de splineverbinding van de cardanassen, de ene keer zit het er twee jaar om, dan andere keer sneuvelen ze al compleet bij montage.
Re: rubber fuseekogel
Geplaatst: zo 05 jul 2009, 23:35
door buffeltje
ik heb bij de diverse zaken deze rubbers besteld en niet 1 keer pasten ze goed op mijn kogels.
uiteindelijk nieuwe fuseekogels besteld, ik heb dus wel rubbers liggen mocht je het willen proberen.
al denk ik dat je ook nieuwe fusees gaat kopen aan het eind
Re: rubber fuseekogel
Geplaatst: zo 05 jul 2009, 23:39
door larosaurus
Ik heb ze net mee laten bestellen door iemand bij paddock, ga het eens proberen. Warm maken etc. nieuwe fuseekogels kopen kan wellicht daarna nog. Begin er in ieder geval vol goede moed aan, ga er van uit dat dit soort spullen worden gemaakt en verkocht om te assembleren. Als ik tips heb vermeld ik het op de pagina teezettee
Re: rubber fuseekogel
Geplaatst: ma 06 jul 2009, 11:55
door Paul Stroink
Ik heb goede ervaringen met de rubbers van paddocks...