Pagina 1 van 1

reservewieldrager motorkap

Geplaatst: di 11 sep 2007, 13:38
door Robert W
Op de DLRS vergeten te kijken maar misschien kan iemand een foto'tje plaatsen met de bevestiging zoals deze hoort? Bij mij zit het zo:

<img src="[www.mijnalbum.nl];

maar ik denk dat dat komt omdat ik de korte nokken heb en hoop dat er iemand is die een plaatje heeft van de versie nokken met lange benen......?

Re: reservewieldrager motorkap

Geplaatst: di 11 sep 2007, 14:44
door RoadRocket
ik zou ze andersom zetten...althans...zo zit het bij mij

(lange nokken in het midden omlaag / tegen de motorkap)

robert
[boesmans.web-log.nl]

Re: reservewieldrager motorkap

Geplaatst: di 11 sep 2007, 14:53
door Robert W
Ja, dat zou ik ook willen maar dan zijn de nokken nog steeds veel te kort. Ik heb toch gewoon 5,5" (109) wielen met 7.50x16 banden. Ik denk dat deze juist met de lage nokken naar beneden moeten en bedoelt zijn voor de 5" wielen voor een 88.
Volgens het boekje moeten er dus ook zijn met een langere nok.
Wat heb jij voor wiel er onder geklemd liggen?

Re: reservewieldrager motorkap

Geplaatst: di 11 sep 2007, 15:32
door Dennis101
Ze zijn er inderdaad met twee verschillende noklengtes, bij mijn 88" waren de nokken wel lang genoeg, ook voor een 109".
Op mijn 88" zijn de 5,5" velgen met 7.50x16 banden destijds af fabriek geleverd, vandaar dat de nokken wel passen.

Dennis B.

Re: reservewieldrager motorkap

Geplaatst: di 11 sep 2007, 19:33
door Robert W
Ok, dus Dennis, dus die van jou hebben dezelfde halflange nokken omhoog als die op mijn foto maar veel langere naar beneden? Heb je misschien een foto?
Ik kan ze maar nergens vinden op internet met een plaatje ...................... sommige leveranciers hebben een plaatje als die van mij bij het artikelnummer dat bij de lange versie hoort.

Re: reservewieldrager motorkap

Geplaatst: di 11 sep 2007, 19:43
door Pjotr
Wat een rare bandenmaat voor een 88

Ik heb zelf een paar nokken 'nagemaakt'. Je kan natuurlijk ook een strip nemen met een paar gaten maar dat is niet origineel.

Groeten Pieter

<img src="[images.fotopic.net]; width=300>
Series IIA 88" bouwjaar 1966
www.pieterbaart.fotopic.net
<a href="[landrover.smoelenpagina.nl] smoel</a>
<a href="[pieterbaart.users.balpol.tudelft.nl">Mijn] website</a>

Re: reservewieldrager motorkap

Geplaatst: di 11 sep 2007, 19:57
door Dennis101
Ik kan je helaas niet aan een foto helpen, want ik gebruik ze helaas niet meer.
Bij een grote klus ben ik ze ergens in mijn garage kwijtgeraakt en kan ze niet meer vinden. Ik gebruik nu een stukje U profiel, totdat ik ze ooit weer tegenkom.

Dennis B.

Re: reservewieldrager motorkap

Geplaatst: di 11 sep 2007, 21:01
door Hanzzl
"Je kan natuurlijk ook een strip nemen met een paar gaten maar dat is niet origineel."

Zo zit het bij mij. Door de gaten van de stalen strip gaan twee lange bouten. Ik heb het reservewiel dus met de buitenkant van de velg omhoog op de motorkap. Niet origineel misschien, maar het werkt.

Re: reservewieldrager motorkap

Geplaatst: di 11 sep 2007, 22:48
door roderiquez
Volgens de oude accesoires gids van de series en range, moeten de lange naar beneden. Maar wat apart dat het niet past, misschien passen de lange nokken in de boutgaten van de velg(gok ook wat). maar volgens een onderdelen tekening die ik op mijn pc heb zitten ze met kort onder. Dus van beide wat te zeggen haha

Re: reservewieldrager motorkap

Geplaatst: wo 12 sep 2007, 11:32
door Robert W
Ja, dat is nu juist de verwarring. In verschillende boeken staan verschiillende plaatjes. Die van mij horen denk ik met de kleine nokken naar beneden en de grote omhoog. De grote zijn voor het draaien zonder de bouten te verwijderen zodat je het wiel eromheen kunt laten zakken / omhoog trekken. Dat zal wel passen op 5" wielen. Voor de 5,5" wielen zou ik ze kunnen omdraaien maar dan kom ik net te kort en gaan ze (net als nu) scheeftrekken. Misschien zou het wel passen als ik de reserveband half leeg laat lopen maar dat lijkt me niet de bedoeling. Misschien bestaan er wel 2 hoogtes in ronde plaat (waar de bouten indraaien) ?