Pagina 1 van 1
OT Hotmail
Geplaatst: vr 31 aug 2007, 20:39
door larosaurus
Sinds 2 dagen wordt mijn hotmail grafisch slecht weergegeven, blokkerig, andere indeling. Zeeeeeer traag. Isdat een hotmail of een pc probleem? Hebben meer mensen dat?
Re: OT Hotmail
Geplaatst: vr 31 aug 2007, 22:05
door Frans Bonnes
Ik heb geen Hotmail, maar heb wel hetzelfde verschijnsel met een andere site.
Ook pas sinds een paar dagen, zo is Ebay.nl bij mij haast niet te bekijken.
Duurt heel lang en de opmaak is niet zoals het hoort te zijn.
fb
Re: OT Hotmail
Geplaatst: vr 31 aug 2007, 22:22
door Summerwind
Hotmail (de klassieke) wordt langzaam aan verbouwd tot MSN Live-mail en daar zijn ze nu mee bezig. De MSN-Live is trouwens veel trager (ook als je typt) en de indeling is waardeloos. Zelf heb ik nog een Australische en een Franse hotmail en die blijven gelukkig wel als vanouds. Daar moet je kiezen voor de nieuwe versie. In Nederland wordt niets gevraagd en krijg je gewoon een slechtere mail.
De MSN-Live weet ook ineens informatie, die ik ze nooit gegeven heb, zoals het lidmaatschap van de 101-club en Yahoo-lijst van FC101 rijders. Erg vervelend.
Re: OT Hotmail
Geplaatst: vr 31 aug 2007, 22:23
door martin series III-88
Bij mij hadden ze onlangs hotmail veranderd in livemail of iets dergelijks...
Waarschijnlijk zullen er meer prikkers zijn die dit overkomen is en hun oude hotmail terug willen....
ga naar je instellingen en verander je taal op engels.
Dan kan je kiezen voor de oude versie van hotmail en nadat je een paar meerkeuze vragen hebt beantwoord (ervaringen) kan je hem terug zetten op nederlands en heb je gewoon je oude hotmail terug

Martin
Re: OT Hotmail
Geplaatst: vr 31 aug 2007, 22:25
door Martin (seriesIII -88)
Als je opeens livemail hebt, gewoon even de taal veranderen in engels... oude hotmail terug zetten.
Even wat meerkeuze vraagjes invullen en je kan de taal weer terug zetten in nederlans.

Martin
Re: OT Hotmail
Geplaatst: vr 31 aug 2007, 22:27
door Martin (seriesIII -88)
sorry... voor de dubbele post. dacht dat de eerste niet door kwam. ben online op mijn werk met web 'n walk op mijn laptoppie
Re: OT Hotmail
Geplaatst: vr 31 aug 2007, 22:36
door Jurriaan
Juist, heb ik ook gedaan
Maar is het beschreven probleem geen virus of iets dergelijks? Heb af en toe dat 'ie het helemal niet laadt, of soms ook zo slecht weergegeven doet. Nu kan ik bijvoorbeeld ook weer een aantal websites helemaal niet op, en anderen laden slecht. Soms helpt het bij het resetten van router en modem, maar na een paar dagen is het weer terug.
Ga er zo maar eens googlen of er wat te vinden valt, irritant is het wel.
Jurriaan.
Re: OT Hotmail
Geplaatst: vr 31 aug 2007, 23:29
door Hermen Vlothuizen
"...zo is Ebay.nl bij mij haast niet te bekijken."
Er is inderdaad het een en ander mis bij ebay:
[forums.ebay.nl]
Hermen
Re: OT Hotmail
Geplaatst: vr 31 aug 2007, 23:41
door Summerwind
Bedankt voor de tip om de oude hotmail weer te krijgen. Ga ik doen.
Re: OT Hotmail
Geplaatst: za 01 sep 2007, 00:28
door larosaurus
Als ik de taal veranderd heb, krijg ik melding deze pagina kan niet geopend worden. Wat ee gedoe, stelletje prutsers. Ik wil gewoon hotmail, mails versturen ontvangen etc en verder niets.
Re: OT Hotmail
Geplaatst: za 01 sep 2007, 10:58
door Apke
LiveMail
Ja het is meeega traag en alle afbeeldingen ontbreken. Ook om andere forums wordt hiervan melding gemaakt, je bent niet de enige.
Misschien is er een linkje ergens los tussen hier en de server van hotmail en ebay.
Apke
www.larrie.nl
Re: OT Hotmail
Geplaatst: za 01 sep 2007, 14:18
door Frans Bonnes
gelezen, duurde alleen een beetje lang.
fb
Re: OT Hotmail
Geplaatst: za 01 sep 2007, 17:25
door René de Geeter
Ook hier hetzelfde probeem met HotMail
Maar heb ook een probleem met de site van Orange cq Wanadoo. Krijg die niet geopend om de (zakelijke) mail te lezen via WebMail
Zijn er nog meer mensen die de site www.wanadoo.nl niet geopend krijgen ?? (hoop ik eigenlijk wel anders heb ik natuurlijk hier een giga probleem)
René
<img src="[www.mijnalbum.nl];
109V8 "Stage One" RHD